A
A
 

МНЕНИЕ ЭКСПЕРТА:

27.03.2015
Нацбанк вместе с правительством могут принять решение об отзыве ограничений на снятие вкладов, заявил на днях президент Украины Порошенко. Насколько отмена ограничений на снятие депозитов позволит увеличить приток средств населения в банки? Какие еще решения положительно скажутся на повышении доверия к банкам?
 
Директор юридического департамента
Диамантбанк
Диамантбанк

Формування довіри клієнтів до банків  на сьогоднішній день є одним з найактуальнішим і найвизначальнішим для оздоровлення фінансового сектору нашої країни. Адже, всі ми спостерігаємо, як втрата довіри громадян  у вигляді відкликання депозитів, недовіри до кредитних інструментів та інше, впливає на руйнування банківського сектору.
 
Важко, в умовах економічної та політичної кризи, критикувати адміністративні міри органів державної влади, оскільки певні обмеження необхідні для стабілізації економіки.

Тому ми, як працівники банківської системи, у цей непростий час, намагаємось знаходити найефективніший баланс між обмежуючими адміністративними мірами органів державної влади та потребами кожного окремого клієнта.

Велика надія покладається на те, що з надходженням кредитних коштів МВФ, вдасться поповнити валютні резерви та стабілізувати курс валюти, що, в свою чергу, хоча б частково відновить довіру населення до банківської системи.


 2113 

*Ваше имя:

(максимально 40 символов)
E-mail:
*Текст:

(максимально 4000 символов)
Введите код с картинки:

Электронный адрес друга:

КОММЕНТАРИИ:


 

Новости Svitnews
Новости JOIN