Универсал (UniversalBank)
#35
0% отв.
Ольга Поштак
26.03.2017

Про неможливість погашення кредиту в м Мукачево

ЗАЯВА-ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв»язку із закриттям Ужгородського відділення Універсалбанку я, Поштак Ольга Іванівна позичальник валютного кредиту вашого банку ніяким чином цього місяця не змогла вчасно погасити свій обов»язковий платіж по кредиту. Мені 15 лютого цього року мені було відправлено смс на телефон ,що обслуговування клієнтів Універсалбанку здійснюватиме представник Універсалбанку у відділенні Таскомбанку за адресою м Ужгород вул.. Швабська 71. Я приїхала 09.03.2017р. в м Ужгород з м. Мукачева (на утриманні маю трьох неповнолітніх дітей віком 13р.,12р. та 5р.)На моє звернення у відділення Таскомбанку як мені сплатити платіж по валютному кредиту ніхто не зміг допомогти та надати інформацію. Потім я зателефонувала в м. Львів, де теж спеціаліст пообіцяла мені передзвонити на мобільний та роз»яснити реквізити для сплати мого платежу.,але нажаль мабуть за мене і забула. Передзвонила і на гарячу лінію Універсалбанку,оператор сказала,що я маю можливість погасити кредит ,шляхом відкриття у своєму місті валютного рахунку та перевести кошти переказом Свіфт. А ВИ ЗНАЄТЕ ЯКА ТАМ КОМІСІЯ!!!!!!!!!! Або поїхати в найближче відділення Універсалбанку ,у моєму випадку в місто Львів. А тепер мені скажіть мені хто компенсує мені витрати на відкриття рахунку на переказ готівки тобто комісію за переказ та гроші витрачені на поїздку в м. Львів. Ви там у м.Києві взагалі нормальні люди,мені і так важко цю суму збирати на кредит а тепер ще треба додаткові кошти___ звідки їх брати:?*??????.
Тому, прошу Вас вислати мені реквізити по яким я зможу сплачувати свій валютний кредит в місті Мукачево ,де я з сім»єю і проживаю та без комісії, адже це кредит , а не переказ просто коштів,де обов»язково вимагається комісія .Це просто якийсь ЖАХ…. Реквізити вишліть мені за адресою м.Мукачево вул..Манайла,б33.

Ще хотіла Вам повідомити дуже я не задоволена вашими працівниками в головному офісі ( по вул. Автозаводська) ,просто якісь хамки.Взагалі не вміють говорити зі своїми клієнтами, адже завдяки нам (тим людям які сплачують кредити, вносять гроші на депозити , проводять різні операції _вони і отримують свою заробітну плату.Але я всетаки думаю,що керівництво їм дозволяє так говорити зі своїми позичальниками—ніякої поваги,якщо вони так собі дозволяють).

Тепер я вже погасила кредит у м. Львові у мене до вас запитання хто поверне мені мій час, мої нерви та мої потрачені гроші на білет до Львова.
Прошу Вас надіслати мені реквізити по погашенню мого кредиту ,щоб я могла сплачувати у м Мукачево без комісії. Інакше буду писати на вас у Прокуратуру .

26.03.2017р. О.І. Поштак
 

 

 

 

 

 

Поделиться отзывом
Vkontakte
Google+
или войти используя:
/ Регистрация / Забыл пароль
Ваш комментарий будет опубликован на сайте после проверки администрацией banker.ua
Новости Svitnews
Новости JOIN