20.06.2006

У Львові відкрито Західне регіональне представництво страхової компанії „Авіоніка”

У Львові відкрито Західне регіональне представництво страхової компанії „Авіоніка”
У Львові відкрито Західне регіональне представництво страхової компанії „Авіоніка”
Закрите акціонерне товариство „Українсько-російська акціонерна страхова компанія „Авіоніка” працює на страховому ринку вже 11 років.
Для виконання завдань, визначених Компанією, відбувається реорганізація її структури та відкриття нових підрозділів у всіх областях України. Також розвивається та вдосконалюється система багаторівневої підготовки та підвищення кваліфікації страхових агентів.
Стратегія розвитку Компанії спрямована перш за все на розвиток регіональної мережі філій та відділень для надання страхових послуг передусім у сфері роздрібного страхування, в тому числі за допомогою банківських та інших фінансових установ в регіонах.
Регіональні представництва АСК „Авіоніка” працюють у Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Рівному, Саках, Севастополі, Сімферополі, Сумах, Тернополі, Харкові.
З 9 червня відкрилось ще одне регіональне представництво у Львові за адресою вул.К.Левицького, 22/1.
За словами директора департаменту маркетингу Лупоносова О.В., „Ми маємо впевненість, що дане представництво допоможе клієнтам заощадити час та кошти при вирішенні всіх поточних питань, які стосуються страхування”.

Для довідки
Згідно підсумків роботи АСК „Авіоніка” на страховому ринку України загальна сума надходжень страхових платежів у 2005 році зросла у порівнянні з попереднім періодом на 114,1% та склала 25338,3 тис.грн., при 11834,7 тис.грн. – у 2004 р. А це більше ніж в 2 рази.