Финансовая инициатива
#9
0% отв.
Финансовая инициатива Киев, межигорская
Роман Луковенко
27.01.2016

Привлечение судьи Хозяйственного суда г.Киева - Головатюк Л.Д. к ответственности

1) Ухвала про забезпечення позову від 15.10.2015 року - є грубим порушенням ГПК України: відповідно до ст.67 Господарсько-процесуального кодексу України, 1) не допускається забезпечення позову у справах, що виникають з корпоративних відносин, шляхом заборони: здійснювати органам державної влади, органам місцевого самоврядування, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб покладені на них згідно із законодавством повноваження; 2) не допускається забезпечення позову шляхом зупинення рішень, актів Національного банку України, а також встановлення для Національного банку України заборони або обов’язку вчиняти певні дії.
Не допускається забезпечення позову у справах, відповідачем у яких є неплатоспроможний банк або Фонд гарантування вкладів фізичних осіб шляхом: накладення арешту на майно або грошові суми, що належать відповідачу; заборони відповідачу вчиняти певні дії.
2) Відповідно до пункту 4 резолютивної частини ухвали Господарського суду м.Києва від 29.10.2015 року, суддя Головатюк Л.Д. в порушення положень Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» визначила, що управління ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» повинно здійснюватись не посадовими особами фонду гарантування вкладів фізичних осіб як це встановлює закон, а самим банком, в тому числі щодо питань повернення грошових коштів за договорами банківського вкладу та за договорами банківського рахунку. Це є грубим порушенням положень Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Винесені Ухвали є проплаченими та корупційними. Необхідно масово звертатися до : Генеральної прокуратури України (прокуратури м.Києва) - стосовно даного судді; Національного антикорупційного бюро України; Вищої кваліфікаційної комісії суддів - але вони можуть перший раз тільки до дисциплінарної відповідальності притягти у формі догани. потрібно порушувати кримінальну справу та приятгати даного суддю до кримінальної відповідальності та висувати його на люстрацію. Після винесення таких ухвал - я уявляю яким буде рішення по справі. Був у нього на засіданні по іншій справі - у нього на лобі написано - корупціонер. Веде себе зверхньо і нахабно. Таким суддям не місце в судовій системі.

4) Необхідно терміново скасувати вищезазначену ухвалу про забезпечення позову через Київський апеляційний господарський суд. Необхідно тиснути на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб - це їх робота.

5) Необхідно забезпечити публічність судового процесу (справа №910/26664/15, Господарський суд м.Києва, суддя Головатюк Л.Д. ) шляхом відеофіксації та подальшого розміщення матеріалу в засобах масової інформації відповідно до ЗУ «Про забезпечення права на справедливий суд» та ч.3 ст.11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», а саме: "учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом". У кого є можливість притягнути засоби масової інформації до цього процесу - це необхідно зробити. Судді зараз дуже бояться зйомок судових процесів на камеру та висвітлення в публічній площині. Це не найщодієвий спосіб, оскільки в цьому році будуть проводити судову реформу - і перші судді хто пійде - це ті кто заплямував себе. Головатюк Л.Д. - повинен піти. Це нахабний корупціонер. Ухвала від 15.10.15 р. є проплаченою. І рішення також. В кінцевому випадку постраждають кредитори-фізичні особи, у яких вклади перевищують 200 тис.грн.

Відповідно до ч.4 ст.34 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», тимчасова адміністрація запроваджується на строк, що не перевищує три місяці, а для системно важливих банків - шість місяців. За обґрунтованих підстав зазначені строки можуть бути одноразово продовжені на строк до одного місяця.

23 жовтня 2015 року в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» закінчився строк здійснення тимчасової адміністрації. Банк в порушення положень закону перебуває в стані тимчасової адміністрації вже більше 3х місяців ніж це визначено законом. А суддя Головатюк Л.Д. своїми рішеннями не застосовує закон - а пише закон в ухвалах, перебираючи функції законодавчої влади на себе. для даного судді закон не писаний - ніякий, ані ГПК України, ані Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

В січні місяці я особисто направив звернення до ФГВФО, Генеральної прокуратури України, Національного антикорупційного бюро. Проте, вважаю найдієвищим способом подолання цього беззаконня - це залучення засобів маосової інформації та винесення цього питання в публічну площину, в т.ч. забезпечення публічності судового процесу вцілому по всім інстанціям, особливо щодо скасування ухвали від 15.10.2015 року про заборону фонду виносити рішення про віднесення банку на ліквідацію.

Поделиться отзывом
Vkontakte
Google+
или войти используя:
/ Регистрация / Забыл пароль
Ваш комментарий будет опубликован на сайте после проверки администрацией banker.ua