=0/0/0/0
Отзыв о 'Приватбанк' - раптово недолугі кредити 11-11-2017
Приватбанк
#1
89% отв.
Марина Енаки
11.11.2017

раптово недолугі кредити

Сьогодні я дізналася, що на моїй карті "універсальна" обмежено доступ до кредитних коштів (це аж 2000 грн.). За причиною одержання про мене негативної інформації про прострочену заборгованість в інших фінансових установах. З цього приводу я маю кілька питань:
1. Чому не було жодного попередження про таке рішення банку.
2. Яким чином мені було надано кредитний ліміт більше як 6 місяців назад, та його було швидко й без проблем збільшено (більше як 3 місяці назад), коли я маю прострочену заборгованість в інших фінансових установах протягом останніх 3 років, та інформація про це була доступною увесь цей час.
3. І нарешті, ані заборгованостей ані прострочок (не передбачених договором) у Приватбанку я не мала. Наприклад, мій ліміт на миттєву розстрочку автоматично збільшувався без моєї вимоги, що свідчить про лояльне ставлення до мене як до клієнта Приватбанку. Також я не отримала жодної претензії від Приватбанку за весь час поки була там клієнтом.
Тобто кілька мільйонів людей в Україні, які постраждали через доларові кредити, взяті до 2008 р., мають бути готовими до такого ставлення зі сторони Приватбанку, та нічого досі про це не знають?

Официальный ответ банка
Приватбанк
Сотрудник банка
13.11.2017
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, щоб ми могли надати детальнішу консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.
Комментарии на отзыв:
Игорь Фоменко
12.02.2018
Та же ситуация! Разрекламировали Голд-карты, подключили, за обслуживание снимают по 20 грн./мес. (которое ничем не отличается от обычного), а кредитный лимит - 0.
Поделиться отзывом
Vkontakte
Google+
или войти используя:
/ Регистрация / Забыл пароль
Ваш комментарий будет опубликован на сайте после проверки администрацией banker.ua
Новости JOIN