Отзывы о банке Финансовая инициатива

Финансовая инициатива
#8
0% отв.
За все время
Всего : 74 | Ответов: 0 Решенных проблем: 3

Рейтинг банков Украины составленный на основе отзывов и оценок пользователей по категории "решенные проблемы"

Позиция в рейтинге Период Оценка Всего отзывов Ответов банка Решенных проблем
№ 8 Весь период 2 74 0 3
Финансовая инициатива Финансовая инициатива Киев, межигорская
Роман Луковенко
27.01.2016
Привлечение судьи Хозяйственного суда г.Киева - Головатюк Л.Д. к ответственности

1) Ухвала про забезпечення позову від 15.10.2015 року - є грубим порушенням ГПК України: відповідно до ст.67 Господарсько-процесуального кодексу України, 1) не допускається забезпечення позову у справах, що виникають з корпоративних відносин, шляхом заборони: здійснювати органам державної влади, органам місцевого самоврядування, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб покладені на них згідно із законодавством повноваження; 2) не допускається забезпечення позову шляхом зупинення рішень, актів...

Національного банку України, а також встановлення для Національного банку України заборони або обов’язку вчиняти певні дії.
Не допускається забезпечення позову у справах, відповідачем у яких є неплатоспроможний банк або Фонд гарантування вкладів фізичних осіб шляхом: накладення арешту на майно або грошові суми, що належать відповідачу; заборони відповідачу вчиняти певні дії.
2) Відповідно до пункту 4 резолютивної частини ухвали Господарського суду м.Києва від 29.10.2015 року, суддя Головатюк Л.Д. в порушення положень Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» визначила, що управління ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» повинно здійснюватись не посадовими особами фонду гарантування вкладів фізичних осіб як це встановлює закон, а самим банком, в тому числі щодо питань повернення грошових коштів за договорами банківського вкладу та за договорами банківського рахунку. Це є грубим порушенням положень Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Винесені Ухвали є проплаченими та корупційними. Необхідно масово звертатися до : Генеральної прокуратури України (прокуратури м.Києва) - стосовно даного судді; Національного антикорупційного бюро України; Вищої кваліфікаційної комісії суддів - але вони можуть перший раз тільки до дисциплінарної відповідальності притягти у формі догани. потрібно порушувати кримінальну справу та приятгати даного суддю до кримінальної відповідальності та висувати його на люстрацію. Після винесення таких ухвал - я уявляю яким буде рішення по справі. Був у нього на засіданні по іншій справі - у нього на лобі написано - корупціонер. Веде себе зверхньо і нахабно. Таким суддям не місце в судовій системі.

4) Необхідно терміново скасувати вищезазначену ухвалу про забезпечення позову через Київський апеляційний господарський суд. Необхідно тиснути на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб - це їх робота.

5) Необхідно забезпечити публічність судового процесу (справа №910/26664/15, Господарський суд м.Києва, суддя Головатюк Л.Д. ) шляхом відеофіксації та подальшого розміщення матеріалу в засобах масової інформації відповідно до ЗУ «Про забезпечення права на справедливий суд» та ч.3 ст.11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», а саме: "учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом". У кого є можливість притягнути засоби масової інформації до цього процесу - це необхідно зробити. Судді зараз дуже бояться зйомок судових процесів на камеру та висвітлення в публічній площині. Це не найщодієвий спосіб, оскільки в цьому році будуть проводити судову реформу - і перші судді хто пійде - це ті кто заплямував себе. Головатюк Л.Д. - повинен піти. Це нахабний корупціонер. Ухвала від 15.10.15 р. є проплаченою. І рішення також. В кінцевому випадку постраждають кредитори-фізичні особи, у яких вклади перевищують 200 тис.грн.

Відповідно до ч.4 ст.34 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», тимчасова адміністрація запроваджується на строк, що не перевищує три місяці, а для системно важливих банків - шість місяців. За обґрунтованих підстав зазначені строки можуть бути одноразово продовжені на строк до одного місяця.

23 жовтня 2015 року в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» закінчився строк здійснення тимчасової адміністрації. Банк в порушення положень закону перебуває в стані тимчасової адміністрації вже більше 3х місяців ніж це визначено законом. А суддя Головатюк Л.Д. своїми рішеннями не застосовує закон - а пише закон в ухвалах, перебираючи функції законодавчої влади на себе. для даного судді закон не писаний - ніякий, ані ГПК України, ані Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

В січні місяці я особисто направив звернення до ФГВФО, Генеральної прокуратури України, Національного антикорупційного бюро. Проте, вважаю найдієвищим способом подолання цього беззаконня - це залучення засобів маосової інформації та винесення цього питання в публічну площину, в т.ч. забезпечення публічності судового процесу вцілому по всім інстанціям, особливо щодо скасування ухвали від 15.10.2015 року про заборону фонду виносити рішення про віднесення банку на ліквідацію.

Катя Волкова
04.12.2015
Встреча обманутых вкладчиков

8.12 о 9-50 в Київському апеляційному господарському суді (м. Київ, вул. Шолуденка, 1) відбудеться розгляд апеляційної скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ухвалу господарського суду міста Києва у справі №910/26664/15 за позовом компанії Перустаконстракшнс до Фонду гарантування вкладів.
Цією ухвалою та двома іншими у даній справі у незаконний спосіб встановлено перешкоду на ліквідації ПАТ «КБ «Фінансова ініціатива».
Суд планує відкласти розгляд ск...

арги на 6 місяців для надання можливості протягом цього часу вивести майно банку та КИНУТИ вкладників банку (в першу чергу тих, хто має вклади більше 200 т грн).
Збираємося на мітинг «За чесні суди» за адресою м. Київ, вул. Шолуденка, 1 о 9 год 15 хв 08 грудня 2015 року.
Одночасно, відбудеться збір підписів під вимоги до Вищої кваліфікаційної комісією суддів України (м. Київ, вул Механізаторів, 9) терміново розглянути звернення народного депутата Олександра Дубініна про притягнення судді Головатюка Л.Д. до відповідальності.

Хочеш отримати свій вклад з збанкрутілого банку ПРИХОДЬ та підтримай чесні суди.
 

Финансовая инициатива Финансовая инициатива Львов, отделение №2, Львов, Валовая, 15
Сергій Турчин
08.06.2015
Дуже треба гроші? Дуже треба попросити
Півроку тому планували з дружиною з Нового року зробити ремонт. Думали почати одразу після Різдва. Якраз доларовий депозит закінчувався, відсотки набігли — могли одразу все зробити, щоб не розтягувати.
Не склалося. Працівники Львівського відділення №2 по вул. Валовій були зовсім іншої думки. Коли депозит закінчився, то спочатку ліміти перестали відкривати, потім доларів в касі не стало, потім навіть гривня пропала (хоча машинка для перерахунку грошей справно працює — чути на все відділенн...
я).
Пройшло сім місяців — вклад вже двічі перевкладено, відсотки від основної суми видаються в залежності від настрою зірок на небі, в банк ходиш як на роботу.

Дівчатка, поверніть гроші по договорах 393094 та 393095. Ви ж кажете, що в банку все добре — чи то добре для всіх, крім Ваших вкладників???
Влад Миронов
14.04.2015
Забрал депозит
Выплачивали частями, каждый день забирал в кассе и в торговой сети. Особых проблем не было, только разве что растянулось по времени на 2 недели из-за суммы депозита.
Финансовая инициатива Финансовая инициатива мариуполь, Маріупольське відділення №5 , 87515, Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Леніна, 13
наташа ковтуненко
25.03.2015
Банк не отдает депозит

Этот банк не хочет отдавать закончившийся депозит. Выдают по 1000 грн раз в 3 дня. Колцентр говорит что есть деньги, а на самом деле лимит не открыт. Выдается неправдива информация. Начальник отделения, "***", не хочет выдавать деньги через кассу, он посылает в банкоматы, где берут комиссию. Не боится ни милиции, ни прокуратуры, крыша у них Бахматюк. Аферисты все отделение!!!

Финансовая инициатива Финансовая инициатива Киев, Васильківська, 30
Інна Беженар-Шваля
20.03.2015
Не отдают деньги с депозита
Депозит закончился еще в декабре, деньги не отдают, в отделении ска-зали, чтобы переоформлять на 85/15, не повелся, сейчас будем подавать в суд. Уже март деньги там и не отдаю, кормят только обещаниями. Никогда в этом банк не ставьте депозит.
Igor Pakhomov
13.03.2015
Не отдают деньги с дипозита

Хочу сообщить, какой изощренный метод садизма применяет банк Ф.И. к своим постоянным клиентам, которые его же и кормят. В банке Ф.И. отделение №5 г. Черкассы, мною были открыты два банковских вклада. Первый - №259704 от 20.12.2013, второй - №343092 от 08.09.2014. Оба вклада в гривне, Собственно, второй договор является переразмещением на новый срок ранее открытого вклада в марте 2014. Надо отметить, что сделать это меня просто заставили, или оформляешь на новый срок, или будешь свой вклад заб...

ирать пол года. Убытки, которые я буду иметь, из - за не возможности получения процентов по депозиту, и не возможностью свободно владеть своими деньгами в течении такого срока меня ошарашили и я сдался, в надежде, что трудности временные и такое не повториться. Если бы я тогда знал, что весь этот без предел не только повторится, но и приобретет еще более изощренные формы садизма. Первый вклад закончился 25.12.2014. Сумма всего 8 тыс. грн. Мало того, что банк установил лимит на снятие в банкомате 1000 грн. в день, так еще и лимит на сумму, которая выделялась
банком по 1-й тысячи грн. раз в три - четыре дня. Добавьте еще и то, что в банкомате ( еще и не в каждом) можно снимать только три раза без комиссии и каждый день надо звонить в кол. центр, чтоб узнать, выделили ли вам лимит на карточке. В итоге деньги я смог снять (с учетом праздничных дней) во второй половине января, т. е. фактически через месяц. С учетом вычета комиссии за снятие денег и проезда туда и обратно к банкомату (я пенсионер и инвалид), мой доход от размещения вклада и близко не соизмерим с тем, сколько нервов и здоровья я потратил. Но если бы на этом мои проблемы закончились. Оказывается это только цветочки. Второй депозит закончился 7.03.2015. Деньги переведены на карточный счет и заблокированы, но трагедия в том, что сумма гораздо больше, чем в первом случае. Условия со стороны банка те же. Или оформить на новый срок или я их до конца жизни буду возвращать. Хочу заметить, что эти слова нач. отд.№5 г Черкассы по ул.Кирова 41 .
произнес особенно торжественно. Мало того, что эти садисты пьют кровь, так он еще меня обвиняет в том что я сам виноват за те финансовые потери, которые буду иметь. Ноу - хау этих горе банкиров заключается в том, что лимит доступный для снятия с карточки, может быть произвольным (но менее одной тыс. грн) и выделятся он будет, по им одним известным алгоритмам, как по сумме, так и по времени. Следующее выделение суммы, которая будет доступна, произойдет, только если остаток на карточке от ранее выделенной суммы меньше какого то минимума., Другими словами, собрать сумму более ОДНОЙ тыс. грн. для свободного доступа не возможно. Это ограничение в полной мере относится и при расчетах за товары и услуги. Спросил - можно перевести деньги в другой банк, ответил - можно, но перевод не пройдет, а комиссию за транзакцию в размере 5% от суммы снимем и расплылся в ехидной улыбке. Говорю, черт с вами, согласен открыть вклад Инициативная тройка сроком
30 дней. Ответ - не положено, его можно открыть при условии взноса наличными через кассу и опять самодовольно заулыбался. Говорю - у меня только один выход, это подавать иск в суд с возмещением убытков. Ответ - бесполезно, думаешь, что ты самый умный. У меня таких, как ты хитрожо--х и у которых миллионы зависли и опять заулыбался во весь рот. Вывод - если вы любитель садомазохизма, тогда вам по адресу - банк ФИНАНСОВАЯ ИНИЦИАТИВА. Уверен, только в этом банке умеют так тонко и изощренно издеваться над клиентами, как настоящие садисты. Вы спросите, а как же законы? Да плевали они на эти законы. Они живут по тем законам, которые установили сами себе. И в этом мире с их законами вам места нет. Вывод один - вычеркнуть их из списка, И это абсолютно нам под силу, Не понесем в этот банк свои кровные и накроется он медным тазиком, как и его братик VAB банк. Видать Бахматюка жизнь так ни чему и не научила.
Жду от руководства банка конструктивных шагов до 20.марта. После этого инициирую акцию во всех социальных сетях под очень громким названием. И оформляю заявление в суд с иском на возвращение денег, а также возмещение морального ущерба и ущерба от упущенной выгоды, плюс расходы на адвоката ( дорогого). Судебные издержки за счет стороны ответчика.
Еще пока ваш клиент Игорь Дмитриевич. 13.03.2015. 22-00

olegz z
11.02.2015
ЛУЦК-начльник Кальковец В.П. обманывает вкладчиков

Я думаю за два дня уже вся Украина знает начальника Луцкого отделения Кальковец Викторию Петровну. Почему 2 дня, потому что у нас была договоренность что на протяжении 20 дней она выдаст часть депозита, а другую часть я переразмещу. За 18 дней я не получил даже половины обещанного, хотя свою часть я разместил (закрытый договор №271298). Поэтому на 18 день страна узнала главную обманщицу Луцка. Из этого клиенты Луцка и Волынской области должны понимать что в случае размещения ими части суммы н...

а остальную обещанную часть они могут не расчитывать.
И хотел бы дать пару советов, как я думаю будет в 2015 году и почему не рекомендую переразмещать депозит особенно в Луцком отделении у начальника Кальковец Виктории Петровны:
— скорей всего девальвация гривны продолжится и будет существенной, поэтому такой источник дохода как депозиты уже будет не актуален. Потому что проценты не будут покрывать девальвацию гривны и инфляцию.
— кризис будет обостряться и многие банки перейдут в категорию проблемных. По некоторым данным НБУ около 50 банков. Вы понимаете какой банк уже испытывает трудности. А главный показатель – это невозвраты депозитов и несвоевременное перечисление денежных средств.
— депозитные вклады в валюте сейчас размещать опасно, так как в любой момент могут запретить выдавать валюту или обязать конвертировать их в гривну по невыгодному курсу НБУ
— Вкладывать деньги в золото тоже не очень ликвидный товар, так как цены на него в мире падают, а в Украине немного растут из-за курса валюты.
Что касается моей ситуации, Кальковец В.П. продолжает обманывать и по состоянию на сегодня так и не исполнила договоренности.
Никому не рекомендую перевкладывать, рекомендую подавать в суд и забирать свои вклады из данного отделения пока они не обесценились. Если вы их сейчас не начнете забирать, потом придется через пол года также пытаться забирать в лучшем случае месяцами, но это уже будут фантики и купите на них только спички.

Александр Гр
04.02.2015
Банк не возвращает депозит-мошенники!!!
Меня зовут Александр г. Харьков. Вчера 03.02.15 у меня закончился депозит № 96-в-16-142-980 от 5 сентября 2014г. Пришел в банк за деньгами, а мне говорят что в день окончания срока банковского вклада по "правилам банка фин. иниц" я могу снять только проценты, а тело дипозита я смогу снимать только через 2 дня и то частями, не больше 3 тыс грн в день с кассы, и 1 тыс грн с банкомата. Уважаемое руководство банка объясните мне пож. опираясь на какие законы вы ввели эти ограничения! Уважае...
мые граждане Украины обходите этот недобанк стороной или будете бегать за ними очень очень долго...
Финансовая инициатива Финансовая инициатива Львов, пр. Юности, 43 А
Наталя Курей
23.01.2015
Скарга клієнта ПАТ КБ "ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА"

Курей Наталя Олексіївна,
що проживає за адресою:
м.Львів, вул. Баштанна 3/40
тел. 0509209047
д. тел ---
Клієнта ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»
Відділення №9 в м.Львові
С К А Р Г А

На незаконні дії працівників Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» , що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Щорса 7/9 , на чолі з Головою Правління Публічного акціонерного товариства &l...

aquo;Комерційний банк «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» Циктором Андрієм Івановичем.
Починаючи з липня місяця 2013 року я, Курей Наталя Олексіївна , є клієнтом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА», а саме відділення №9 в м.Львові.
Згідно платіжного доручення № 16085 від 08/01/2015 року на мій картковий рахунок №26256075392001 було зараховано грошові кошти після закінчення банківського вкладу. Кошти на картковому рахунку незаконно заблоковані і банк не надає можливості зняти з карткового рахунку мої власні заощадження. Мною була написана заява на ім»я Голови Правління Циктора А.І. з проханням повернути мої власні кошти в повному обсязі, заява не була розглянута і проблема не вирішена.
Таким чином банк незаконно користується моїми грошовими коштами.
При цьому, частиною 3 статті 1066 ЦК України передбачено, що банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд .
Крім того, статтею 1074 ЦК України обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом.
а також статтею 191 Кримінального Кодексу України такі дії працівників банку визначаються як привласнення, розтрата чужого майна або заволодіння ним шляхом зловживанням службовим становищем.:
Вважаю, що працівники Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» , що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Щорса 7/9 , на чолі з Головою Правління Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» Циктором Андрієм Івановичем грубо порушують чинне законодавство, незаконно відмовляють мені у видачі моїх грошових коштів, займаються шахрайством, нахабно обманюють мене, спотворюють реальну інформацію, скоюють службовий та кримінальний злочини, перевищують свої службові повноваження, незаконно заморозивши мої гроші на моєму картковому рахунку №26256075392001 в банку або привласнивши їх тим самим порушують мої права користуватися моїми грошима.
Крім того, відповідно до статті 8 Закону України «Про Національний банк України» НБУ здійснює банківське регулювання та банківський нагляд за діяльністю банків відповідно до положень Конституції України.


ПРОШУ:

1. Допомогти забезпечити реалізацію законності і відновити мої порушені права.
2. Допомогти зобов'язати Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» через відділення №9 в м.Львові виплатити мої грошові кошти з рахунку №26256075392001 в повному обсязі .
З повагою, Курей Наталя Олексіївна. 23/01/2015 року

Финансовая инициатива Финансовая инициатива Одесса, ул. Ленина, 12
Проблема решена
Yulia Zaytseva
13.10.2014
мастеркард и финансовая инициатива
Прочитала на сайте о том что банк Финансовая Инициатива принят в принципиальный члены платежной системы МастерКарда. На сколько мне известно это очень не частое членство для украинских банков и означает высокий уровень доверия банку со стороны международной платежной системы. Если раньше я сомневалась в каком банке держать платежные карты, то теперь выберу Финансовую инициативу. Мастеркард не может ошибаться!
Финансовая инициатива Финансовая инициатива Киев, ул. Пролетарская, 26/2
Проблема решена
ann m
04.09.2014
Выплатили депозит
Получила депозит в нац валюте. Выплачивали по частям, но каждый день.
Обслуживанием довольна.
Финансовая инициатива Финансовая инициатива Днепропетровск, №12 на ул Ширшова
Проблема решена
Владимир С
14.04.2014
3 недели выбивал депозит

В марте месяце закончился мой депозит и я решил успеть купить машину "по старым ценам". 152 тыс грн забирал почти 3 недели путем 4-х переводов по безналу (в счет оплаты счета автосалона) по 26-30 тыс грн каждый (1 раз в 3-4 дня), 30 тыс грн выдали за 2 раза в кассе банка, и еще 4 тыс снял за 2 раза со своей карты в банкомате Укргазбанка без комиссии, это банк партнер данного банка (без комиссии можно снимать 3 раза в месяц не более 1 раза в день в максимальной сумме за 1 раз в завис...

имости от купюр в банкомате)
При этом было написано 2 жалобы в Киев руководству данного банка и 2 жалобы в Управление НБУ в Днепропетровской области, на крайние меры идти не пришлось...