Сбербанк

МФО: 320627
ЕДРПОУ: 25959784
вулиця Володимирівська, 46
+38 044 354-15-15
www.sbrf.com.ua

Про банк

АТ «СБЕРБАНК» – український комерційний банк, який надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Згідно з даними Національного Банку України, АТ «СБЕРБАНК» займає 11 місце в рейтингу НБУ за розміром активів.

Кількість приватних клієнтів АТ «СБЕРБАНК» перевищує 600 тис., Банк обслуговує близько 40 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу і 2 тис. корпоративних клієнтів. Регіональна мережа банку налічує 106 відділень.

АТ «СБЕРБАНК» традиційно займає провідні позиції серед українських банків за рівнем довіри та надійності як з боку клієнтів і партнерів, так і незалежних українських та міжнародних експертів. Банк має рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Moody’s.

Оскільки АТ «СБЕРБАНК» є глибоко інтегрованим в українську економіку й суспільство, він не обмежується лише веденням бізнесу чи створенням робочих місць.

АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк і входить до Міжнародної Групи Сбербанк.

Група Сбербанк являє собою потужний сучасний банк, який стрімко трансформується в один з найбільших світових фінансових інститутів. Банк представлений в 22 країнах світу – це країни СНД, Центральної та Східної Європи, Індія, Китай. Сбербанк входить в топ-50 найбільших банків світу за капіталом.