ЖУРНАЛ BANKER #13. ЧАС ПРИЙДЕ

Банкер №13

О выпуске №13 2024 года

Свіжий номер журналу сфокусований на темі інвестицій у майбутнє України. Разом із експертами у випуску розглянуті питання відновлення економіки після війни, зокрема перспективи зеленого відновлення, а також обговорені стратегії розвитку та перспективи, які відкриваються перед нашою державою, роль агропромислового комплексу у відбудові України тощо.

Один із ключових матеріалів  присвячений темі імпакт-бізнесу як новому світовому тренду, який також має місце і в Україні. Такий бізнес створює корисні для майбутнього суспільства проєкти в рамках сталого розвитку. Це дозволяє підприємцям не просто робити довгострокові інвестиції, але і проявляти себе як соціально-відповідальний бізнес.

Окремий блок присвячений розвитку агропромислового комплексу країни. Агробізнес – важлива економічна складова, і він потребує інновацій та рішень, що допоможуть йому адаптуватися та процвітати. Тому особлива увага у випуску приділена банківським продуктам, створеним саме для підтримки аграріїв. Ці знання можуть стати у нагоді тим, хто прагне розвивати бізнес на українських чорноземах та робити свій внесок у відновлення країни.

Також читайте у свіжому номері:

  • Чим унікальні преміальні картки українських банків
  • Сімейний банкінг: комфортні фінансові рішення для всієї родини
  • Аналізуючи всі ризики: корпоративние кредитування можливе навіть в умовах війни
  • На гранІ чи на гранТ: як міжнародні грантові програми сприяють розвитку українського бізнесу
  • Вплив санкцій та міжнародної політики щодо рф на ринок палива в Україні
  • Як знизити ризики кримінального переслідування акціонерів та менеджерів банків
  • Інтерв'ю зі ZLATA OGNEVICH

Огляд плагін-гібридних кросоверів українського ринку

Подписаться