БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» з початку війни надала допомогу на 47,4 млн грн

БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» – юніт відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions за час роботи у воєнних реаліях надала допомогу на 47,4 млн грн!

Concord Fintech Solutions відомі своєю соціальною відповідальністю, зокрема завдяки діяльності одного з найважливіших елементів фінтех-екосистеми – Біржі Благодійності «ДоброДій».

Для довідки:

Біржа Благодійності «ДоброДій» – платформа для зустрічі та взаємодії людей, які потребують підтримки, та тих, хто хоче допомогти, що працює за принципом краудфандингу. Усі 100% зібраних коштів ідуть на надання допомоги тим, хто цього потребує.

Цей унікальний майданчик для благодійників був заснований ще у 2014 році й завдяки коштам, зібраним на ньому, було зроблено вже чималу кількість добрих справ. Пд час підбиття підсумків минулого серпня було підраховано, що за 7 років існування успішно реалізовано понад 1000 проєктів на суму понад 29,5 млн гривень.

Крім того, «ДоброДій» посіла одразу два призових місця в різних номінаціях Національного конкурсу «Благодійна Україна», що доводить ефективність, прозорість і професіоналізм організації!

Біржа не лишається осторонь від нагальних потреб та акумулює всі свої ресурси для подолання наслідків російської агресії, надання допомоги вразливим верствам населення, військовим, переселенцям.

За три місяці повномасштабних бойових дій Біржа Благодійності «ДоброДій» спільно з Concord Fintech Solutions надали допомогу, котра оцінюється в 47,4 млн грн!

Серед іншого отримали допомогу:

  •   ЗСУ – на 31,7 млн грн;
  •   опорні медичні заклади – на 3,3 млн грн;
  •   діти з важкими діагнозами – на 360 тис. грн;
  •   внутрішньо переміщені особи, підрозділи територіальної оборони, люди, що потрапили в складні життєві обставини, – на 12 млн грн (гуманітарна допомога).

«Так, це лише цифри та показники, але вони є результатом величезного обсягу роботи. Вона, звісно, може виснажувати, але точно не лякає. Єдиний порив українців надихає, консолідація українського бізнесу мотивує, – каже голова Правління Біржі Лоліта Кузіна. – Ми віримо в українську перемогу й не маємо права здаватися!»

Зараз на сайті Біржі відкриті актуальні, важливі проєкти зі збору коштів для різних напрямків. Долучитися до них можна за посиланням.

Багато вже зроблено, але ще більше добрих справ задля української перемоги попереду. Боротьба продовжується й добро неодмінно здолає зло!


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)