Депозит від Банку Львів допоможе розмінувати Україну

Нещодавно Банк Львів оголосив про відкриття однойменного Благодійного фонду. Ключова програма фонду має назву «Вільна земля» і покликана сприяти розмінуванню деокупованих територій. На підтримку програми Банк Львів створив для нових та діючих клієнтів спеціальний депозит із підвищеною ставкою доходу. Частина доходу від депозиту піде на забезпечення українських саперних підрозділів амуніцією.

За даними ООН, на сьогодні Україна є однією з найбільш замінованих країн світу. Розмінування звільненої землі — це безпека українців, а також необхідна передумова економічної відбудови. Зокрема, нерозірвані снаряди і бомби вже стали суттєвою проблемою для проведення посівних робіт. Депозит «Вільна земля», розроблений Банком Львів, відповідає прагненням українців до свободи та є ефективним фінансовим інструментом, який працює на зміцнення економіки.

До прикладу, за умови 12-місячного договору дохід від депозиту «Вільна земля» становитиме 11% річних. 3% з них будуть щомісячними частинами перераховуватися у Благодійний фонд Банку Львів від імені вкладника. Фонд буде публічно звітувати про те, яким чином зібрані кошти допомагають країні вирішувати питання щодо загрози мін.

Депозит «Вільна земля» від Банку Львів, як будь-який депозит, працює на зміцнення української фінансової системи та дає можливість для збільшення вашого капіталу. І, найголовніше, — це дієва поміч у розв’язанні злободенної та болючої для України проблеми.

Умови депозиту «Вільна земля»:

– відсоткова ставка до 11% річних;

– термін — до 12 місяців;

– мінімальна сума — 2500 грн;

– можливе поповнення згідно з умовами договору;

– без пролонгації, відсоткові ставки нараховуються щомісяця.

Депозит підпадає під гарантії ФГВФО.

У Банку Львів зазначають, що зробити внесок на потреби програми «Вільна земля» можна в усіх його відділеннях та в мобільному додатку. Підтримати Благодійний фонд можуть також клієнти інших банків своїми переказами. Діють реквізити у гривні, доларах, євро та польських злотих.

Разом ми звільнимо Україну від уламків зла!

Довідка про Благодійний фонд Банку Львів:

Благодійний фонд створено Банком Львів з метою активного та ефективного відродження України. Головною ініціативою цього фонду є програма «Вільна земля». Мета програми — всебічне сприяння процесу розмінування деокупованих територій.


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)