Кредобанк – лідер в рейтингу надійності банківських депозитів від «Стандарт-Рейтинг»

Кредобанк очолив рейтинг надійності банківських депозитів, який проводило рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» за підсумками першого кварталу 2022 року.

При розрахунку рейтингу аналітики агентства взяли до уваги те, що частка непрацюючих кредитів (NPL) Кредобанку станом на кінець першого кварталу 2022 року була майже вдвічі меншою за середнє значення показника по банкам, які брали участь у рейтингу – лише 7,12%.

Тридцять шостий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентства «Стандарт рейтинг» оцінювався за моделлю CAMEL. Під час формування рейтингу аналітики агентства враховували капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.

«Лідерство Кредобанку відображає «правильний» підхід у роботі й взаєминах з клієнтами, який банк стратегічно прийняв для всіх своїх продуктів, які складають весь «правильний» пакет», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

На початку травня 2022 року за підсумками першого кварталу цього року Кредобанк увійшов до десятки лідерів за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень та піднявся на три позиції – посів восьму сходинку в ренкінгу фінансової надійності банків України від YouControl. Окрім того, Кредобанк увійшов у ТОП-5 першого «воєнного» рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» і піднявся на одну позицію у ренкінгу банків за показником лояльності вкладників.

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 року).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)