Кредобанк облаштував прихисток для вимушених переселенців у Львові

kredobank-icon Кредобанк продовжує допомагати українцям, що потерпіли від російсько-української війни. Від початку квітня у Львові запрацював облаштований банком прихисток для людей, що були змушені залишити свою домівку через війну. Банк також продовжує надавати гуманітарну допомогу медичним закладам та населенню

Прихисток для внутрішньо переміщених осіб розрахований на одночасне перебування 50 людей та розташований у зручному місці неподалік залізничного вокзалу. Ним можуть скористатися люди, що змушені були залишити свою домівку через бойові дії. У ньому можна перебувати до 4-х днів. Перебування у прихистку безкоштовне, харчування на місці забезпечує World Central Kitchen. Станом на 6 квітня можливістю розміщення у прихистку скористалися понад 150 осіб з різних куточків України. У прихистку працюють 15 волонтерів банку, які опікуються гостями та забезпечують їх усім необхідним – одягом, засобами догляду та особистої гігієни. Мешканці прихистку можуть безкоштовно скористатися медичною допомогою від клініки «Здоров’я поруч».

Прихисток оформлено в стилі, дружньому до дітей. Приміщення прихистку розмалювали 50 художників, яких допомогли залучити Благодійний Фонд Миколи Петренка та Bihart. Поселитися у прихисток можна після реєстрації в Центрі розселення вимушених переселенців у Львові.

Кредобанк також продовжує допомагати медичним закладам та людям, що потерпіли від бойових дій. Протягом двох останніх тижнів банк надав медичні засоби, меблі та одяг для НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» (м. Київ), забезпечив ліками та продуктами харчування Харківську обласну клінічну лікарню на загальну суму понад 240 тисяч гривень, а також організував доставку 10 фур з гуманітарною допомогою для Криворізького району Дніпропетровської області. Окрім того, продукти харчування від Кредобанку отримали  Львівська волонтерська кухня, Міська багатопрофільна лікарня №17 Харківської міської ради, а також штаб опору Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району Львова.

«Ми дякуємо нашим партнерам та клієнтам, котрі долучилися до доброї ініціативи й допомогли облаштувати прихисток для українців, які залишали свої домівки під обстрілами, рятуючи власне життя та дітей. Сьогодні Кредобанк продовжує допомагати вимушеним переселенцям,  медичним закладам України та надає у міру можливості все, що потрібно для людей з територій, де активно ведуться бойові дії. Це наш внесок для перемоги у складній і важкій боротьбі», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

З перших днів повномасштабної військової агресії Росії проти України Кредобанк активно допомагає обороні України та в евакуації громадян із зон бойових дій. Загальна сума витрат банку на ці потреби вже перевищила 3 мільйони гривень. Окрім того, для українців, що перебувають на території Польщі, акціонер Кредобанку PKO Bank Polski виділив понад 10 мільйонів злотих (майже 70 мільйонів гривень). Фінансову допомогу отримують громадські організації, які безпосередньо опікуються українськими біженцями, що перебувають на території Польщі. Наразі благодійний фонд „Fundacja PKO Banku Polskiego” підтримав 30 таких організацій на суму понад 3,5 мільйона злотих.


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)