Кредобанк зменшує мінімальну суму інвестицій у військові облігації України до 50 тисяч гривень

kredobank-icon Кредобанк спрощує доступ до придбання військових облігацій внутрішньої державної позики України. Для цього банк зменшив у 10 разів – до 50 тисяч гривень мінімальну суму інвестицій в облігації, а також скасував комісію за брокерські послуги

Будучи первинним дилером на ринку облігацій внутрішньої державної позики, Кредобанк розміщує заявки безпосередньо на аукціонах Міністерства фінансів України. Це дає змогу клієнтам не витрачати кошти на послуги посередників та купувати облігації за ціною їх розміщення. Банк стягує лише плату за обслуговування  рахунку у цінних паперах.

«Кредобанк дає можливість кожному, хто має вільні кошти, зробити вигідну інвестицію та допомогти Україні у час повномасштабної військової агресії Росії проти України. Вкладення у військові облігації гарантовані державою, а дохід за ними не оподатковується. У Кредобанку військові облігації можна придбати за ціною первинного розміщення без жодних комісій. Клієнти сплачуватимуть лише за обслуговування рахунку у цінних паперах.», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Військові облігації – це різновид облігацій внутрішньої державної позики з цільовим призначенням залучених коштів на потреби армії. Облігації  номіновані у валютах: гривня, долар США та мають фіксований дохід на весь термін – від трьох місяців до шести років. Фіксована відсоткова ставка визначається на аукціоні Міністерства фінансів та становить від 10% у гривні та від 3,5% у валюті. Придбати облігації можуть юридичні та фізичні особи, для цього потрібно відкрити рахунок у цінних паперах.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 року).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)