Нова послуга від Укргазбанку: відкриваємо рахунок фізичній особі Волонтеру на особливих умовах

укргазбанк Відтепер державний Укргазбанк відкриває фізичним особам карткові рахунки для здійснення волонтерської діяльності на особливих умовах.

Тож, якщо ви займаєтесь волонтерською діяльністю і вам потрібно відкрити рахунок для її здійснення, ви маєте можливість отримати певні переваги.

А саме:

  • зарахування безготівкових коштів на рахунок фізичної особи Волонтера без комісії (в тому числі за рахунок р2р переказів на картку) як від платників рахунку/картки, які відкриті в Укргазбанку так і від платників інших фінансових установ;
  • можливість здійснювати перекази в іноземній валюті, що ініціюються з метою сприяння підвищенню обороноздатності України;
  • здійснювати безготівкові розрахунки з рахунку Волонтера, відкритого у доларах США та євро, за допомогою платіжної картки за кордоном без обмежень.

Щоб скористатись перевагами рахунку Волонтера від Укргазбанку:

  1. Зверніться до найближчого відділення та  повідомте, що вам потрібно відкрити рахунок для здійснення волонтерської діяльності. Для відкриття рахунку необхідні документи:  паспорт або документ, що його замінює; документ про присвоєння ідентифікаційного коду.
  2. Вам буде відкрито картковий рахунок за тарифним планом «Економ».
  3. Отримайте довідку за формою 4-РВ для реєстрації в Реєстрі волонтерів.
  4. Після реєстрації у Реєстрі волонтерів надайте до Банку Лист про включення до Реєстру волонтерів та отримайте особливі умови обслуговування для Волонтерів.

Будь ласка, за деталями звертайтесь до контакт-центру Укргазбанку: 0 800 309 000.


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)