ТАСКОМБАНК відзвітував щодо результатів роботи у 2022 році та отримав підтвердження фінансової звітності аудитором

У кінці квітня поточного року ТАСКОМБАНК завершив аудит фінансової звітності, який проводила компанія “Великої четвірки” KPMG. На думку аудиторів, фінансова звітність ТАСКОМБАНК відображає достовірно, у всіх суттєвих аспектах фінансовий стан та його фінансовий результат за 2022 рік.  За підсумками роботи у 2022 році ТАСКОМБАНК, попри виклики війни, продемонстрував здатність залишатися прибутковим та має достатній запас міцності.

Попри воєнний стан та активні бойові дії з боку держави агресора, чистий прибуток ТАСКОМБАНКУ за 2022 рік склав 31 млн грн. У той же час Банку вдалося збільшити операційний прибуток в 2,6 рази, а саме на 1 321 млн грн порівняно із 2021 роком.

“З початком війни ми проаналізували свою стратегію і вирішили, що можемо продовжувати рухатися далі. Ми активно продовжили співпрацювати з українським бізнесом,  узгодивши стратегію подальших спільних дій із кожним діючим корпоративним клієнтом надаючи їм необхідну фінансову підтримку. Ми продовжили  створювати нові продукти для інвестування, підтримувати населення та одними з перших відновили кредитування у всіх сегментах, – зазначив голова Правління Володимир Дубєй. – Крім того, ми розуміли, що і звичайні українці, і корпоративний бізнес потребують підтримки на місцях. Тому  протягом року ми відкрили 9 нових відділень, продовжуючи стратегію розвитку мережі”.

З початку війни в Україні кошти клієнтів у ТАСКОМБАНКУ збільшилися на 22% та склали 24 872 млн грн. Також, протягом 2022 року власний капітал Банку зріс на 110 млн грн і станом на кінець року його розмір склав 3 234 млн грн.

Основним драйвером зменшення прибутку стало збільшення витрат на формування резервів, які склали 2 104 млн грн.

Володимир Дубєй переконаний, що 2023-й буде роком нових можливостей. “Поки інші банки будуть дотримуватися стриманої позиції, може, хтось буде виходити з ринку чи скорочувати обсяг свого бізнесу в Україні, ми будемо намагатись розвиватися. У нас є стратегія розвитку і ми будемо її дотримуватися”, – підкреслив очільник ТАСКОМБАНКУ.

Ми плануємо збільшувати мережу відділень та продовжувати кредитувати. Оскільки для бізнесу дуже актуальним залишається питання фінансування обігового капіталу, ми активно розвиватимемо факторинг. Задля фінансування інвестиційних потреб наших клієнтів допоможуть наші лізингові продукти. Плануємо тісно продовжувати працювати на ринку ОВДП. Максимально прагнемо справедливих ставок за депозитами – ми вважаємо, що вони мають бути на рівні з інфляцією, як до війни. Також ми маємо стратегію роботи з приватними підприємцями: ми впевнені, що цей сегмент «пожвавиться» першим», – підсумував Володимир Дубєй.

Довідково:

ТАСКОМБАНК – універсальний український банк, що розвивається. Банк засновано в 1989 році і він є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. В 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка нині є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Посідає 4-е місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів та входить до переліку 20 найбільших банків країни. Банк посідає місце в переліку системно важливих банків. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011. Реєстрація НБУ №45 від 21.10.1991.


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)