Укргазбанк видав перший кредит за новою держпрограмою єОселя

укргазбанк На початку жовтня державний Укргазбанк доєднався до нової держпрограми доступного кредитування для українців єОселя і вже видав перший кредит. Послугою скористався інспектор патрульної поліції Києва на ім’я Антон, який отримав іпотеку на вторинному ринку.

За словами інспектора, він обрав Укргазбанк через його надійність та відкритість для клієнтів. Позичальника привабили вигідні умови кредиту, адже наразі він не має стільки коштів, щоб придбати власне житло.

Антон отримав кредит у розмірі більше 1 млн грн на 20 років, при цьому розмір першого внеску становить 22,2% від суми кредиту, компенсаційна ставка – 3%. Клієнт обрав дім у Гостомелі, спираючись на доступну ціну, невелику відстань до Києва, чудову природу та новий житловий комплекс. Каже, завжди мріяв про власне житло із просторою кімнатою та кухнею.

Учасниками програми можуть стати такі соціальні категорії, як військовослужбовці за контрактом, захисники України, силовики та члени їхніх сімей, медики, педагоги, науковці, які працюють у державному та комунальному секторах.

Наразі послуга у тестовому режимі доступна на сайті Дія. Повноцінно сервіс почне працювати найближчим часом у мобільному застосунку Дія, наразі триває бета-тестування. Подати заявку можливо буде всього у декілька кліків.

З початку 2023 року подати заявку до програми єОселя зможуть всі українці, які відповідатимуть визначеним критеріям.

Деталі про програму можна дізнатись у контакт-центрі Укргазбанку: 0 800 309 000.


Все самое интересное за неделю в нашей рассылке:

Комментарии (0)