Отзывы о Банке Украинский капитал

Позиция в рейтинге НБУ
№ 51
Средняя оценка
icoicoicoicoico
Всего отзывов
1
Ответов банка
0
user-avatar-132
icoОбслуживание
icoicoicoicoico
Рейдерські дії

.....Замість того, щоб повідомити орендарів (ТОВ та ФОП) про заміну правонаступника та надати реквізити , на які необхідно сплачувати оренду, банк почав займатись рейдерськими діями за допомогою невідомих осіб сумнівної зовнішності.
Так, 14 грудня 2015 року, приблизно о 15.10 годині, на мобільний телефон орендаря зателефонував бармен, Черкунов та повідомив,... Читать полностью що до приміщення Караоке Хауз, розташованого за адресою: м.Київ, вул.. Фрунзе, 109в/1, орендованого ТОВ «Меролекс і К» та ФОП Буну І.К. увірвались невідомі озброєні особи у кількості 5 осіб підозрілої зовнішності, які повідомили , що вони представники ПАТ «Банк «Український Капітал» (м.Київ, пр.-т Перемоги, 67) та попросили персонал звільнити приміщення, яке , начебто , є власністю банку. Жодних документів ці особи не пред’явили. Бармен передав слухавку одному з них, якого було повідомлено про те, що наявні договори оренди, які не розірванні, до суду не оскаржувались, є дійсними. На що особа, яка була на іншому кінці слухавки повідомив, що йому «начхати» і приміщення вони звільнять фізично, у разі якщо його не звільнять добровільно і поклав слухавку. Як з’ясувалось пізніше, розмова була з представником банку Ліфом Іллею Анатолійовичем. Бармену була дана вказівка викликати поліцію, що він і зробив. Коли Буну І.К. приїхала з Меркуловою Л.А. (засновник ТОВ «Меролекс і К», адвокат) до приміщення Караоке Хауз, весь персонал був на вулиці. Бармен повідомив, що його було винесено на вулицю на руках та нанесено легкі тілесні ушкодження. (заява про злочин зареєстрована в ЄРДР запис №12015100070009319 від 14.12.2015)
Невідомі, на той момент, особи перебували у приміщенні до наступного дня і за час свого перебування нанесли матеріальні збитки. Їх кількість збільшилась до 15 чоловік. Помітивши, що у приміщенні наявне відеоспостереження , вони вирвали проводи з відеореєстратора, який знаходився у кабінеті за закритими дверима (двері вибиті), та украли його навіть не здогадуючись, що у приміщенні наявний дублюючий системний відеореєстратор. Відповідно усі відеозаписи з моменту заходу у приміщення невідомих осіб, представників банку, до моменту обриву проводів з їх обличчями наявні у Буну І.К. та будуть надані слідчому.
Банку Український капітал була направлена вимога про відшкодування завданих збитків, подані зави про злочин.Оставить отзыв

Вы должны авторизироваться на сайте, чтобы оставлять отзывы о банках.