коллекторная контора, а не банк

Будьте обережні! Не рекомендую до співпраці!
Некоректна робота додатку призвела до невчасної оплати по кредиту.
Після однієї невчасної оплати, не звертаючи увагу на те що до цього я погашала кредит швидше і завжди вчасно відношення працівників вражає! Постійні дзвінки з погрозами і небажання слухати!
Не надають повну інформацію щодо кредиту і знімають комісію без попередження.
Безпроцентний кредит являється по факту занадто процентним:)
В порівнянні з іншими банками залишились тільки негативні емоції.

Ответ банка

img
Сотрудник банка
ico 02 Авг 2021 в 10:22

Доброго дня. Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код з посиланням на ваш відгук на адресу [email protected] Дякуємо!

Комментарии (6)

user-avatar-957
Andrei Chikal
ico 10 Авг 2021 в 06:34

Альфа банк НИКОГДА порядочностью не отличался. В 2008 я погашал кредит,как выяснилось бвнкоматы были ПАРТНЕРА банка,на с логатипом Альфы.Партнером деньги перечислялись с задержкой в несколько дней, о чем я узнал только при закрвтии кредита. Эти 3,14дорасы вопреки договору передали документы гопникам-коллекторам.
Связываться с альфабанком это накакать себе в карман

ico 1 ответ показать 1 ответ скрыть
user-avatar-957
Альфа-Банк
ico 10 Авг 2021 в 08:17

Доброго дня. Обираючи канал для оплати платежу, зверніть увагу на терміни зарахування коштів. Вони можуть складати до 3-х робочих днів, тому рекомендуємо сплачувати заздалегідь. Якщо у вас на даний момент залишились відкриті питання, надішліть ідентифікаційний код з посиланням на ваш відгук на адресу [email protected]. Дякуємо!

user-avatar-957
Альфа-Банк
ico 04 Авг 2021 в 11:26

Доброго дня. Ми перевірили дзвінки колег з відділу простроченої заборгованості, щоб впевнитись, що вони вели себе коректно. В разі виникнення простроченої заборгованості, банк має право здійснювати комунікацію з клієнтом з ціллю повідомити про наявність боргу та необхідність його погасити.
Згідно умов договору та графіку платежів, що ви отримали при підписанні, мінімальний платіж має сплачуватись щомісячно до розрахункової дати. Обираючи канал для оплати платежу, зверніть увагу на терміни зарахування коштів. Вони можуть складати до 3-х робочих днів, тому рекомендуємо сплачувати заздалегідь.
Суму платежу ви щомісячно отримуєте в смс-повідомленні від банку, зараз можете подивитись її і в банкінгу, якщо виникнуть питання, завжди можна написати в чат чи звернутись на гарячу лінію.
Більше деталей та варіанти вирішення ситуації надали у особистій переписці.

ico 1 ответ показать 1 ответ скрыть
user-avatar-957
Альфа-Банк
ico 10 Авг 2021 в 08:22

Доброго дня. Мінімальна купюра для внесення у банкомат з функцією поповнення – 50 грн. Банк пропонує різноманітні канали поповнення, з якими ви можете ознайомитись за посиланням – https://alfabank.ua/pogashenie/pogashenie-kreditov.

user-avatar-957
Альфа-Банк
ico 03 Авг 2021 в 08:54

Доброго дня. Дякуємо. Отримали ваші дані. Перевіряємо. Повернемось зі зворотнім зв’язком

user-avatar-957
Альфа-Банк
ico 02 Авг 2021 в 16:01

Ми пам’ятаємо про вашу ситуацію і хочемо допомогти. Але для цього вам потрібно надіслати ідентифікаційний код на пошту [email protected]. Це пришвидшить процес. Дякуємо!

Показать ещё