Самый галимый банк!!!

Самые хамские сотрудники, абсолютный неадекват! У меня кредитная карта, которой я не пользуюсь, там остался долг мизерный и ежемесячно оплата 100 !!!! Грн мне звонили девушки наверно попивающие Пиво и общающиеся по «понятиям» типо вы почему ещё не положили деньги на счёт у вас 10 грн неоплаченные, когда идёте платить? Идите сейчас платить,говорили мне. учитывая что был кредит на товары и я исправно оплачивала по 1800 грн в месяц. Абсолютно Хамский и неадекватный банк, чисто 90е я досрочно погасила на товар и осталось карта, хотя я буду записывать специально разговоры и подам в суд на моральный ущерб, благо юристы есть! Но всем буду говорить что более говнобанка я не видела. Это мое первое и последнее Сотрудничесво с этим банком

Ответ банка

img
Сотрудник банка
ico 19 Май 2021 в 12:59

Доброго дня. Банк дотримується умов договору, того ж ми просимо і від клієнта. В разі виникнення простроченої заборгованості, банк має право здійснювати комунікацію з клієнтом з ціллю повідомити про наявність боргу та необхідність його погасити. Для можливості розібратися у ситуації, вкажіть, будь ласка, на нашу адресу [email protected] ІПН з посиланням на даний відгук. Або ж зателефонуйте за номером безкоштовної гарячої лінії 0 800 50 20 50 чи напишіть у чат мобільного додатку. Ми все ретельно перевіримо.

Комментарии (2)

user-avatar-900
Альфа-Банк
ico 20 Май 2021 в 14:32

Доброго дня! Ми ретельно стежимо за зворотнім зв’язком від клієнтів, нам важливо, щоб таких ситуацій не виникало. Тому ми уважно прослухали дзвінок, щоб переконатись, що в ньому все було коректно і без грубощів. Робота нашої колеги – нагадувати клієнтам про заборгованість, адже це впливає на вашу кредитну історію. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб надати більше деталей про інцидент. Ми зацікавлені в його вирішенні і в тому, щоб ви залишилися з нами.

user-avatar-900
Альфа-Банк
ico 19 Май 2021 в 15:52

Катерина, нам важливо розібратися у ситуації. Просимо вас звернутись до нас одним із способів:
1) Напишіть на електронну адресу [email protected], вказавши ІПН з посиланням на даний відгук.
2) Зателефонуйте за номером безкоштовної гарячої лінії 0 800 50 20 50.
3) Напишіть у чат мобільного додатку.

Показать ещё