ico
Сб, 18 Сен
USD 26.7028 ico
EUR 31.4626 ico
RUB 0.36832 ico
RU
USD 26.7028 ico
EUR 31.4626 ico
RUB 0.36832 ico

Рейдерські дії

…..Замість того, щоб повідомити орендарів (ТОВ та ФОП) про заміну правонаступника та надати реквізити , на які необхідно сплачувати оренду, банк почав займатись рейдерськими діями за допомогою невідомих осіб сумнівної зовнішності.
Так, 14 грудня 2015 року, приблизно о 15.10 годині, на мобільний телефон орендаря зателефонував бармен, Черкунов та повідомив, що до приміщення Караоке Хауз, розташованого за адресою: м.Київ, вул.. Фрунзе, 109в/1, орендованого ТОВ «Меролекс і К» та ФОП Буну І.К. увірвались невідомі озброєні особи у кількості 5 осіб підозрілої зовнішності, які повідомили , що вони представники ПАТ «Банк «Український Капітал» (м.Київ, пр.-т Перемоги, 67) та попросили персонал звільнити приміщення, яке , начебто , є власністю банку. Жодних документів ці особи не пред’явили. Бармен передав слухавку одному з них, якого було повідомлено про те, що наявні договори оренди, які не розірванні, до суду не оскаржувались, є дійсними. На що особа, яка була на іншому кінці слухавки повідомив, що йому «начхати» і приміщення вони звільнять фізично, у разі якщо його не звільнять добровільно і поклав слухавку. Як з’ясувалось пізніше, розмова була з представником банку Ліфом Іллею Анатолійовичем. Бармену була дана вказівка викликати поліцію, що він і зробив. Коли Буну І.К. приїхала з Меркуловою Л.А. (засновник ТОВ «Меролекс і К», адвокат) до приміщення Караоке Хауз, весь персонал був на вулиці. Бармен повідомив, що його було винесено на вулицю на руках та нанесено легкі тілесні ушкодження. (заява про злочин зареєстрована в ЄРДР запис №12015100070009319 від 14.12.2015)
Невідомі, на той момент, особи перебували у приміщенні до наступного дня і за час свого перебування нанесли матеріальні збитки. Їх кількість збільшилась до 15 чоловік. Помітивши, що у приміщенні наявне відеоспостереження , вони вирвали проводи з відеореєстратора, який знаходився у кабінеті за закритими дверима (двері вибиті), та украли його навіть не здогадуючись, що у приміщенні наявний дублюючий системний відеореєстратор. Відповідно усі відеозаписи з моменту заходу у приміщення невідомих осіб, представників банку, до моменту обриву проводів з їх обличчями наявні у Буну І.К. та будуть надані слідчому.
Банку Український капітал була направлена вимога про відшкодування завданих збитків, подані зави про злочин.

Комментарии (0)

Авторизация

Мы используем файлы cookie для сбора аналитических данных о взаимодействиях с нашим веб-сайтом, чтобы улучшить взаимодействие с Пользователем. Подробнее о файлах cookie и персональных данных узнайте в Политике конфиденциальности.
Принять
×