Форвард Банк (позбавлено ліцензії)

Платіжні картки Форвард Банку

Карта Кредитний ліміт Пільговий період
КОКО КАРД 100 000 грн 90 днів Оформити

Останні відгуки

Филипп
30.06.2020

НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

При спробі взяти розстрочку співробітники банку подзвонили по всіх номерах (колегам, знайомим, батькам) і роздзвонили де, на яку суму і на що збираюся брати розстрочку. Від послуг банку відмовився. По тому яке враження склалося ще ДО користування послугами, на етапі, так би мовити, входження склалося чітке враження, як про банк-шантажиста і здирника. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

mykola.golovko75
02.03.2020

Нікому не раджу звязуватся з цим жахливим банком

Нікому не раджу звязуватся з цим жахливим банком, відсотки по кредиту зовсім не ті про які вони розказують у віділенні. І не дай боже вам хоть трохи прострочити вони напишуть вам жахливі смс про вас, ваших родичів, дітей, зразу всім вашим родичам поздвонять і розкажуть що у всіх все заберуть засудять і т.д.

Юрий Ящук
24.02.2020

Забрали гроші

ДРУГИЙ раз така ситуація коли не віддають гроші за неуспішну операцію по дебетовій картці. . перший раз сказали що гроші прийшли але їх не було. Через колл-центр нічого зробити не можна-там несуть марення (все-час різне)

Форвард Банк пропонує клієнтам отримати кредитну карту «КОКО КАРД» з лімітом до 100 тис. грн. (з можливістю збільшення) і процентною ставкою 48% річних. Пільговий період карти становить 90 днів.

Карта не передбачає комісії за зняття готівки, конвертацію валюти і перекази. На залишок власних коштів від 100 грн. нараховується 8.5%. Обслуговування кредитних зобов’язань по картах передбачає погашення через інтернет-банкінг Forward Online, готівкою в відділеннях Форвард Банку або банку-партнера, через термінали і карти. Можлива автоматична оплата частинами.

На даний момент в лінійці продуктів Форвард Банку представлена ​​тільки ця кредитна карта.