ico
Вт, 27 Лип
USD 26.9805 ico
EUR 31.8087 ico
RUB 0.36502 ico
RU
USD 26.9805 ico
EUR 31.8087 ico
RUB 0.36502 ico
img
BANKER.UA

Банківський портал України для людей!
Дізнавайтеся актуальну інформацію, читайте останні новини і вибирайте фінансові продукти за допомогою наших сервісів!

1 млн +

унікальних відвідувачів в місяць

300 +

пропозицій по кредитах, позиках, картам, депозитам

5000 +

відгуків про банки і МФО

100 +

ексклюзивних інтерв'ю та спецпроектів

Про нас

Шановні відвідувачі Banker.ua!

Раді вітати Вас на одному з найпопулярніших ресурсів банківської тематики – Banker.ua!

Тут Ви знайдете саму вичерпну інформацію про всі українські банки та їх діяльність, ознайомитеся з актуальними пропозиціями і самими затребуваними банківськими послугами, а також дізнаєтеся про останні події та новини фінансового світу.

Ми продовжуємо вдосконалювати Ваш улюблений портал. Вже з початку 2020 року на Banker.ua з’явиться ряд нових сервісів і розділів. Дізнатися про всі нововведення можна в розділі «Новини порталу».

Будемо раді Вашим пропозиціям і зауваженням. Оцінити роботу нових сервісів і порталу можна звернувшись безпосередньо до адміністрації Banker.ua.

Наша команда
Зворотній зв'язок

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×