Список всіх банків

а
б
в
г
д
з
к
м
о
п
р
с
т
у
ф
ю
є
і
m
r
s
u

На сторінці представлений алфавітний список українських банків, які продовжують комерційну діяльність і є надійними банками України.

Яка інформація про банки України доступна

Банки та їх відділення легко знайти на карті. Можна скористатися алфавітним фільтром для перегляду переліку банків.

Більш детальна інформація про банк знаходиться на візитці кожного банку, на яку можна перейти за кліком на найменуванні установи. У розділі “Банки України” в довіднику можна знайти наступну актуальну інформацію:

– офіційні сайти українських банків;

– адреси і телефони головних офісів банків України;

– адреси електронної пошти банків;

– анонси новин та акцій топ банків України;

– відгуки про роботу банку;

– інформацію про послуги та продукти банку;

– місце даного комерційного банку в рейтингу банків України;

– карту відділень і банкоматів комерційних банків.

На окремій сторінці розміщені також всі банки України, які вже ліквідовані або знаходяться в стадії ліквідації.

Про банківську систему України

Суб’єктами банківської діяльності є всі банки, створені в Україні. 163 комерційні банки на початок 2015 року мали ліцензії на здійснення банківської діяльності в Україні. Комерційні банки в Україні займають другий рівень в банківській системі України, центральним банком, який здійснює нагляд і регулювання в системі, є Національний банк України (НБУ).

Банк — це юридична особа, що є комерційною організацією і здійснює сукупність наступних видів діяльності, які визначаються як банківська діяльність:

– приймання вкладів від юридичних та фізичних осіб і використання прийнятих коштів для кредитування або інвестування на власний страх і ризик;

– здійснення платежів.

Банки в Україні незалежні при прийнятті ними рішень, пов’язаних з проведенням банківських операцій. Але в цілях забезпечення стійкості банків та захисту інтересів вкладників і кредиторів банки зобов’язані дотримуватися економічних нормативів, що встановлюються Нацбанком України.

Відзначимо, що в даний час банківська система повинна вирішувати не тільки свої “внутрішні” проблеми, але і сприяти реформуванню економіки в цілому.