sportbank

МФО: 325990
ЕДРПОУ: 43392268
0 800 753 555
sportbank.ua

Про банк

Sportbank — мобільний банк зі зручним банківським функціоналом без відділень для людей, які захоплюються спортом та ведуть активний спосіб життя. Це спільний проєкт IT-компанії Dyvotech та першого профільного фінтех-фонду N1.

Банк видає картки на базі ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК». Оформлення та обслуговування картки — безкоштовно.

Чим цікавий sportbank для клієнтів?

 1. Кредитний ліміт до 100 000 грн на будь-які потреби з пільговим періодом до 62 днів*.
 2. Вигідний BOOOSTER-депозит у гривні. До 10% річних з можливістю дострокового зняття.
 3. Найкращі умови заощаджень: 5,55% на ощадний рахунок «Рюкзак». Виплата процентів за «Рюкзаком» — щотижня у п’ятницю. Кошти можна зняти або поповнити будь-коли.
 4. Оплата штрафів ПДР та комунальних платежів у додатку.
 5. Оплата за допомогою Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay та Swatch Pay.
 6. Команда підтримки, яка на зв’язку 24/7 за телефоном або у зручних для вас месенджерах (Viber, Telegram, Messenger).
 7. Можливість отримувати валютні перекази SWIFT на карту sportbank.
 8. Можливість оформити віртуальну картку єПідтримка та отримувати допомогу від держави.

*Максимальна сума кредиту — 100 000 грн. Максимальний термін кредиту — на вимогу, крім суми кредиту, що є позитивною різницею між 100 грн та сумою щомісячного платежу. Реальна річна процентна ставка від 0,01 до 121,77% (залежить від обраних умов). Деталі у АТ «ТАСКОМБАНК».

Додаток sportbank працює тільки на мобільних пристроях. Щоб стати клієнтом, потрібно мати смартфон на Android чи iOS.

Як стати клієнтом sportbank:

 1. Завантажуйте програму.
 2. Пройдіть швидку верифікацію через програму Дія та отримайте віртуальну карту. Або заповнюйте анкету, фотографуйте паспорт/ID-карту та ідентифікаційний код.
 3. Активуйте картку в програмі. Готово!

Активуй sportbank. Активуй себе!

АТ «ТАСКОМБАНК». У Державному реєстрі банків №45. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.

Новини банку

Останні відгуки

Романченко Володимир
21.12.2022

Кредитка спортбанка

В принципі питань нема. Кредиткою користуватися навчився)) і потроху кешбек повертають, але от хотілося б більш швидкої реакції техпідтримки. А то виникло питання по нарахування кешбеку і день вирішували, але звісно і за це дякую.

Семочко Роман
25.11.2022

Не пропускало гроші

Недавно хтів первести жінці гроші за кордон ніяк ен проходив платіж. Написав у колцентр шо не так а вони мені то нбу поставив ліміти. Гривні за кордон переводити всьо. Канєшо шкода шо не вийшло перевести але команда молодці. Все нормально пояснили шо навіть я зрозумів))) А ще сказали шо для такого тре валютну карту. Думаю теж у спортбанк буду відкривати.

Вероніка
31.10.2022

Допомогли перевипустити карту

Хочу поділитися своїм позитивним досвідом спілкування з контакт-центром спортбанк. Мені терміново потбірна була готівка і я вирішила зняти гроші в першому ліпшому банкоматі. Але коли поспішаєш завжди трапляється якийсь фейл. Так і вмене - банкомат зажував карту. Через додаток я швиденько її заблокувала, а вчаті підтримки мені допомогли зробити перевипуск. Готівку я тоді так і не зняла, але приємно

Irynka55
28.07.2022

Зручний додаток, з’явилася нова некредитна карта

В цілому дуже зручний і зрозумілий додаток. Легко можна пройти реєстрацію через Дію. Є оплата комуналки, можна безпечно передавати гроші на благодійність. З переваг по карті можу відзначити наявність доволі значного кредитного ліміну, пільговий період такий, як в основному і у всіх (62 дні). Зараз ще з'явилася некредитна картка біла, але її собі поки не замовляла, ніби з нею також все просто - зам