ico
Вт, 27 Лип
USD 26.9805 ico
EUR 31.8087 ico
RUB 0.36502 ico
RU
USD 26.9805 ico
EUR 31.8087 ico
RUB 0.36502 ico

Конвертер валют

Як працює конвертер валют?

Конвертер валют (калькулятор валют) призначений для наочного порівняння сум в одній валюті з іншими, відповідно до курсу валют на сьогодні і здійснює переклад з однієї валюти в іншу онлайн. В якості основи для конвертера використовуються курси валют Національного Банку України, інших українських банків, обмінні курси яких представлені на порталі, дані міжбанківського ринку і небанківських обмінних курсів.

Конвертер валют дозволяє розрахувати суму переказу однієї валюти в іншу при здійсненні покупки-продажу валюти в банках України за встановленими сьогодні курсами валют (курс гривні до долара США, євро або рубля або зробити зворотний розрахунок); дізнатися середній і оптимальний курс обміну валюти, розрахувати суму обміну валюти за курсом Національного Банку України (НБУ). Для цього потрібно обрати НБУ в полі “Банк”.

Всі перерахунки валютний конвертер виконує на основі щодня оновлюваємих офіційних даних про котирування міжнародних валют. Калькулятор валют працює з усіма основними грошовими одиницями світу.

Які валюти світу можна порахувати в конвертері?

Основні валюти, які можна конвертувати в даному калькуляторі валют: гривня, долар, євро, російський рубль. Решта валюти, представлені в списку вибору, мають статичний висновок, так як конвертація здійснюється безпосередньо з міжнародного курсу на forex. Обмін по такому курсу носить інформативний характер і на практиці не застосовується в Україні.

Конвертер валют працює наступним чином: при введенні в будь-який з полів суми здійснюється автоматичний переклад грошей в інші валюти за обмінним курсом обраного банку, без перезавантаження сторінки або натискання додаткових кнопок (конвертер переводить курси валют в режимі онлайн).

Розширені можливості пошуку в конвертері валют

Особливістю онлайн конвертера валют можна виділити можливість обліку комісії конвертації в обмінних пунктах, якщо зафіксувати знак «плюс» в поле «Комісія». Нагадаємо, що при купівлі валюти зараз в Україні стягується комісія в Пенсійний Фонд у розмірі 2% від суми покупки, при продажу-купівлі валюти стягується «військовий податок» в розмірі 1,5%. Відзначимо, що оскільки валютний калькулятор округлює отримані значення, точність перекладу курсу тієї чи іншої валюти може бути приблизною, але тим самим додає реалістичності розрахунків.

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×