Конвертер валют

Як працює конвертер валют?

Конвертер валют (калькулятор валют) призначений для наочного порівняння сум в одній валюті з іншими, відповідно до курсу валют на сьогодні і здійснює переклад з однієї валюти в іншу онлайн. В якості основи для конвертера використовуються курси валют Національного Банку України, інших українських банків, обмінні курси яких представлені на порталі, дані міжбанківського ринку і небанківських обмінних курсів.

Конвертер валют дозволяє розрахувати суму переказу однієї валюти в іншу при здійсненні покупки-продажу валюти в банках України за встановленими сьогодні курсами валют (курс гривні до долара США, євро або рубля або зробити зворотний розрахунок); дізнатися середній і оптимальний курс обміну валюти, розрахувати суму обміну валюти за курсом Національного Банку України (НБУ). Для цього потрібно обрати НБУ в полі “Банк”.

Всі перерахунки валютний конвертер виконує на основі щодня оновлюваємих офіційних даних про котирування міжнародних валют. Калькулятор валют працює з усіма основними грошовими одиницями світу.

Які валюти світу можна порахувати в конвертері?

Основні валюти, які можна конвертувати в даному калькуляторі валют: гривня, долар, євро, російський рубль. Решта валюти, представлені в списку вибору, мають статичний висновок, так як конвертація здійснюється безпосередньо з міжнародного курсу на forex. Обмін по такому курсу носить інформативний характер і на практиці не застосовується в Україні.

Конвертер валют працює наступним чином: при введенні в будь-який з полів суми здійснюється автоматичний переклад грошей в інші валюти за обмінним курсом обраного банку, без перезавантаження сторінки або натискання додаткових кнопок (конвертер переводить курси валют в режимі онлайн).

Розширені можливості пошуку в конвертері валют

Особливістю онлайн конвертера валют можна виділити можливість обліку комісії конвертації в обмінних пунктах, якщо зафіксувати знак «плюс» в поле «Комісія». Нагадаємо, що при купівлі валюти зараз в Україні стягується комісія в Пенсійний Фонд у розмірі 2% від суми покупки, при продажу-купівлі валюти стягується «військовий податок» в розмірі 1,5%. Відзначимо, що оскільки валютний калькулятор округлює отримані значення, точність перекладу курсу тієї чи іншої валюти може бути приблизною, але тим самим додає реалістичності розрахунків.