Депозити

Сума депозиту, грн$
0 грн
0 $
0
Термін депозиту, міс.
0 міс.
Валюта

Багато українців поспішили забрати свої заощадження з банків, внаслідок погіршення економічної ситуації в Україні і девальвації гривні. У свою чергу такий розвиток подій вплинуло і на самі фінансові установи, а точніше сказати на процентні ставки за депозити.

Які депозити в банках України

Щоб залучити клієнтів до вкладів в гривні все більше фінансових структур вирішують пропонувати своїм клієнтам дуже значні номінальні процентні ставки.

Ще більше обнадіює і той факт, що Верховна рада прийняла новий закон про додаткову капіталізацію і реструктуризаціях банків України. Згідно з текстом документа передбачено близько 40 млрд. грн. на капіталізацію кожного кредитної установи щорічно.

Крім того, ще додатково з бюджету виділяються достатні кошти для погашення зобов’язань ліквідованих банків у Фонд гарантування вкладів, який виробляє через відділення діючих структур виплати українським вкладникам. А це означає, що українські вкладники можуть не хвилюватися за свої заощадження, і разом з цим – скористатися конкуренцією на банківському ринку і отримати високі ставки за вкладами саме в гривні. Необхідно тільки вибрати надійний банк і привабливі додаткові умови.

Зробити усвідомлений вибір і провести розрахунок банківського депозиту допоможе список депозитних програм в цьому розділі.

База банківських депозитів оновлюється по мірі змін умов в кожному продукті, відповідно до актуальною інформацією банку-партнера.