Курс долара США до гривні

loading


Динаміка курсу

loading
Як розраховується курс долара на сьогодні до гривні?

Щодня оновлюваний курс гривні до долара по Україні – джерело корисної інформації для тих, хто хоче вигідно продати або купити долари в Україні, так як своєчасно отримана інформація, який курс гривні до долара на сьогодні в Україні може допомогти максимально вигідно зробити обмін.

Курси готівкового обміну валют розраховуються за даними актуальних курсів банків і обмінних пунктів. Дані про курси долара надаються співробітниками банків, або виходять в автоматизованому режимі з офіційних сайтів банків. Перевірка актуальності курсів долара відбувається щогодини.

Відзначимо, що офіційний курс гривні до іноземних валют і курс банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, встановлюється в кінці робочого дня і починає діяти з наступного робочого дня. При цьому офіційний курс гривні до долара США розраховується як середньозважене значення курсу гривні до долара США за всіма укладеними договорами його купівлі та продажу за день за даними Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку.

Актуальність курсу долара в Україні на сьогодні

Курси долара в Києві і інших містах України змінюються щодня, а кількість банків більше сотні, тому відстежити всі зміни самостійно фактично неможливо.

Відзначимо, що особливо важлива точність обмінних курсів. Перш ніж здійснювати будь-які транзакції, на яких можуть позначитися зміни в курсах, необхідно перевірити наведені дані. Курси пропонуються виключно в інформаційних цілях і можуть бути змінені в будь-який момент. Курси, які використовуються для реальних транзакцій, можуть відрізнятися від вказаних на сайті. При знятті готівки в банкоматах або касах банку з конвертацією, стягується комісія, яка залежить від обраного пакета послуг за діючими тарифами.

Дані про курси валют можуть зберегтися в Вашому браузері. Для отримання актуальної інформації варто оновлювати сторінку з курсом долара в обмінниках.

На сторінці представлений графік реального курсу долара США в динаміці за останній тиждень. Є можливість перегляду динаміки зміни курсу долара за будь-який період, вобравши необхідну дату до графіку.

Більш детальна інформація про інші курси валют доступна на відповідних сторінках сайту.