Мікрокредити

Кращі пропозиції щодо мікрокредитування


Мікрокредит – займ незначної суми від 1000 грн до 15 000 грн, на короткий час: від кількох днів до 1 місяця з можливістю пролонгації (продовження) договору.

У таблиці вказані умови кредитування по продуктам, в наданому банками обсязі. А по декількох програмах не вказано розмір щомісячної комісії, так як він може нараховуватися індивідуально. Також можливі інші невраховані платежі, які можуть відіб’ється на переплату по кредиту. Радимо уточнювати перелік всіх можливих комісій і платежів при оформленні кредиту, а також уважно вивчити всі умови кредитного договору.

В даний час економічна ситуація в Україні непроста. Багато фінансові організації пішли з ринку кредитування. Але деякі банки і кредитні спілки не тільки продовжує надавати позики, а й розширюють сферу обслуговування клієнтів, допомагаючи вибрати споживчий кредит, який зможе обслуговувати позичальник.

Позики доступні навіть під час банківської кризи, а сама процедура отримання кредиту прозора і не займає багато часу. Банківські фахівці завжди готові детально і зрозуміло пояснити клієнту умови надання кредиту та його погашення. Головне, щоб отримана позика була не головним болем, а грунтовно продуманим рішенням і клієнт мав можливість вчасно обслуговувати свої зобов’язання. Розуміючи складність ситуації, банки намагаються знайти рішення і в разі, якщо у позичальника виникають проблеми з погашенням кредиту.

Українці звертаються в банки за кредитами готівкою на різні потреби. За допомогою кредитів готівкою люди вирішують питання придбання побутової техніки, оплати навчання і медичних послуг. Раніше часто зверталися, щоб взяти кредити на подорожі, але зараз таких клієнтів стало менше. Популярністю користуються і позики під заставу, оскільки вони передбачають більш привабливі умови.

Для банків розвиток кредитування є основним способом отримання прибутку, тому вони виважено стверджують стратегії видачі кредитів готівкою, але тим самим допомагають вирішувати тимчасові труднощі, сприяємо реалізації бажань і задумів, фінансово підтримують розвиток проектів клієнтів.

Адже тільки задоволений клієнт зможе звернутися повторно за кредитом, порекомендує друзям і знайомим, в якому банку краще взяти кредит готівкою.

Для оформлення кредиту потрібно надати мінімальний пакет документів. Це паспорт, ідентифікаційний код, довідка з місця роботи за останні півроку. Клієнти поважного віку, які перебувають на заслуженому відпочинку (банки готові кредитувати пенсіонерів до 67 років) додатково надають довідку з Пенсійного фонду та / або Фонду соціального страхування про розмір пенсії та пенсійне посвідчення. Отримання деяких видів кредитів можливо без надання довідки про доходи. Максимальний термін користування кредитними коштами – 48 місяців. А для тих клієнтів, які звертаються повторно за кредитами, можуть пропонуватися ще більш лояльні умови кредитування.