Умови використання

Правила користування сайтом (далі – Правила) регулюють умови використання матеріалів, що публікуються на сайті https://banker.ua (далі – Сайт).

1. Загальні положення

1.1. Ці Правила є обов’язковою умовою між користувачем і Адміністрацією з використання Сайту. Користувач зобов’язаний ознайомитися з умовами цих Правил перед початком користування Сайтом.

1.2. Використання будь-яким чином або способом функціоналу сайту є безумовною згодою з усіма умовами даних Правил та Політики конфіденційності.

1.3. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в наявні Правила без попереднього сповіщення Користувачів.

1.4. Актуальна редакція Правил розміщується на Сайті за посиланням https://banker.ua/usloviya-ispolzovaniya/ і вступає в силу негайно після їхньої публікації.

1.5. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змін в Правилах, це означає Вашу згоду на дотримання правил з усіма їхніми змінами.

2. Використання та обмеження

2.1. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, захищені авторським правом і перебувають у власності або під контролем Адміністрації або сторони, що є постачальником контенту.

2.2. Адміністрація дозволяє іншим електронним ЗМІ безкоштовно використовувати матеріали сайту за умови відкритого гіперпосилання (https://banker.ua/) та згадки першоджерела (БанкерЮА, Банкер, BankerUA, Banker) не нижче другого абзацу або іншої чіткої демонстрації джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту).

2.3. Для друкованих ЗМІ передрук матеріалів дозволяється тільки з письмової згоди Адміністрації.

2.4. Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення в якості складових частин в інші твори, а також інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право і суміжні права” та чинними міжнародними договорами, згоду на застосування яких надано ВРУ в установленому порядку.

2.5. Через Сайт можна отримати доступ до інших сайтів або до сервісів в мережі Інтернет. Адміністрація не має жодного контролю над цими ресурсами, і користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Адміністрація не несе відповідальності за доступ до таких сайтів, за їхній зміст тощо.

2.6. Адміністрація має право в будь-який час закрити або обмежити доступ до матеріалів і ресурсів на Сайті без попереднього повідомлення користувачів. При цьому Адміністрація не несе відповідальності за такі дії.

2.7. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання ресурсів сайту користувач повинен негайно повідомити про це Адміністрації.

2.8. У разі виникнення претензій з Вашої сторони про порушення авторських прав щодо матеріалів, розміщених на Сайті, повідомляйте на [email protected].

3. Інше

3.1. Адміністрація не здійснює обов’язкову перевірку висловлювань і коментарів користувачів під матеріалами, розміщеними на Сайті.

3.2. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

3.3. У разі порушення своїх прав третіми особами Адміністрація змушена захищати свої права шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовні заяви до судових органів відповідно до норм чинного законодавства України та повноважних міжнародних інститутів (суб’єктів) захисту порушеного права.