Автокредити

Сума, грн
0 грн
Термін, міс.
0 міс.

Форма заповнення калькулятора автокредиту на цій сторінці спрощена для максимально точного підбору умов, які прийнятні для кожного індивідуального пакета можливостей в обслуговуванні кредиту на авто.

Щоб правильно розрахувати автокредит онлайн, слід заповнити всі поля в калькуляторі. База сайту налічує понад 30 марок імпортованих в Україну автомобілів, до кожного бренду підібрані всі можливі конфігурації моделей і комплектації, що дозволяє підібрати кредитні пропозиції по будь-якому бажаному авто.

Як користуватися кредитним калькулятором автокредиту

Для підбору оптимальної для вас програми кредитування необхідно вказати діапазон цін вартості автомобіля і вибрати тип кузова: купе, седан, позашляховик, хетчбек, універсал, ліфтбек, мінівен, пікап, фургон, кабріо.

Щоб у видачі умов розрахунку кредиту на авто з’явилися цифри конкретних пропозицій банків або інших кредитних організацій варто вказувати оптимальний для вас термін кредитування і бажану суму грошей, яку ви готові погашати по кредиту щомісяця. Чітко проставте суму або відсоток первинного внеску, який ви можете заплатити перед оформленням кредиту, а також можете включити в розрахунок витрати на супутні платежі (автоцивілка, КАСКО, внесок в пенсійний фонд і ін.), та оформлення.

Є можливість порівняти кілька кредитних програм, а також переглянути різні графіки платежів (класичний, ануїтет), якщо вони передбачаються на вибір. Розрахувати автокредит можна на покупку як нової, так і машини з пробігом, яка була у використанні.

Відзначимо, що перелік документів, необхідних для оформлення кредиту, залежить від банку і суми придбаного авто, обов’язковими умовами пред’являється наявність паспорта, ідентифікаційного номера.