Угода користувача

Товариство з обмеженою відповідальністю  «БАНКЕР ЮА» (надалі – Товариство) публікує Договір, який визначає порядок доступу до вебсайту інформаційно-аналітичного проєкту Banker.ua і будь-яких піддоменів проєкту (надалі – Сайт).

Договір є договором приєднання для будь-якої особи (користувача), що використовує Сайт. Товариство пропонує укласти Договір будь-якій особі. Договір викладено в стандартній і незмінній для всіх формі у вигляді публічної оферти, відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

Це означає що Користувач приймає всі положення цієї Угоди і зобов’язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди. У разі відсутності згоди з умовами цього положення Користувач зобов’язаний покинути цей Сайт або будь-які інші сайти на домені Banker.ua

У разі прийняття викладених нижче умов фізична особа (Користувач), яка акцептує цю оферту, здійснює оплату послуг ТОВ «БАНКЕР ЮА» щодо оформлення передплати на продукти Сайту, відповідно до умов цієї Угоди. Юридична особа приймає цю оферту і здійснює оплату послуг Товариства на підставі виставленого рахунку. Категорії продуктів Сайту визначаються Товариством самостійно. Оплата послуг Користувачем є акцептом оферти.

Сайт залишає за собою  право в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди.

Сайт не зареєстрований в якості фінансової компанії і не надає фінансові послуги.

На сайті Banker.ua присутні розділи порівняння банківських, фінансових, страхових та інших послуг, які дають можливість порівняти і вибрати кращі пропозиції фінустанов (МФО, банків, страхових компаній і т.п.). При цьому проект Banker.ua ніяк не пов’язаний з ними, не відповідає за достовірність інформації, що надається сторонніми компаніями (та третіми особами) і не несе відповідальності за повноту та якість наданих ними послуг.

Будь ласка, майте на увазі, що Banker.ua не видає кредити, а є сервісом порівняння послуг в банках і МФО. Ми надаємо вам можливість самостійно обрати кредит і відправити онлайн-заявку в кредитні організації. Ми ніколи не беремо грошей з користувачів сервісу та не просимо робити ніяких платежів або внесків.

  1. Предмет Угоди

1.1. Користувачем Сайту виступає будь-яка фізична особа, яка згодна з умовами цієї Угоди і приєдналася до Угоди належним способом. Ця Угода позиціонується як домовленість між Сайтом і Користувачем. Дотримання умов передбачає суворий регламент при застосуванні інформації, опублікованої на вебсайті, і певний ступінь юридичної відповідальності.

1.2. Угода набуває чинності з моменту згоди Користувача з положеннями цієї Угоди, умови якої дійсні протягом часу використання даного Сайту (з моменту відкриття будь-якої зі сторінок сайту до її закриття), та/або з моменту оплати продуктів Сайту.

1.3. Продуктами сайту є:

1) журнал Banker онлайн версія, у форматі pdf;

2) друкований журнал Banker.

1.4. Акцептуючи дану Угоду Користувач погоджується повністю й беззастережно із Умовами використання сайту  banker.ua та із Політикою конфіденційності. З Договором та Політикою конфіденційності можна ознайомитись за посиланнями  https://banker.ua/uk/umovi-vikoristannya/ https://banker.ua/uk/politika-konfidencijnosti/ .

1.5 Стороною цієї Угоди з боку Сайту є Редакція. Зв’язатися з Редакцією можна за допомогою електронної пошти або телефону, зазначених в розділі «Контакти».

  1. Порядок та умови

    придбання Продуктів Сайту.

2.1. Для придбання Продуктів Сайту Користувачеві необхідно:

2.1.1. Уважно ознайомитися з умовами Угоди;

2.1.2. Вибрати необхідний Продукт  відповідно до пункту 1.3. Угоди і спосіб оплати; ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система, або Товариство; підтвердити оплату і оплатити.

Під Платіжною системою тут і далі розуміється фінансовий посередник, відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», який бере участь в розрахунках між Сайтом та Користувачем.

2.2. Юридична особа здійснює перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок ТОВ «БАНКЕР ЮА» на підставі виставленого рахунку. Факт оплати послуг ТОВ «БАНКЕР ЮА» юридичною особою підтверджує повну згоду юридичної особи з умовами Угоди;

2.3. Оплата послуг ТОВ «БАНКЕР ЮА» на сайті banker.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передоплати за допомогою Платіжних систем, що зазначені на сторінці вебсайту https://banker.ua/uk/magazine-ua/10-2023-ua/

2.4. Товариство попереджає Користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартість послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (при їх наявності), надаючи свої послуги лише у випадку, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії  і збори (при їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися у Платіжної системи. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Товариством. Користувач, який скористався послугами Платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

2.5. Вартість Продуктів для користувачів сайту складає :

2.5.1. придбання 1 (одного) номеру журналу Banker  онлайн версії у форматі pdf – 249,00 грн

2.5.2. придбання 1 (одного) номеру друкованого журналу Banker   – 499,00 грн.

2.6. Товариство має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цієї Угоди, розміри тарифів тощо шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті banker.ua.

2.7. Відмова від послуг після оплати є неможливою.

  1. Умови обмеження відповідальності Редакції Сайту

3.1. У разі пред’явлення претензій чи звинувачень з боку третіх осіб до Редакції, Користувач, згідно з умовами Угоди, повинен захистити Редакцію Сайту від розглядів і власними силами врегулювати подібні конфліктні ситуації.

3.2. Видалення або коригування невідповідних дійсності відомостей, неточної або образливої інформації є в певних випадках обов’язком Редакції.

3.3. Згідно ст. 117 Закону України «Про Медіа», Редакція та автори статей не несуть відповідальності за поширення інформації, забороненої цим Законом, а також інформації, що не відповідає дійсності, порушує права і законні інтереси особи, якщо ця інформація:

1) є дослівним або у переказі без спотворення суті відтворенням матеріалів, опублікованих іншим зареєстрованим медіа, або точним за змістом відтворенням оригінальних матеріалів іноземного медіа з посиланням на них;

2) була отримана у відповідь на запит на інформацію, поданий відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, або у відповідь на звернення, подане відповідно до Закону України “Про звернення громадян”;

3) містилася в офіційних повідомленнях або одержана від державних органів, органів місцевого самоврядування (в тому числі іноземних) у письмовій формі, в тому числі була оприлюднена на їхніх веб-сайтах та сторінках на платформах спільного доступу до інформації;

4) є дослівним відтворенням публічних виступів чи повідомлень юридичних осіб, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, народних депутатів України, кандидатів на виборні посади;

5) поширювалася без попереднього запису та містилася у виступах осіб, які не є працівниками відповідного суб’єкта у сфері медіа, якщо працівники такого суб’єкта вжили заходів щодо припинення порушення.

3.4. Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та оголошень, які можуть бути на Сайті.

3.5. Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, які розміщують зареєстровані користувачі і коментатори сайту.

3.6. Редакція не несе відповідальності за наслідки, які виникають після використання Користувачем інформації та даних, опублікованих на Сайті.

3.7. Інформація, викладена в статтях на Сайті ні в якому разі не є закликом до вчинення будь-яких дій, а є виключно рекомендаційною. Користувач може слідувати цим рекомендаціям виключно на свій страх і ризик.

3.8. Інформація, викладена в статтях на Сайті є суб’єктивною думкою автора статті або Редакції сайту. На сайті містяться думки, оціночні висловлювання, припущення. Так само як твердження і факти, отримані з достовірних джерел (рішення Судів і регулюючих органів, прес-релізи компаній, банків і т.п.).

3.9.  Ні в якому разі Редакція Сайту не відповідає за шкоду ненавмисного, прямого або непрямого типу, втрату доходу або даних, а також можливу шкоду гідності або репутації будь-яких третіх осіб та Користувача.

3.10.  Користувач і Редакція Сайту будуть намагатися вирішити всі виниклі між ними суперечки та розбіжності шляхом переговорів.

3.11. Користувач несе повну відповідальність за достовірність інформації, інформації і даних, вказаних ним при оплаті їм послуг Товариства.

Користувач не має права вказувати при реєстрації будь-які персональні дані третіх осіб, включаючи контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта).

У разі пред’явлення до Товариства претензій з боку третіх осіб у зв’язку з використанням персональних даних, суб’єктами яких вони є, і наданих Товариству Користувачем, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок врегулювати всі такі претензії і судові позови або відшкодувати Товариству понесені у зв’язку з цим витрати .

У разі виявлення Товариством факту повідомлення Користувачем недостовірної інформації або персональних даних Товариство має право видалити реєстрацію Користувача та (або) призупинити, обмежити або припинити доступ Користувача до будь-якого з продуктів Сайту в будь-який час, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Користувачеві такою дією.

  1. Редакція Сайту має право

4.1. Редагувати дані і контент, що порушують норми наявної Угоди користувача, а також без попереднього сповіщення здійснювати обмеження і припинення доступу Користувача до розділів і послуг Сайту.

4.2. У будь-який час проводити зміни в оформленні Сайту, замінювати або модифікувати програми та скрипти, а також доповнювати наявний список серверів.

  1. Обов’язки Користувача

5.1. Усвідомлення ризиків, можливих при використанні відомостей з Сайту, які пов’язані з недостовірністю даних.

5.2 Розуміння обмеженої відповідальності Редакції Сайту.

5.3. Постійне відстеження змін існуючої Угоди для вивчення нововведень і модифікацій при їхній можливій появі.

  1. Користувач має право

6.1. Безкоштовно застосовувати інформацію, яка опублікована на Сайті, виключно в особистих цілях. 

  1. Права на Контент Сайту

7.1. Оригінальний матеріал не підлягає переробці, допустимі лише скорочення або перекомпонування зі збереженням сенсу і цілісності інформації.

7.2. Доступні на сайті відомості є результатом інтелектуальної роботи Редакції сайту, авторів статей, зареєстрованих користувачів, і позиціонується як законна власність правовласників. Опублікований контент знаходиться під захистом законодавства України та міжнародних правових конвенцій.

7.3. Використання Контенту Сайту Користувачем в особистих некомерційних цілях має здійснюватися тільки після отримання доступу, а також при збереженні знаків авторства та опублікованих матеріалів в незмінному вигляді.

7.4. При цитуванні Контенту Сайту іншими веб-сайтами обов’язковою умовою виступає наявність активного прямого гіперпосилання, яке не закрите для індексації пошуковими роботами.

7.5. Контент не підлягає передачі, продажу, розповсюдження або переробці без згоди правовласника.

Реквізити Товариства

Товариство з обмеженою відповідальністю «БАНКЕР ЮА», код ЄДРПОУ: 43786450, Україна, 03179, місто Київ, пр.Перемоги, будинок 131, приміщення № 3, [email protected] , (044) 499 86 31