Угода користувача

Відвідування Користувачем інформаційно-аналітичного проекту Banker.ua і будь-яких піддоменів проекту на цьому домені означає, що Користувач приймає всі положення цієї Угоди і зобов’язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди. У разі відсутності згоди з умовами цього положення Користувач зобов’язаний покинути цей сайт або будь-які інші сайти на домені Banker.ua.

Застосування Користувачем будь-яких інформаційно-аналітичних матеріалів і даних, розміщених на веб-сайті Banker.ua має здійснюватися в рамках дотримання цієї Угоди.

За редакцією проєкту Banker.ua залишається право в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди.

Проєкт не зареєстрований в якості фінансової компанії і не надає фінансові послуги.

На сайті Banker.ua присутні розділи порівняння банківських, фінансових, страхових та інших послуг, які дають можливість порівняти і вибрати кращі пропозиції фінустанов (МФО, банків, страхових компаній і т.п.). При цьому проект Banker.ua ніяк не пов’язаний з ними, не відповідає за достовірність інформації, що надається сторонніми компаніями (та третіми особами) і не несе відповідальності за повноту та якість наданих ними послуг.

Будь ласка, майте на увазі, що Banker.ua не видає кредити, а є сервісом порівняння послуг в банках і МФО. Ми надаємо вам можливість самостійно обрати кредит і відправити онлайн-заявку в кредитні організації. Ми ніколи не беремо грошей з користувачів сервісу та не просимо робити ніяких платежів або внесків.

1. Предмет Згоди

Користувачем веб-сайту виступає будь-яка приватна особа, яка згодна з умовами Угоди і приєдналася до Угоди належним способом. Ця Угода позиціонується як домовленість між проєктом Banker.ua (далі – Сайт) і Користувачем. Дотримання умов передбачає суворий регламент при застосуванні інформації, опублікованої на веб-сайті, і певний ступінь юридичної відповідальності.

1.2. Угода Користувача набуває чинності з моменту згоди Користувача з положеннями цієї Угоди, умови якої дійсні протягом часу використання даного Сайту (з моменту відкриття будь-якої зі сторінок сайту до її закриття).

1.3 Стороною цієї Угоди з боку веб-сайту є Редакція. Зв’язатися з Редакцією можна за допомогою електронної пошти або телефону, зазначених в розділі «Контакти».

2. Умови обмеження відповідальності Редакції Сайту

2.1. У разі пред’явлення претензій чи звинувачень з боку третіх осіб до Редакції, Користувач, згідно з умовами Угоди, повинен захистити Редакцію Сайту від розглядів і власними силами врегулювати подібні конфліктні ситуації.

2.2. Видалення або коригування невідповідних дійсності відомостей, неточної або образливої інформації є в певних випадках обов’язком Редакції.

2.3. Згідно ст. 42 Закону України «Про друковані засоби масової інформації в Україні», Редакція та автори статей не несуть відповідальності за публікацію відомостей, які не відповідають дійсності, принижують честь і гідність громадян і організацій, порушують права і законні інтереси громадян або являють собою зловживання свободою діяльності друкованих засобів масової інформації і правами журналіста, якщо:

2.3.1 Ці відомості одержано від інформаційних агентств або від засновника (співзасновника).

2.3.2 Вони містяться у відповіді на запит на інформацію, поданий відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (2939-17), або у відповіді на звернення, подане відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (393/96- ВР) (Пункт 2 статті 42 в редакції Закону N 1170-VII (1170-18) від 27.03.2014).

2.3.3 Вони є дослівним відтворенням публічних виступів або повідомлень суб’єктів владних повноважень, фізичних та юридичних осіб (пункт 3 статті 42 в редакції Закону N 1170-VII (1170-18) від 27.03.2014).

2.3.4 Вони є дослівним відтворенням матеріалів, опублікованих іншим друкованим засобом масової інформації з посиланням на нього.

2.3.5 У них розголошується таємниця, яка спеціально охороняється законом, проте ці відомості не було отримано журналістом незаконним шляхом.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та оголошень, які можуть бути на сайті.

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, які розміщують зареєстровані користувачі і коментатори сайту.

Редакція не несе відповідальності за наслідки, які виникають після використання Користувачем інформації та даних, опублікованих на Сайті.

Інформація, викладена в статтях на Сайті ні в якому разі не є закликом до вчинення будь-яких дій, а є виключно рекомендаційною. Користувач може слідувати цим рекомендаціям виключно на свій страх і ризик.

Інформація, викладена в статтях на Сайті є суб’єктивною думкою автора статті або Редакції сайту. На сайті містяться думки, оціночні висловлювання, припущення. Так само як твердження і факти, отримані з достовірних джерел (рішення Судів і регулюючих органів, прес-релізи компаній, банків і т.п.).

2.4. Ні в якому разі Редакція Сайту не відповідає за шкоду ненавмисного, прямого або непрямого типу, втрату доходу або даних, а також можливу шкоду гідності або репутації будь-яких третіх осіб та Користувача.

2.5. Користувач і Редакція Сайту будуть намагатися вирішити всі виниклі між ними суперечки та розбіжності шляхом переговорів.

3. Редакція Сайту має право

3.1. Редагувати дані і контент, що порушують норми наявної Угоди користувача, а також без попереднього сповіщення здійснювати обмеження і припинення доступу Користувача до розділів і послуг Сайту.

3.2. У будь-який час проводити зміни в оформленні Сайту, замінювати або модифікувати програми та скрипти, а також доповнювати наявний список серверів.

4. Обов’язки Користувача

4.1. Усвідомлення ризиків, можливих при використанні відомостей з Сайту, які пов’язані з недостовірністю даних.

4.2 Розуміння обмеженої відповідальності Редакції Сайту.

4.3. Постійне відстеження змін існуючої Угоди для вивчення нововведень і модифікацій при їхній можливій появі.

5. Користувач має право

5.1. Безкоштовно застосовувати інформацію, яка опублікована на Сайті, виключно в особистих цілях.

6. Права на Контент Сайту

6.1. Оригінальний матеріал не підлягає переробці, допустимі лише скорочення або перекомпонування зі збереженням сенсу і цілісності інформації.

6.2. Доступні на сайті відомості є результатом інтелектуальної роботи Редакції сайту, авторів статей, зареєстрованих користувачів, і позиціонується як законна власність правовласників. Опублікований контент знаходиться під захистом законодавства України та міжнародних правових конвенцій.

6.3. Використання Контенту Сайту Користувачем в особистих некомерційних цілях має здійснюватися тільки після отримання доступу, а також при збереженні знаків авторства та опублікованих матеріалів в незмінному вигляді.

6.4. При цитуванні Контенту Сайту іншими веб-сайтами обов’язковою умовою виступає наявність активного прямого гіперпосилання, яке не закрите для індексації пошуковими роботами.

6.5. Контент не підлягає передачі, продажу, розповсюдження або переробці без згоди правовласника.