Курс валют на цей час

Динаміка курсу

loading
loading

Які валюти використовуються в таблиці?

Знання актуальних даних про курс гривні в банках України та оперативної інформації на чорному валютному ринку дуже важливе для проведення точних розрахунків.

Гривні, рублі, долари, євро – основні грошові одиниці на українському валютному ринку. Сьогодні в Україні існує попит на валюту і пропозиція, і формується ціна валюти як особливого товару. Ціна одиниці іноземної валюти (1 долара, 1 євро, 1 рубля), виражена в національних грошах (українських гривнях) – це обмінний курс (банківський, готівковий) на сьогодні.

Тут ви зможете знайти офіційний курс валют на сьогодні в Україні, ознайомитися з міжбанківським курсом долара, порівняти курси валют комерційних банків, дізнатися реальний курс долара, євро, рубля, який формується на підставі середнього значення за заявками фіз. осіб на продаж-купівлю валют, розміщених на українських фінансових порталах.

Як оновлюється інформація про курс валют?

Курси валют та значення міжбанківського ринку оновлюються в режимі онлайн. Сервіс дозволяє порівняти поточні курси валют в Україні з курсом на міжнародному ринку FOREX і знайти найбільш вигідний курс обміну.

Зведений графік дозволяє подивитися динаміку змін курсу валют в Україні за попередніх періодів.

Тут розміщений для наочної оцінки найбільш оптимального для покупки-продажу курсу валют: долара, євро і рубля, – особливий калькулятор, перераховуються значення реальної суми обміну по заданих користувачем параметрам.

У таблиці представлений Офіційний курс валют від НБУ, готівковий в обмінниках банків, розписаний як мінімальний, максимальний та середній по ринку, а також реальний курс валют по заявках покупців валюти. Актуальна інформація про курси валют по кожному з банків постійно оновлюється.

Як правило, валютний курс визначається на ринку на основі співвідношення попиту і пропозиції на певну валюту. Офіційний курс тієї чи іншої валюти встановлює Нацбанк України за підсумками біржових торгів. Саме за цим курсом банки купують і продають валюту на біржі. Крім того, він служить для банків орієнтиром при встановленні ними власних курсів.

Офіційне котирування гривні до найбільш поширених іноземних валют (долар США, євро, російський рубль) здійснюється Національним Банком України у кожен робочий день після завершення роботи міжбанківського ринку.