ico
Вт, 27 Лип
USD 26.9805 ico
EUR 31.8087 ico
RUB 0.36502 ico
RU
USD 26.9805 ico
EUR 31.8087 ico
RUB 0.36502 ico

Карти

Ліміт по карті
0 грн
Пільговий період
0 днів

Кредитні карти – зручний, сучасний банківський продукт, який дозволяє вирішувати ряд фінансових завдань. Пластикова карта одночасно поєднує в собі платіжний і кредитний інструменти, накопичувальну систему грошових коштів, сервіс, який дозволяє швидко здійснювати переказ грошей і здійснювати платежі на території України та інших держав. Розгалужені мережі банкоматів роблять використання даного фінансового інструменту ще більш зручним і надійним.

Кредитна карта банку, відкривається на ім’я громадянина України, на її рахунок можливо зарахування грошових коштів в різних валютах. Від звичайної дебетової картки вона відрізняється функцією надання кредиту клієнту. Такий кредит є різновидом споживчого позики, який можна взяти на спеціальних спрощених умовах.

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×