Відгуки про sportbank

Позиція в рейтингу НБУ
№ 53
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
34
Відповідей банку
1
user-avatar-3750
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Робота і відношення до клієнтів

Я став жертвою шахраїв. Згодом надав всі документи банку і звернувся до правоохоронних органів. Просив Спортбанк надіслати претензію протест по операції. У результаті банк відмовився надсилати опротестування операції. Інші банки роблять це легко і швидко. Уже тиждень пройшов, а банк ніяк не відреагував на моє звернення. Основний банк Таскомбанк також не допо... Читати повністюміг в складній ситуації.

user-avatar-2981
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Професійна служба підтримки

Звертаю вашу увагу на спортбанк, приємні умови кредитування і дуже професійна команда підтримки!! Мій запит до служби підтримки був у тому, щоб розібратися з умовами готівкового кредиту. Не гаючи часу, подзвонила для того, щоб запитати напряму в працівників. Мені все пояснили, відповіли на зустрічні питання і вселили упевненість в тому, що умови прозорі. При... Читати повністюємно, коли у службі підтримки працюють професіонали справи, спортбанк молодці!

user-avatar-2992
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Досвід використання валютної карти за кордоном

Я клієнтка спортбанк десь близько піврока, є кредитна, дебетова карта і ось недавно завела ще валютну для виводу грошей з валютного депозиту. Встигла покористуватись картою ще й закордоном, мені було зручно. ПОдобається бонусні програми та мобільний додаток, я все легко знаходжу і візуально все зрозуміло. ПРоцвітання спортбанку, є куди рости, але і потенціал... Читати повністю є!

user-avatar-2758
icoКредити
icoicoicoicoico
Кеш кредит на ремонт

Я давно планував міняти паркан в домі, та постійно відкладається, а ще й війна, тяжко з роботою, тому вирішив, що треба брати й робити зараз. Побачив рекламу кеш кредиту в спортбанкі і подумав, що час прийшов. Можу сказати, що умови приємніші, ніж в мфо, це раз. До того ж як не як, це банк і довіри у мене більше. Відсоток немалий, але це було очікувано. За ц... Читати повністюе оцінку занижую, але в цілому я радий, що все прозоро і жодних прихованих зірочок як то кажуть, не було.

user-avatar-2748
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Переваги і нюанси чорної карти

Що що, а чорна карта в спортбанкі круте введення банку Спортбанк!! Перерахую плюси: безкоштовне відкриття і обслуговування (що нетипово для преміум карт), перекази без комісії на інші карткові рахунки, нарахування % на залишок, більший кешбек на категорію “Спорт”, покращені умови на зняття, але з розіграшом призів поки тихо, хоча про це казали. ПОбачимо, як ... Читати повністюбуде далі, зараз влаштовує все.

user-avatar-2740
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Восстановление карты

Столкнулась с проблемой потери карты спортбанк заграницей. Не знала, что делать, но позвонив в службу поддержки проблему решили. Оператор посоветовала несколько вариантов решения. В результате карту мне отправили почтой, стоит эта услуга 200 грн, но повезло, что такая возможность есть вообще. Пока карта доставлялась, рассчитывалась онлайн с Google play, тоже... Читати повністю удобно.

user-avatar-2691
icoДепозити
icoicoicoicoico
Валютний депозит

Мій досвід з доларовим депозитом у спортбанку позитивний. Оформлення швидке, без зайвих ускладнень, служба підтримки надали всю необхідну інформацію і поради. Висока річна ставка в 3% дуже приваблива. Контроль та управління депозитом через мобільний додаток дозволяє зручно стежити за станом рахунку. З задоволенням рекомендую скористатись депозитом у спортбан... Читати повністюку, але саме доларовим, на євро ставка так і залишилась 0,5%.

user-avatar-2672
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Хороший банк

Зручна та вигідна кредитна картка від спортбанк! Пояснюю по фактам: все онлайн, практичний моб додаток з усім необхідним функціоналом, поповнення з терміналів безкоштовно, перекази на спортбанк безкоштовні, перекази на інші банки безкоштовні, але обмежені по кількості, є розстрочка, можна оформити депозит з високими ставками на ринку, служба підтримки відпов... Читати повністюідає одразу, не треба слухати мелорінги і чекати підключення оператори. Хороший банк з купою переваг, пробуйте!

user-avatar-2667
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Хороший банк з купою переваг!

Хочу відзначити обслуговування sportbank! У мене дебетова карта + відкритий депозит, почав користуватися недавно, часом виникають питання щодо комісій на оплату чи перекаpи. Скільки не звертався до банку, кожен раз допомагають і що важливо швидко. Тому сервіс на високому рівні, я вважаю. Не можу не відзначити високу ставку на депозиті! За один місяць можна о... Читати повністютримати 15 процентів річних, найкраща пропозиція поміж конкурентів!.

user-avatar-1384
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Задоволений!

З спортбанком познайомився завдяки відкриттю депозиту, відкрив гривневий депозит на місяць на 16% річних, дуже привабила ставка) Через місяць отримав свої гроші з + у вигляді відсотків. Сервіс банку порадував, планую користуватись далі також.

user-avatar-2662
icoКредити
icoicoicoicoico
Готівковий кредит

Готівковий кредит в спортбанку, одна з послуг, якою я користувався декілька разів. Процес оформлення і погодження досить швидкий. За весь період використання не було ніяких проблем зі сплатою. Однак, потрібно уважно відстежувати дати платежів, щоб уникнути додаткових витрат. В загальному, це корисна послуга, але потрібно дотримуватись умов та відповідально п... Читати повністюогашати кредит.

user-avatar-2639
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
банк задовольнив мої потреби на повну!

Шукала карту, де можна зберігати заощадження та вивчала відгуки. На спортбанк багато скаржаться, але мене привабили високі ставки за депозитами, тому вирішила спробувати. У гривні пропонують 18% річних, якщо вибирати депозит на рік, порівнюючи з іншими банками, ставка реально висока. Для економії часу я дзвонила в службу підтримки, шоб мені розповіли про інш... Читати повністюі переваги, їх немало. Можна накопичувати гроші не тільки на депозиті, а й в спеціальному рахунку, зняти звідти їх можна коли хочеш. Плюс хороший кешбек на картці, вигідна реферальна програма. Супер для мене, я задоволена!

1
...


Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.