sportbank (проєкт закрито)

Платіжні картки sportbank

Карта Кредитний ліміт Пільговий період
Кредитна карта 100 000 грн 62 дні Оформити

Останні відгуки

Семененко Олександр
03.05.2024

Робота і відношення до клієнтів

Я став жертвою шахраїв. Згодом надав всі документи банку і звернувся до правоохоронних органів. Просив Спортбанк надіслати претензію протест по операції. У результаті банк відмовився надсилати опротестування операції. Інші банки роблять це легко і швидко. Уже тиждень пройшов, а банк ніяк не відреагував на моє звернення. Основний банк Таскомбанк також не допоміг в складній ситуації.

Anna
16.10.2023

Професійна служба підтримки

Звертаю вашу увагу на спортбанк, приємні умови кредитування і дуже професійна команда підтримки!! Мій запит до служби підтримки був у тому, щоб розібратися з умовами готівкового кредиту. Не гаючи часу, подзвонила для того, щоб запитати напряму в працівників. Мені все пояснили, відповіли на зустрічні питання і вселили упевненість в тому, що умови прозорі. Приємно, коли у службі підтримки працюють п

Anna Stolnichenko
16.10.2023

Досвід використання валютної карти за кордоном

Я клієнтка спортбанк десь близько піврока, є кредитна, дебетова карта і ось недавно завела ще валютну для виводу грошей з валютного депозиту. Встигла покористуватись картою ще й закордоном, мені було зручно. ПОдобається бонусні програми та мобільний додаток, я все легко знаходжу і візуально все зрозуміло. ПРоцвітання спортбанку, є куди рости, але і потенціал є!

Сергій
21.08.2023

Кеш кредит на ремонт

Я давно планував міняти паркан в домі, та постійно відкладається, а ще й війна, тяжко з роботою, тому вирішив, що треба брати й робити зараз. Побачив рекламу кеш кредиту в спортбанкі і подумав, що час прийшов. Можу сказати, що умови приємніші, ніж в мфо, це раз. До того ж як не як, це банк і довіри у мене більше. Відсоток немалий, але це було очікувано. За це оцінку занижую, але в цілому я радий,

Коваленко Віктор
17.08.2023

Переваги і нюанси чорної карти

Що що, а чорна карта в спортбанкі круте введення банку Спортбанк!! Перерахую плюси: безкоштовне відкриття і обслуговування (що нетипово для преміум карт), перекази без комісії на інші карткові рахунки, нарахування % на залишок, більший кешбек на категорію “Спорт”, покращені умови на зняття, але з розіграшом призів поки тихо, хоча про це казали. ПОбачимо, як буде далі, зараз влаштовує все.

Анастасія
16.08.2023

Восстановление карты

Столкнулась с проблемой потери карты спортбанк заграницей. Не знала, что делать, но позвонив в службу поддержки проблему решили. Оператор посоветовала несколько вариантов решения. В результате карту мне отправили почтой, стоит эта услуга 200 грн, но повезло, что такая возможность есть вообще. Пока карта доставлялась, рассчитывалась онлайн с Google play, тоже удобно.

Войлович Олег
08.08.2023

Валютний депозит

Мій досвід з доларовим депозитом у спортбанку позитивний. Оформлення швидке, без зайвих ускладнень, служба підтримки надали всю необхідну інформацію і поради. Висока річна ставка в 3% дуже приваблива. Контроль та управління депозитом через мобільний додаток дозволяє зручно стежити за станом рахунку. З задоволенням рекомендую скористатись депозитом у спортбанку, але саме доларовим, на євро ставка т

Крюков Владимир
04.08.2023

Хороший банк

Зручна та вигідна кредитна картка від спортбанк! Пояснюю по фактам: все онлайн, практичний моб додаток з усім необхідним функціоналом, поповнення з терміналів безкоштовно, перекази на спортбанк безкоштовні, перекази на інші банки безкоштовні, але обмежені по кількості, є розстрочка, можна оформити депозит з високими ставками на ринку, служба підтримки відповідає одразу, не треба слухати мелорінги

Смівка Матвій
04.08.2023

Хороший банк з купою переваг!

Хочу відзначити обслуговування sportbank! У мене дебетова карта + відкритий депозит, почав користуватися недавно, часом виникають питання щодо комісій на оплату чи перекаpи. Скільки не звертався до банку, кожен раз допомагають і що важливо швидко. Тому сервіс на високому рівні, я вважаю. Не можу не відзначити високу ставку на депозиті! За один місяць можна отримати 15 процентів річних, найкраща пр

Малиновський Андрій
04.08.2023

Задоволений!

З спортбанком познайомився завдяки відкриттю депозиту, відкрив гривневий депозит на місяць на 16% річних, дуже привабила ставка) Через місяць отримав свої гроші з + у вигляді відсотків. Сервіс банку порадував, планую користуватись далі також.

Мобільний банк sportbank працює без відділень, видає картки на базі ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК». АТ «ТАСКОМБАНК» видає і обслуговує картки на базі платіжної системи Visa.

Оформлюйте картку з кредитним лімітом до 100 000 грн. Перший пільговий період — до 62 днів. Обов’язковий щомісячний платіж за користування кредитними коштами — мінімум 100 грн.

Отримати картку можна за допомогою доставки Нової пошти.

Максимальна сума кредиту – 100 000 грн. Максимальний строк кредиту – на вимогу, крім суми кредиту, що є позитивною різницею між 100 грн та сумою щомісячного платежу. Реальна річна процентна ставка від 0,01% до 121,77% (залежить від обраних умов). Деталі на АТ «ТАСКОМБАНК».

АТ «ТАСКОМБАНК». У Державному реєстрі банків № 45. Ліцензія НБУ № 84 від 25.10.2011.