Ощадбанк

МФО: 300465
ЕДРПОУ: 00032129
01001,Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-г
0800 210 800 , +380 44 363-01-33
www.oschadbank.ua

Про банк

АТ «Державний ощадний банк України» або «Ощадбанк» — один з найбільших універсальних банків країни. Головним і єдиним акціонером банку є держава в особі Кабінету Міністрів України.

«Ощадбанк» — другий банк в країні за розмірами активів і найбільший за кількістю відділень. На даний момент «Ощад» обслуговує понад 7 млн ​​клієнтів у всіх куточках України. Входить до переліку системно важливих банків НБУ.

Не дивно, що банк є одним з найкращих за якістю надання послуг. «Ощад» — єдина фінустанова в країні, яка може похвалитися віковим досвідом і традиціями обслуговування клієнтів: його історія веде відлік від ощадкас, які почали свою діяльність в Україні ще в XIX столітті. Сучасний «Ощадбанк» з’явився в 1991 році і був створений на основі українських установ Ощадбанку СРСР.

Банк сьогодні:

«Ощадбанк» надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. Зараз банк активно розвиває напрямок кредитування фізичних осіб: видає кредити на придбання нерухомості (до речі, в 2020 році «Ощадбанк» зайняв 1 місце за обсягом видачі таких кредитів), кредити під заставу нерухомості, автокредити, кредити готівкою і на карту, видає кредитні карти.

Ощад також є беззаперечним лідером за приростом депозитного портфеля фізичних осіб: в минулому році він зріс на 4,9 млрд грн.

Крім того, банк входить у топ-5 банків країни в області послуг для бізнесу за розміром кредитного портфеля і за кількістю клієнтів. Фінустанова активно реалізує державну програму підтримки ММСБ «Доступні кредити: 5-7-9%» в частині інвестиційного кредитування. «Ощадбанк» активно співпрацює і з великим бізнесом: у 2020 році банк профінансував великих корпоративних клієнтів на суму понад 4,6 млрд грн. Серед них як приватні, так і державні компанії, що працюють в різних галузях економіки.

Місія банку: забезпечення населення надійним фінансовим інструментом тривалого і гарантованого збереження, а також підтримка економічного розвитку держави шляхом надання сучасних банківських послуг.

Продукти та послуги банку:

– Депозитні програми;
– Кредити;
– Кредитні картки;
– Грошові перекази та платіжні операції;
– Валютні операції;
– Розрахунково-касове обслуговування;
– Банківські гарантії;
– Цінні папери;
– Банківські метали;
– Банківські сейфи;
– Монетизація субсидій;
– Інкасація;
– Зарплатні проекти.

Новини банку

Останні відгуки

Оксана
10.05.2023

Списаня грошей без попередження

Люди, при можливості, обслуговуйтесь в іншому банку, але не в ощадбанку. Мала велику необережність сплатити карткою ощадбанку валютний рахунок у закордонному магазині. Після оплати з мене зняли 2%, у підтримці сказали, що 1% за конвертацію, а 1% на майбутнє, якщо протягом 3-х днів курс зросте, це їхня страховка. Я в шоці!!! Це мої проблеми як клієнта, що ви не проводите операцію день у день. Мене

анна Ставриенко
25.06.2020

Арешт рахунку

Добрий день! Підкажіть будь ласка як довго знімають арешт з рахунку? Лист в банк відправлено на зняття арешту 05.06.2020 сьогодні 25.06.2020 скільки ще чекати! ??????? В інших банках швидко чомусь роблять !!!! Спасибі

Александр Попандопало
15.06.2020

Поверніть мою картку!

03.06.2020 термінал у відділенні Ощадбанку за адресою: Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 39 не повернув мою картку "мій комфорт" Visa. Всі мої звернення до зав. даного відділення, в службу безпеки Ощадбанку, на гарячу лінію, в головне відділення Солом'янського району м.Києва за адресою: вул. Олексіївська, 13 б не дали ніякого результату. Здивувало хамське з усмішками відношення по телефо

Николай
14.04.2020

Робота відділень і коллцентра!

Відділення №132, м. Харків проспект Науки 64. Хочу додати ще один негативний відгук, до безлічі раніше викладених. Плачу комунальні платежі за єдиною квитанцією у відділенні Ощадбанку зі своєю пенсійної картки. 13.04 простояв більше години в черзі до каси відділення №132 банку на вулиці (зрозуміло: короновірус), з трьох кас працювала тільки одна! Хоча вони знаходяться на достатній санітарній відст