Ощадбанк

МФО: 300465
ЕДРПОУ: 00032129
01001,Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-г
0800 210 800 , +380 44 363-01-33
www.oschadbank.ua

Про банк

АТ «Державний ощадний банк України» або «Ощадбанк» — один з найбільших універсальних банків країни. Головним і єдиним акціонером банку є держава в особі Кабінету Міністрів України.

«Ощадбанк» — другий банк в країні за розмірами активів і найбільший за кількістю відділень. На даний момент «Ощад» обслуговує понад 7 млн ​​клієнтів у всіх куточках України. Входить до переліку системно важливих банків НБУ.

Не дивно, що банк є одним з найкращих за якістю надання послуг. «Ощад» — єдина фінустанова в країні, яка може похвалитися віковим досвідом і традиціями обслуговування клієнтів: його історія веде відлік від ощадкас, які почали свою діяльність в Україні ще в XIX столітті. Сучасний «Ощадбанк» з’явився в 1991 році і був створений на основі українських установ Ощадбанку СРСР.

Банк сьогодні:

«Ощадбанк» надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. Зараз банк активно розвиває напрямок кредитування фізичних осіб: видає кредити на придбання нерухомості (до речі, в 2020 році «Ощадбанк» зайняв 1 місце за обсягом видачі таких кредитів), кредити під заставу нерухомості, автокредити, кредити готівкою і на карту, видає кредитні карти.

Ощад також є беззаперечним лідером за приростом депозитного портфеля фізичних осіб: в минулому році він зріс на 4,9 млрд грн.

Крім того, банк входить у топ-5 банків країни в області послуг для бізнесу за розміром кредитного портфеля і за кількістю клієнтів. Фінустанова активно реалізує державну програму підтримки ММСБ «Доступні кредити: 5-7-9%» в частині інвестиційного кредитування. «Ощадбанк» активно співпрацює і з великим бізнесом: у 2020 році банк профінансував великих корпоративних клієнтів на суму понад 4,6 млрд грн. Серед них як приватні, так і державні компанії, що працюють в різних галузях економіки.

Місія банку: забезпечення населення надійним фінансовим інструментом тривалого і гарантованого збереження, а також підтримка економічного розвитку держави шляхом надання сучасних банківських послуг.

Продукти та послуги банку:

– Депозитні програми;
– Кредити;
– Кредитні картки;
– Грошові перекази та платіжні операції;
– Валютні операції;
– Розрахунково-касове обслуговування;
– Банківські гарантії;
– Цінні папери;
– Банківські метали;
– Банківські сейфи;
– Монетизація субсидій;
– Інкасація;
– Зарплатні проекти.

Новини банку

Останні відгуки

Сальва Анна
07.12.2023

Овердрафт? Ні, не чули!!!

Це вже не просто набридло, а меганабридло. Навіщо у додатку існує функція вимкнення смс-сповіщень(платних!!!!!!!!), які не можливо відключити? І це аргументується безпекою карти. Але при тому нагадую, що послуга смс-сповіщень платна. І цій послузі начхати, що умовно 1 і 15 числа кожного місяця саме в момент списання грошей за смс на дебетовій(!!!!!!!!!!!!) карті у цей момент гроші відсутні і балан

FarmerKrop
10.11.2023

Центральне відділення Кропивницького

Сьогодні 03.11.2023р. приблизна з 10 до 11.00 була необхідність сплатити штраф, але квитанція потрібна була з мокрою печаткою, тому звернувся в центральне відділення Кропивницького для касового обслуговування, хоча я не є клієнтом банку. В відділенні працює електронна черга. Мій номер 122. Працює лише одна каса, бо центральне відділення обласного центру... В процесі очікування, приблизно 30-40 хви

Оксана
10.05.2023

Списаня грошей без попередження

Люди, при можливості, обслуговуйтесь в іншому банку, але не в ощадбанку. Мала велику необережність сплатити карткою ощадбанку валютний рахунок у закордонному магазині. Після оплати з мене зняли 2%, у підтримці сказали, що 1% за конвертацію, а 1% на майбутнє, якщо протягом 3-х днів курс зросте, це їхня страховка. Я в шоці!!! Це мої проблеми як клієнта, що ви не проводите операцію день у день. Мене

анна Ставриенко
25.06.2020

Арешт рахунку

Добрий день! Підкажіть будь ласка як довго знімають арешт з рахунку? Лист в банк відправлено на зняття арешту 05.06.2020 сьогодні 25.06.2020 скільки ще чекати! ??????? В інших банках швидко чомусь роблять !!!! Спасибі