Відгуки про Ощадбанк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 2
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
16
Відповідей банку
0
user-avatar-1578
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Списаня грошей без попередження

Люди, при можливості, обслуговуйтесь в іншому банку, але не в ощадбанку.
Мала велику необережність сплатити карткою ощадбанку валютний рахунок у закордонному магазині.
Після оплати з мене зняли 2%, у підтримці сказали, що 1% за конвертацію, а 1% на майбутнє, якщо протягом 3-х днів курс зросте, це їхня страховка. Я в шоці!!! Це мої проблеми як клієнта, що в... Читати повністюи не проводите операцію день у день. Мене це взагалі не повинно стосуватися.
Але це ще не все, наступного дня я виявляю, що у мене сума грошей на залишку зменшилася, звертаюся на підтримку і виявляється, що їм ще грошей не вистачило за вчорашньою валютною операцією і вони ще знімають гроші, без попередження.
Таку саму операцію я завжди робила через приват банк. Той курс валют, який позначений у додатку, ту суму грошей і знімали, ні копійки зайвої, ні яких конвертацій та страховок.
Якщо у вас є вибір тримайтеся від ощад подалі!!

user-avatar-556
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Арешт рахунку

Добрий день! Підкажіть будь ласка як довго знімають арешт з рахунку? Лист в банк відправлено на зняття арешту 05.06.2020 сьогодні 25.06.2020 скільки ще чекати! ??????? В інших банках швидко чомусь роблять !!!! Спасибіuser-avatar-545
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Поверніть мою картку!

03.06.2020 термінал у відділенні Ощадбанку за адресою: Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 39 не повернув мою картку "мій комфорт" Visa. Всі мої звернення до зав. даного відділення, в службу безпеки Ощадбанку, на гарячу лінію, в головне відділення Солом'янського району м.Києва за адресою: вул. Олексіївська, 13 б не дали ніякого результату. Здивувало ... Читати повністюхамське з усмішками відношення по телефону головного відділення Солом'янського р-ну (Олексіївська, 13) По-перше, додзвонитися на їх номер 0442703863 зміг тільки після скарги на гарячу лінію банку, т к. вони елементарно не хотіли брати трубку. Нарешті, коли дівчина спромоглася відповісти, вона просто посміхалася: "а навіщо ви вставляли картку в термінал?". На мої прохання повідомити, - коли буде інкасація даного терміналу щоб я зміг отримати мою картку вона відмовилася говорити. Це не банк, це-позорище! Що за ставлення до клієнтів? Чому вони повинні страждати через безвідповідальність працівників банку? Через 10 днів терміналом так ніхто і не займається. Ганьба Ощадбанку!

user-avatar-441
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Робота відділень і коллцентра!

Відділення №132, м. Харків проспект Науки 64.
Хочу додати ще один негативний відгук, до безлічі раніше викладених.
Плачу комунальні платежі за єдиною квитанцією у відділенні Ощадбанку зі своєю пенсійної картки. 13.04 простояв більше години в черзі до каси відділення №132 банку на вулиці (зрозуміло: короновірус), з трьох кас працювала тільки одна! Хоча вони... Читати повністю знаходяться на достатній санітарній відстані одна від одної. Коли підійшла моя черга розпорядник всередині приміщення (або як її називають) повідомила, що комунальні платежі не приймаються, через те, що не працює програма. Дзвінок в контакт центр: 0-800 ******* 7-3 нічого не дав; на початку Марина, потім Діана, на питання чому в відділенні не приймають оплату, перемикали мене в нікуди, тобто на номер, який не відповідав!
Сьогодні 14.04 в черзі не стояв, відразу запитав у «розпорядника», яка відповіла, що до кінця тижня комунальні платежі прийматися не будуть, тому що проводиться налагодження програми. Розуміючи, що це повна нісенітниця, знову подзвонив в контакт центр, з проханням розібратися і дати мені вичерпну інформацію. На що оператор контакт центру ( Лена), відповіла, що інформацію можу отримати тільки в самому відділенні !!!!))). Скаргу прийняти теж відмовилася.
Склалося таке враження, що відділення Ощадбанку знаходяться на госрозрахунку: що хочуть, те й роблять і ніхто не може вплинути на їх роботу. При цьому в контактцентрі мені порадили звернутися в інше відділення. І це при тому, що під приводом зручності обслуговування населення, все найближчі відділення були закриті і зведені в одне! Таким чином люди (з них більшість літні), приходять у відділення і не отримують очікуваних послуг. Плюс до цього додати перерву в роботі відділення, перестало працювати по суботах.
Так само є питання до найбільшого банку країни, який багато хто асоціює як державний, а насправді відбувається все за принципом: з миру по нитці - собі на сорочку. Поясню: чому в Ощадбанку знімають плату за СМС повідомлення, адже банк користується грошима клієнтів і поважають себе банки цю послугу надають безкоштовно! Чому, якщо клієнт банку повторно запитує залишок по рахунку, з його рахунку знімається плата? Система Ощад24, працює набагато гірше, ніж Приват24. Банку є над чим працювати, для того, щоб чесно заробляти і почати треба з систематизації роботи відділень, співробітники яких мають розуміти, що вони не приватна крамничка, а представники найбільшого, надалі думаю кращого, банку країни!user-avatar-373
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Реєстрація Ощад24

Думаю всі в курсі, що в Україні запроваджено карантин і більшість знаходяться на самоізоляції, а пенсіонери в першу чергу і в повному складі.
У зв'язку з цим, розумним бажанням у мене було зареєструватися в Ощад24, що б з дому, online можна було б здійснювати покупки з кур'єрською доставкою, платити комуналку і ін. І тим самим виконувати розпорядження нашог... Читати повністюо уряду щодо дотримання карантину.
Кілька днів поспіль, я намагаюся зареєструватися в Вашому банку, вводжу всі необхідні дані, але коли з'являється повідомлення про те що для продовження реєстрації Вам на телефон був відправлений СМС одноразовий пароль - пароль не приходить. Всі спроби зв'язатися в чаті банку, телефонного з'єднання з оператором Вашого банку ні до чого не привели (типу, чекайте відповіді, потім призвести до втрати з'єднання). До речі, коли намагався вирішити цю проблему по чату на сторінці сайту Вашого банку, там теж треба було провести ідентифікацію з приходом пароля по СМС, що хоч як це дивно спрацьовувало, але далі все ... Погуглив на цю тему в інеті - виявилося, ця проблема у маси людей!
Тому, у мене резонне питання: як вирішити цю проблему?user-avatar-330
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Нікому не раджу Ощадбанк !!

Сьогодні закинув трохи грошей на картку через Айбокс для оплати в Google play. Через годину спробував здійснити покупку. Не вийшло. Картка була відхилена. Передзвонив в колл центр і там мені сказали, що моя картка була заблокована взагалі 27.02 тому при внесенні грошей мною на картку працівник банку припустився помилки і нарахував ці гроші двічі. А зараз в б... Читати повністюанку з цим розбираються і дуже скоро я зможу карткою своєю користуватися. Передзвоніть, мовляв, через годину. Дзвоню через годину-знову та ж херня. "Ми зараз цим займаємося"! Блін! Мені заблокували картку 27 - го лютого! Так що, з того моменту не можна було вирішити це питання !? І якого хера, якщо картка заблокована, я можу її поповнити з АЙБОКС !? Хлопці з Ощадбанку, ви там як, при пам'яті взагалі? Хоч якийсь вуз закінчували? Коротше кажучи, Ощадбанк це ненадійна контора, в якій працюють непрофесійні работнікі. Я Ощад нікому не раджу. Тим більше ця ситуація у мене вже не вперше.

user-avatar-326
icoКредити
icoicoicoicoico
Ануляція кредитної картки

При отриманні зарплатної картки мав необережність отримати кредитку з пільговим періодом 62 дня. Їй не користувався, поки не виникла необхідність в оплаті нотаріуса в іншому місті. Сума до оплати була 10 тис., Оплата пройшла 17.01.20 р 05.02.20 р на картку було зараховано 10,5 тис. грн. і як з'ясувалося цієї суми було мало ... 06.02.20 р зайшов до відділення... Читати повністю № 10026/0198 в Києві вул. Хрещатик, 7/11 (тут же і отримував кредитку). Відстоявши чергу потрапив до менеджера Дмитра, який не зміг пояснити НІЧОГО. Єдине що я зміг від нього домогтися - це дізнатися скільки ж мені необхідно внести грошей, щоб вивести в 0 кредитку і закрити її. Як виявилося, необхідно доплатити 15 грн. що і було зроблено при ньому в касі відділення. Після цього було написано заяву про закриття кредитного ліміту і рахунку, а так же попросив порізати картку при мені. Заяву прийняли, картку не порізав, сказав після розгляду заяви, але не сказав, що розгляд відбувається протягом 90 (ДЕВ'ЯНОСТО) днів !!!! 22.02.20 р приходить СМС про те, що у мене заборгованість за кредиткою 103,69 грн. і її необхідно погасити до 20 числа. 24.02.20 р йду в банк, потрапляю до цього безглуздого Дмитра і починається цирк: на питання не відповідає (або не знає що відповісти, або дійсно безглуздий); на моє вимога надати договір з умовами і моїм підписом, тупо мовчить. Зажадав начальника відділення 5 разів, поки він відірвав своє стільці і пішов до начальника. Начальник Ющенко Тетяна Володимирівна вислухавши проблему запропонувала зателефонувати в колцентр для з'ясування, тому що у неї немає можливості увійти в програму і розібратися (ГЕНИАЛЬНО). У колцентр дзвонив перебуваючи в кабінеті начальника, включивши на гучний зв'язок телефон і витратили на це близько години, причому трубку там не взяли (офігенний колцентр). І лише завдяки (не знаю посади) Юлії Розовик, яка виявилася найбільш знає і вміє заходити в програму, я написав повторно заяву, зареєстрував її повторно і вона змогла розрізати цю гребанний кредитку (сильна дівчина). Так що не беріть кредитки, надсилайте на .... менеджерів, які намагаються впарити Вам додаткові послуги. Всім удачі і не робіть таких помилок як я.user-avatar-318
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Колл центр

Найжахливіше обслуговування з усіх банків України !! Працівники колл центру не надають допомогу в вирішенні тих чи інших проблем з карткою, абсолютно безграмотні, безглузді і невиховані люди !! Навіщо створювати контакт центр, якщо додзвониться виходить тільки з третього разу і то, твоє питання залишиться невирішеним! З приводу додатка Ощад24 - жахливий і аб... Читати повністюсолютно марний додаток !! Чому не можна побачити банальний номер своєї картки в ньому ?? Додатки інших банків функціональні і прості в роботі, це ж лайно можна використовувати тільки для перевірки власних коштів на рахунках! Банк тільки для бабусь, які отримують пенсію! Усе! Для 21-го столітті цей банк не пристосованийuser-avatar-289
icoКредити
icoicoicoicoico
Не анулюють кредитну лінію

Добрий день. Склалась сумна ситуація з ощадбанком. Був кредит на Шевченка Сергій Олександрович 02.09.1984 р.н, ми його погасили і написали заяву на анулювання кредитної лінії та отримання довідки про відсутність кредиту в цьому банку 30.09.19 р Чекали і кожен раз нам говорили все буде, картку вони нібито заблокували і з неї нічого не спишется. Картку НЕ порі... Читати повністюзали, вона знаходиться у відділенні банку (м.Теплодар, вул Ген.Пліева 15) .Але 1.01.2020 року з картки було знято 12.83 грн комісії за обслуговування неактивного карткового рахунку ... Співробітниці банку не змогли пояснити чому було це зняття. 22.01.20 було написано повторну заяву на закриття кредитного ліміту, але був отказ. Проконсультіровавшісь з юристами нам сказали писати заяву на центральне відділення банку в Київ, але співробітниці банку не дають адресу та ПІБ кому писати, кажуть писати на Одесу на філію, але юрист сказав що у філій немає таких повноважень. На якій підставі вони відмовляють в анулюванні кредитної лінії? Сьогодні 12.02.20 було написано повторно, третю вже заяву, на Одесу тк адресу Києва так і не далі. с 30.09.19 року ми не можемо анулювати кредитну лінію і отримати довідку що кредиту у нас немає і ми нікому не винні. Картка знаходиться у директора банку, ціла. Насколько я знаю це не законноuser-avatar-269
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Обслуговування Олешки

Я хочу сказати дівчаткам спасибі з селища жілпоселка. Я живу в Олешках. банків мало, тому Ощад наше спасіння! Молодці. Картку оформили розповіли все та інше. Допомогли на цьому терміналі, де нічого не зрозуміло) спасибі за обслуговування !!!! Дівчата молодці Лариса і Дарина
!!!

user-avatar-236
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
..

Найгірший банк в галактиці !!!? Причому це стосується всіх відділень Києва. А також не компетность і хамське ставлення з боку співробітників гарячої лінії !!
Я так розумію, що і по Україні ... судячи з відгуків інших клієнтів

user-avatar-43
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Самий *** ий банк

Ці виїли майже всі нормальні банки з нашого міста, крім тупорилого Ощада залишилися тільки Приват та Полтава-банк. Працівники поводяться вкрай хамськи і агресивно, показують свою гордовитість. Банк нахабно обманює людей. Пишуть що не беруть комісію за зняття коштів, в тому числі з карт інших банків, але це обман. Знімав гроші з картки Полтавабанк, так мене н... Читати повністюагріли на 40грн за 1000 знятих, при тому що на екрані банкомату була вказана комісія 0грн. За зняття грошей з пенсійної картки Ощадбанку, цей банк здер 5грн за зняття 100грн, хоча знову ж на екрані банкомату комісія 0грн. Дуже часто немає грошей ні в банкоматах ні в касі. Якщо всі інші банки вже в Європі, хоч як то розвиваються, то Ощад це не те що совок, це якась Уганда або Зімбабве, він не розвивається а деградує. Вважаю банк потрібно ліквідувати.Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.