Ідея Банк

МФО: 336310
ЕДРПОУ: 19390819
вулиця Валова, 11
0800502030
ideabank.ua

Про банк

Idea Bank — один з лідерів українського банківського ринку.

В умовах світової пандемії фінустанова робить ставку на роботу з клієнтами онлайн: за останній час додали можливість отримати всі банківські послуги за допомогою сервісу «Дія» та запустили власний необанк O.Bank.

Ідея Банк найбільш активно розвивається за такими показниками, як: величина чистих активів, кредитний портфель і залучення коштів клієнтів. В останні кілька років, незважаючи на виклики економічних криз, банк займає лідируючі позиції на ринку в роздрібному кредитуванні готівкою. Ідея Банк є членом ряду фінансових і громадських організацій і отримав визнання експертів банківського ринку і клієнтів. Банк надає послуги фізичним та юридичним особам згідно з ліцензією НБУ № 96 від 22 жовтня 1991 року.

Історія банку:

Ідея Банк працює на ринку України з 1989 року і представлений у всіх її областях. Єдиним акціонером банку є фінансова група Getin Holding SA, акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі.

У 1989 році банк «Прикарпатлісбанк» – комерційний банк розвитку лісової та деревообробної промисловості Прикарпаття отримує реєстрацію на діяльність.

У 1995 році здійснюється реорганізація «Прикарпатлісбанк» у ВАТ «Акціонерний комерційний банк» Прикарпаття»

У 2007 році банк змінює назву на ВАТ «Плюс Банк». У цьому ж році польська фінансова група Getin Holding S. A. стала власником 93% акцій ВАТ «АКБ Прикарпаття».

У 2011 році «Плюс Банк» перейменовано в ПАТ «Ідея Банк».

Сьогодні банк є членом ряду фінансових і громадських організацій і отримав визнання експертів банківського ринку і клієнтів. Щорічно входить до списку найбільш надійних українських банків, а за підсумками 2020 року очолив рейтинг фінансового здоров’я банків МЦПД.

Ідея Банк сьогодні:

Ідея Банк є членом Всеукраїнської асоціації контактних центрів, що дозволяє взаємодіяти з професійною спільнотою та розвивати високі стандарти роботи входить до асоціації членів платіжних систем Visa, MasterCard, EMA; кредитний рейтинг Ідея Банк становить uaAA – зі стабільним прогнозом. Це найвищий рейтинг за всю історію банку. Він відображає дуже високу спроможність позичальника.

Послуги банку:

Для фізичних осіб:

– депозитні вклади;

– кредитування (іпотечне, споживче і т. д.);

– грошові перекази з-за кордону;

– кредитні картки з кешбек.

Для юридичних осіб:

– банківське обслуговування;

– кредитування бізнесу;

– зарплатний проект;

– розрахунково-касове обслуговування;

– міжнародні платежі.

Новини банку

Останні відгуки

angryman
13.03.2023

телефонний тероризм

Ніколи не був клієнтом цього "банку", але вже 4тий місяць їх автовідповідач тероризує мене нав'язуванням кредитної картки. Зранку\ввечері\в будні\у вихідні. Щоразу залишаю заявку на видалення номеру з їх бази і щоразу мені кажуть "так, все добре, більше не дзвонитимемо". Так от, БРЕХНЯ! продовжують дзвонити. Не зв'язуйтесь з цим "банком", бо якщо брешуть в простому видаленні номеру то що там за бр

Anonim Anonim
16.03.2021

Ідея банк тероризує спамом та дзвінками сторонніх людей,намагається вивідати персональні дані

Ніколи не була клієнтом Ідея банку, ніколи не здійснювала платежі в ньому і для мене цей банк взагалі ніколи не існував, оскільки завжди обходила його стороною.Але раптово почала отримувати дзвінки з пропозицією взяти кредит, тобто банк невідомо звідки незаконним шляхом роздобув мій персональний номер телефону та використовує його тероризуючи і спамлячи мене та тримаючи його в своїй базі без моєї

Дмитро Дмитро
01.02.2021

Менеджери у відділенні Київ-10 – залишили приємне враження. Над додатком “О.Банк” ще працювати й працювати

Менеджер Діана у відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 біля метро Дарниця - справжній професіонал своєї справи: максимальна ввічливість, максимальна зацікавленість давати відповіді на питання. Наше спілкування почалося з того, що вона зателефонувала і запропонувала скористатись одним з банківських продуктів по акції. Я їй задавав чимало питань і на всі отримав детальну відповідь. Картку вида

Шамановська Світлана
03.12.2020

Самий гірший банк !

Уже так місяців 6 звонять кожен день разів по 10 -30 в день по чужому кредиту знайомої яка не проживає на Україні. Я не являюсь клієнтом банку ні поручителем і ніяких дозвлів на обробку своїх персональних данних не давала банку. І дуже сумніваюсь що дала номер моя знайома так як вона його не знає.Співробітники банку дуже багато говорять непраду.Я переконалась . Відповідати на звінки банка не має н