Ідея Банк

МФО: 336310
ЕДРПОУ: 19390819
вулиця Валова, 11
0800502030
ideabank.ua

Про банк

Idea Bank — один з лідерів українського банківського ринку.

В умовах світової пандемії фінустанова робить ставку на роботу з клієнтами онлайн: за останній час додали можливість отримати всі банківські послуги за допомогою сервісу «Дія» та запустили власний необанк O.Bank.

Ідея Банк найбільш активно розвивається за такими показниками, як: величина чистих активів, кредитний портфель і залучення коштів клієнтів. В останні кілька років, незважаючи на виклики економічних криз, банк займає лідируючі позиції на ринку в роздрібному кредитуванні готівкою. Ідея Банк є членом ряду фінансових і громадських організацій і отримав визнання експертів банківського ринку і клієнтів. Банк надає послуги фізичним та юридичним особам згідно з ліцензією НБУ № 96 від 22 жовтня 1991 року.

Історія банку:

Ідея Банк працює на ринку України з 1989 року і представлений у всіх її областях. Єдиним акціонером банку є фінансова група Getin Holding SA, акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі.

У 1989 році банк «Прикарпатлісбанк» – комерційний банк розвитку лісової та деревообробної промисловості Прикарпаття отримує реєстрацію на діяльність.

У 1995 році здійснюється реорганізація «Прикарпатлісбанк» у ВАТ «Акціонерний комерційний банк» Прикарпаття»

У 2007 році банк змінює назву на ВАТ «Плюс Банк». У цьому ж році польська фінансова група Getin Holding S. A. стала власником 93% акцій ВАТ «АКБ Прикарпаття».

У 2011 році «Плюс Банк» перейменовано в ПАТ «Ідея Банк».

Сьогодні банк є членом ряду фінансових і громадських організацій і отримав визнання експертів банківського ринку і клієнтів. Щорічно входить до списку найбільш надійних українських банків, а за підсумками 2020 року очолив рейтинг фінансового здоров’я банків МЦПД.

Ідея Банк сьогодні:

Ідея Банк є членом Всеукраїнської асоціації контактних центрів, що дозволяє взаємодіяти з професійною спільнотою та розвивати високі стандарти роботи входить до асоціації членів платіжних систем Visa, MasterCard, EMA; кредитний рейтинг Ідея Банк становить uaAA – зі стабільним прогнозом. Це найвищий рейтинг за всю історію банку. Він відображає дуже високу спроможність позичальника.

Послуги банку:

Для фізичних осіб:

– депозитні вклади;

– кредитування (іпотечне, споживче і т. д.);

– грошові перекази з-за кордону;

– кредитні картки з кешбек.

Для юридичних осіб:

– банківське обслуговування;

– кредитування бізнесу;

– зарплатний проект;

– розрахунково-касове обслуговування;

– міжнародні платежі.

Новини банку

Останні відгуки

Anonim Anonim
16.03.2021

Ідея банк тероризує спамом та дзвінками сторонніх людей,намагається вивідати персональні дані

Ніколи не була клієнтом Ідея банку, ніколи не здійснювала платежі в ньому і для мене цей банк взагалі ніколи не існував, оскільки завжди обходила його стороною.Але раптово почала отримувати дзвінки з пропозицією взяти кредит, тобто банк невідомо звідки незаконним шляхом роздобув мій персональний номер телефону та використовує його тероризуючи і спамлячи мене та тримаючи його в своїй базі без моєї

Дмитро Дмитро
01.02.2021

Менеджери у відділенні Київ-10 – залишили приємне враження. Над додатком “О.Банк” ще працювати й працювати

Менеджер Діана у відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 біля метро Дарниця - справжній професіонал своєї справи: максимальна ввічливість, максимальна зацікавленість давати відповіді на питання. Наше спілкування почалося з того, що вона зателефонувала і запропонувала скористатись одним з банківських продуктів по акції. Я їй задавав чимало питань і на всі отримав детальну відповідь. Картку вида

Шамановська Світлана
03.12.2020

Самий гірший банк !

Уже так місяців 6 звонять кожен день разів по 10 -30 в день по чужому кредиту знайомої яка не проживає на Україні. Я не являюсь клієнтом банку ні поручителем і ніяких дозвлів на обробку своїх персональних данних не давала банку. І дуже сумніваюсь що дала номер моя знайома так як вона його не знає.Співробітники банку дуже багато говорять непраду.Я переконалась . Відповідати на звінки банка не має н

Александр Тряпочкин
21.07.2020

Для переказу грошей з Європи – саме те

Користуюся банком вже як рік для перекладу сім'ї грошей з Литви, де я на заробітках буваю часто. За 200 євро беруть всього 5 євро комісії, що нижче, ніж в інших банках. Курс у них теж не скаче, тримається в межах ринковій норми (30-31 гривні). Ніяких додаткових сум (за обробку виведення, і т.д) і "лівих" комісій з мене не брали, тут все дійсно чисто і прозоро. Кредити тут не брав і не збираюся, то