Ідея Банк пропонує Ідеальну картку для безпечних розрахунків

Ідея Банк рекомендує клієнтам звернути увагу на нову Ідеальну картку як на простий та зручний інструмент управління власними коштами.

Нова картка від Ідея Банку має низку переваг і для повсякденного користування,  і для покращення умов в поїздках чи відрядженнях за рахунок статусу Visa Platinum.

Основні переваги Ідеальної картки 

1. Безкоштовне зняття готівки

– Безкоштовне зняття власних коштів готівкою в Україні до 250 тис. грн на місяць (сума від 250 тис. грн на місяць тарифікується 1%).

– Безкоштовне зняття власних коштів готівкою за кордоном з урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством України, правил міжнародних платіжних систем та обмежень банку.

2. Безкоштовні перекази та доступ до рахунку 24/7 у мобільному додатку O.Bank

– Безкоштовний переказ власних коштів з рахунку за реквізитами картки або рахунку отримувача.

– Контроль стану рахунку та карток і перекази в режимі 24/7 за допомогою мобільного додатку O.Bank.

3. Безпечні покупки з Visa payWave та 3D Secure

Технологія 3D Secure – це одноразовий динамічний код, який генерується системою і направляється у SMS-повідомленні на номер мобільного телефону при здійсненні кожної транзакції на інтернет-сайтах які підтримують технологію 3D Secure, що унеможливлює використання без відома клієнта картки або її реквізитів.

Технологія Visa payWave – технологія безконтактних розрахунків карткою у торговельно-сервісній мережі, яка дає змогу оплачувати покупку без передачі картки касиру.

4. Преміальні сервіси Visa для поїздок

Привілеї Visa для поїздок: Lounge Key, консьєрж-сервіс, страхування багажу та покупок, телемедицина, знижки на таксі та оренду авто, знижки на покупки тощо.

Консьєрж-сервіс забезпечує швидкі консультації з повсякденних питань. Страхування дає змогу не хвилюватись у разі затримки чи втрати багажу або у разі пошкодження чи втрати нової покупки. Широка мережа партнерів Visa дає змогу отримати знижки на готелі, покупки, таксі та оренду авто. Та навіть отримувати швидкі медичні консультації за допомогою телемедицини.

Більш детально – на сайті, умови отримання сервісів регулюється Visa та її партнерами.

Оформити Ідеальну картку просто

  • зробити онлайн-заявку на сайті Ідея Банку;
  • очікувати дзвінка оператора та обрати зручний час та зручне відділення для оформлення Ідеальної картки.

Відкриття рахунку тарифікується у розмірі 1200 грн зі сплатою до каси відділення банку у день оформлення угоди.

Згодом Ідея Банк може запропонувати держателю картки Ідеальна кредитний ліміт. Істотні умови: сума кредиту від 1 до 500 тис. грн, строк кредитування 12 місяців із можливістю пролонгації, реальна річна процентна ставка – 42,47%, пільговий період до 92 днів на операції зняття готівки, безготівкових покупок за допомогою картки у торговельно-сервісній мережі та безготівкового переказу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)