Ідея Банк відновив споживче кредитування

Ідея Банк відновив співпрацю із партнерами онлайн та офлайн магазинами в кредитуванні на придбання товарів. Відтепер для споживачів знову стають доступні кредитні кошти на придбання необхідних товарів та техніки.

Зокрема мова йде про магазини мереж Ябко, Жжжук, Техноеж, Yabloki.ua, Stylus, AVIC, Denica, F.ua, iStore та ще 100 онлайн магазинів та понад двох тисяч офлайн.

Для того, щоб придбати необхідну техніку чи товари, достатньо:

– Обрати необхідний товар у магазині-партнері Ідея Банку

– Оформити заявку на кредит на сайті партнера

– Отримати рішення щодо можливості отримати кредит протягом 3 хв

– Оформити покупку в магазині-партнері.

Повний перелік партнерів банку вказано на сайті Ідея Банк – тут.

Ідея Банк пропонує такі істотні умови кредитування:

– Сума кредиту – від 1 тис. грн до 30 тис. грн

– Період кредитування – 12 місяців зі сплатою щомісячної комісії 2,5%

– Реальна річна процентна ставка – від 78,6% до 85,6%

– Мінімальний пакет документів для оформлення (без довідки про доходи).

Нагадуємо, що наразі кредитні кошти доступні для громадян, котрі перебувають у західних та центральних областях. Повний перелік відділень, у яких можна отримати кредит Ідея Банку – за цим посиланням. 

«У ці складні часи для кожного з нас важливо організувати необхідні умови для життя, наскільки це може бути доступним. Своєю чергою, ми як фінансисти розумієм як підтримати клієнтів. Ми пропонуємо кошти на придбання товарів та допомагаємо закрити найнеобхідніші потреби саме зараз: чи то вікна або двері, чи то ноутбук або роутер, чи то холодильник, що зламався, а чи самокат для простішого та дешевшого пересування містом. Наявність таких простих речей допоможе клієнтам зосередитися на більш суттєвих справах сьогодні», – каже начальник управління партнерських продажів Ідея Банку Євген Назаренко.

«Ми вдячні нашим партнерам – магазинам побутової техніки, електроніки та інших товарів, які швидко відгукнулися на нашу пропозицію відновити доступні можливості для задоволення поточних потреб наших клієнтів. Ми розуміємо, що життя продовжується, людям потрібні товари для щоденного вжитку», – говорить Константин Стародубцев,  начальник відділу POS-кредитування Ідея Банк.

Довідка: 

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. Ідея Банк входить в європейську фінансову групу Getin Holding S.A. (Польща), якій належить 100% акцій банку.

Із 1999 року Ідея Банк є членом ФГВО.

Банк є уповноваженим Міністерством фінансів банком, через які може здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та зарплат працівникам бюджетної сфери.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)