Відгуки про Ідея Банк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 45
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
16
Відповідей банку
0
user-avatar-847
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Ідея банк тероризує спамом та дзвінками сторонніх людей,намагається вивідати персональні дані

Ніколи не була клієнтом Ідея банку, ніколи не здійснювала платежі в ньому і для мене цей банк взагалі ніколи не існував, оскільки завжди обходила його стороною.Але раптово почала отримувати дзвінки з пропозицією взяти кредит, тобто банк невідомо звідки незаконним шляхом роздобув мій персональний номер телефону та використовує його тероризуючи і спамлячи мене... Читати повністю та тримаючи його в своїй базі без моєї на те згоди, нахабно відмовляючись видалити його всупереч законодавству
Співробітники на гарячій ліній відмовляються припинити спам дзвінки з розсилками всупереч закону та уявіть на хвилиночку. …вимагають надати їм свої інші персональні дані, нібито щоб зареєструвати звернення для припинення спам терору.
Тобто незаконно заволоділи моїм номером телефону і намагаються шахрайським шляхом, дістаючи спамом та розсилками, вивідати (вибити) мої інші персональні дані, нібито, щоб припинити спам терор
Куди дивиться керівництво банку, що ви собі дозволяєте, ви хочете заяв в правоохоронні органи і інші інстанції, чому ви порушуєте законодавство та переслідуєте сторонніх людей, ви що там очуміли геть…
Дзвонять з різних телефонних номерів 067 4704802, 067 542 82 77 та інші, щоразу змінюючи їх щоб уникнути блокування.
Негайно припиніть це шайрайство зі спам терором та фактично переслідуванням!!!!!

user-avatar-811
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Менеджери у відділенні Київ-10 - залишили приємне враження. Над додатком "О.Банк" ще працювати й працювати

Менеджер Діана у відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 біля метро Дарниця - справжній професіонал своєї справи: максимальна ввічливість, максимальна зацікавленість давати відповіді на питання. Наше спілкування почалося з того, що вона зателефонувала і запропонувала скористатись одним з банківських продуктів по акції. Я їй задавав чимало питань і на всі... Читати повністю отримав детальну відповідь. Картку видавали в самому кінці дня, прибіг під закриття відділення. Мене не послали на всі чотири сторони, а оформили всі документи. Вперше за всю свою історію користування банками бачу таку лояльність до клієнтів, таку ввічливість, та ще й у п'ятницю ввечері.

Коли ви прийдете в Приват чи в Ощадбанк - ви такого не побачите, навіть у найцентральнішому відділенні Ощада на площі Спортивній, 1-А у ТРЦ "Гулівер" чи десь на вулиці Мечнікова, 10/2 у Приваті навіть в першій половині дня. Під вечір в цих найбільших банках менеджери, а особливо, касири - перетворюються на радянських продавщиць. Ти прийшов, шоб відбирати в них час. Задасиш питання: "Га? Шо?" Я не з усіма менеджерами спілкувався, але з усіма касирами.

Ідея-банк мене просто приємно вразив. Може й у країни Євросоюзу можна не поспішати їхати, якщо в інших банках менеджери та касири будуть такі ввічливі?

Додатково, крім менеджера Діани, хочу подякувати менеджеру Дар'ї, яка допомагала заповнити папери і касиру Ользі. Ви просто молодці. Діану взагалі час підвищувати до керівника контакт-центру. Чи хоча б до рівня тренера, старшого майстра. Без перебільшень.

========
У відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 - принаймні два чудових менеджери Діана та Дар'я, і один ввічливий касир Ольга, яка каже "будь ласка" після кожного звернення: "Введіть цифри, будь ласка", "І ще раз, будь ласка", "Дякуємо", "Гарного вечора".
========

Додаток О.Банк - програма, в якій поки зареєструєшся - згадаєш усі слова, які не можна казати в телевізорі і друкувати в газетах. Такого сирого і глючного банківського додатку - в житті не бачив. Наприклад, під час реєстрації приходить SMS і треба ввести код. Так от на дисплеї 854 х 480 крапок ви просто не зрозумієте куди його вводити, бо поле для вводу і кнопки з цифрами будуть поза межами екрану. І так - в усьому. Після оформлення картки, коли ти її вже отримав у відділенні і користуєшся, додаток 3 доби писав "Заберіть картку у відділенні". Стирай дані, не стирай, перевстановлюй - поки не зателефонував в контакт-центр - нічого не змінювалось. Причому, ніхто не передзвонив. Просто раз на день заходив і в один з днів - додаток почав показувати баланс картки, а не пропонувати забрати.

Техпідтримка Ідеябанку у Viber робить граматичні помилки. Деякі оператори спілкуються не так, як прийнято в 2020-х роках. Замість "Так, вірно", або "Ні, дозвольте вам пояснити принцип роботи" ви отримаєте "Так" або "Ні". Як у цифрового хлопчика. Це не погано, але спілкування на рівні Ощадбанку. Ні в яке порівняння з тими менеджерами, про яких я написав.

user-avatar-759
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Самий гірший банк !

Уже так місяців 6 звонять кожен день разів по 10 -30 в день по чужому кредиту знайомої яка не проживає на Україні. Я не являюсь клієнтом банку ні поручителем і ніяких дозвлів на обробку своїх персональних данних не давала банку. І дуже сумніваюсь що дала номер моя знайома так як вона його не знає.Співробітники банку дуже багато говорять непраду.Я переконалас... Читати повністюь .

Відповідати на звінки банка не має ніякого сенсу так як вони говорять одне й те саме, з дня у день, що шукайте нашого боржника і просіть щоб він відав нам кредит — а то будуть і далі звонити кожен день, і погрози та одним словом шантаж)) Якщо не припинете телефонувати буду писати в прокуратуру.Мій номер удаліть

user-avatar-597
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Для переказу грошей з Європи - саме те

Користуюся банком вже як рік для перекладу сім'ї грошей з Литви, де я на заробітках буваю часто. За 200 євро беруть всього 5 євро комісії, що нижче, ніж в інших банках. Курс у них теж не скаче, тримається в межах ринковій норми (30-31 гривні). Ніяких додаткових сум (за обробку виведення, і т.д) і "лівих" комісій з мене не брали, тут все дійсно чисто і прозор... Читати повністюо. Кредити тут не брав і не збираюся, тому що є монобанк для цього. Тут же чисто технічний переклад, і вони з цим поки ідеально справляються. Гроші надходять, до речі, на картку в Україні за хвилин 5, прострочень ніколи не було.

user-avatar-605
icoКредити
icoicoicoicoico
Кредит на вигідних умовах

Два місяці тому терміново знадобилися гроші на операцію дочці, сума потрібна була досить немаленька, а в нас як на зло в той момент виникли певні фінансові складнощі. Загалом за порадою знайомих звернулися в Ідея Банк. Що сподобалося, це приємне і нормальне ставлення персоналу, а також індивідуальний підхід менеджера, який спочатку вислухав нас уважно, відпо... Читати повністювів на питання, що цікавлять нас питання, а потім запропонував найбільш оптимальний в нашій ситуації варіант. У підсумку, ми отримали кредит на півроку на досить-таки хороших і вигідних умовах під 13,7% річних. Зазначу, що з документів потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код.

user-avatar-811
Дмитро Дмитро
ico01 Лют 2021 в 03:38

Нажаль, таких кредитів під 13,7% за "паспорт так код" у банку немає. Це ставка на іпотечний чи автокредит. Але ажніяк не готівковий кредит, в якого ставка - понад 40% річних.

Увійдіть, щоб відповісти
user-avatar-532
icoКредити
icoicoicoicoico
Ставлення банку до клієнтів під час карантину

Огидний банк. За 2 роки спілкування з ними подібне сталося вперше. На листи відправлені на електронну скриньку не відповідають, заяви вчасно не розглядають і зворотного зв'язку не дають.
Заяви на кредитні канікули приймають, однак зворотного зв'язку не дають, по телефону несуть просто маячню і брехню. Дуже не люблять коли їх по телефону на цьому ловиш.
Сам... Читати повністюе ця ситуація з карантином, його наслідками, показала мені наскільки це гнилої банк по відношенню до своїх клієнтів.
Судячи з усього керівництву банку більш цікаво займатися своїми справами. а не контролювати роботу окремих персонажів.
Не раджу цей банк ні для отримання кредитів. ні для роботи для бізнесу (якщо вони так працюють з людьми, то краще не знати, як вони роблять свої "послуги" бізнесу.user-avatar-505
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Гарне обслуговування, високі відсотки, кешбек

Оформила депозит на 3 місяці, під 12.25% для мене виявився найвигідніший на даний момент. Можу сказати, що з обслуговування цей банк в лідерах, мені все пояснили, дівчина відповіла на всі мої запитання. На сайті дуже зручний депозитний калькулятор і я відразу розрахувала приблизну суму, яку отримаю. Батьки брали в цьому банку кредит на навчання, залишилося 2... Читати повністю останніх платежі, проблем взагалі ніяких не виникло. У чоловіка кредитна картка card blanche white, при покупках в багатьох магазинах є кешбек, невеликий, але все одно приємно. Собі подумую оформити кредитну картку з кешбек для покупок в інтернет-магазинах, там повернення коштів більше.

user-avatar-493
icoКредити
icoicoicoicoico
Отримання кредиту готівкою

Робимо в будинку ремонт, тому знадобився кредит готівкою. З усіх банків сподобалися умови Ideabank. Особисто звернулася в офіс банку в Одесі за адресою Люстдорфська дорога, 54. Менеджер Катерина швидко розповіла мені про умови кредитування та заповнила анкету. Заявка була відправлена ​​на розгляд, але відповідь відразу не надійшла. Для зручності менеджер взя... Читати повністюла мій номер, щоб зателефонувати, коли прийде відповідь. Ближче до вечора надійшов дзвінок від Катерини, і вона сказала, що можу під'їхати на підписання договору. Дуже зручно, так як не потрібно було їздити туди-сюди, щоб дізнатися про статус. Приїхала вже на наступний день, ознайомилася з договором, зробили скани документів і підписала договір. Гроші отримала в касі. Брала 10 тис. Дякую за допомогу!

user-avatar-477
icoКредити
icoicoicoicoico
Зручна розстрочка, кешбек і відчутні відсотки на кредитні кошти

Півроку тому стала клієнтом цього банку. Купилася на акцію за вигідним кредитування. Вірніше розстрочку без відсотків і крокову доступність, в буквальному сенсі цього слова. Відділення у нас в Полтаві по Європейській, на першому поверсі мого будинку. Зараз правда їхньої кредиткою не користуюся і в борги намагаюся більше не влазити, т.к після закінчення пільг... Читати повністюового періоду відсотки вже відчутні. ЗП переоформила на дебетову картку, щоб користуватися особистими засобами і отримувати за це кешбек від покупок. Кешбек до речі нараховують справно. Тут він близько 5%, але не на все. Ну а кредитка так і лежить, як непотріб, бо виходить дорогувато, якщо в пільговий не встигаєш.user-avatar-472
icoКредити
icoicoicoicoico
Проблеми з кредитним лімітом

Сто років користуюся послугами цього банку та в принципі все влаштовувало, і все було добре. Хіба що пару додаткових відділень по місту не були б зайвими. Але недавно трапився наступний неприємний для мене випадок. У мене був кредитний ліміт в 25 тисяч, яким користувалася час від часу, ніколи не мала прострочень по платежах. І раптом виявила, що кредитний лі... Читати повністюміт зрізали до 10 тисяч. При цьому у мене нічого в плані доходів не змінювалося, кредитів не з'являлося, проблем з іншими банками немає. Прийшла розбиратися в відділення, менеджер щось подивився, підтвердив зниження і заявив, що все вирішує система і вони тільки можуть надіслати заявку на підвищення. Заявку не схвалили, так і сиджу зі зниженим лімітом без найменших пояснень з боку банку.

user-avatar-418
icoКредити
icoicoicoicoico
Автокредит

Ще до карантину потрібно було внести останній внесок за автокредит і отримати довідку про погашення кредиту. Півтора роки тому угораздило мене взяти машину в кредит саме в цьому банку. Кожен раз оплата внеску перетворюється в квест з непередбачуваним результатом. Зазвичай плачу по дорозі додому в відділенні на Раїси Окіпної, 4а - це тихий жах. До каси черги,... Читати повністю касирка (середніх років, звуть Тетяна) грубіянить, кричить і постійно чимось незадоволена і Маstеrсаrd не приймаються.
Коли менеджер Олексій закривав кредит і виписував довідку, раз п'ять пропонував взяти різні кредити під шалені відсотки. Я дуже ввічливо відмовлявся, але це його не зупиняло - довелося сказати "пару ласкавих", щоб він перестав пропонувати дорогі кредити.

user-avatar-66
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Такі Ідеї мені не потрібні

Безпосередньо перед виборами був заблокований соціальний рахунок. Три (!) дня з'ясовували причину. Виявилося, потрібно додатково і "добровільно" передати персональні дані. "Для протидії фінансуванню тероризму". "Геніальна ідея.

Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.