Відгуки про Ідея Банк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 44
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
17
Відповідей банку
0
user-avatar-1288
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
телефонний тероризм

Ніколи не був клієнтом цього "банку", але вже 4тий місяць їх автовідповідач тероризує мене нав'язуванням кредитної картки. Зранку\ввечері\в будні\у вихідні. Щоразу залишаю заявку на видалення номеру з їх бази і щоразу мені кажуть "так, все добре, більше не дзвонитимемо". Так от, БРЕХНЯ! продовжують дзвонити.
Не зв'язуйтесь з цим "банком", бо якщо брешуть в ... Читати повністюпростому видаленні номеру то що там за брехня в їх договорах на обслуговування важко навіть уявити.

user-avatar-1610
Marina Shemes
ico16 Тра 2023 в 11:46

Самий кончений банк!!!! Брала товар в кредит, під 0% на 12 міс. Насилу закрила, купа скритих комісій. Оператори кончені, дають не вірну( або їм так треба) інформацію про повне закриття кредиту. Сказали одну суму, виявляється вона на 14 коп більша) і знову новий місяць і знову не зрозумілі нарахування!!!! Не хочете влізти в боргову яму, не звʼязуйтесь. Багато брала товару в кредит, но це повна срака. Єлі вилізла. Товар на суму брала 16800 а заплатила 22300 і це кредит без відсотків!!!!! Мудаки.

Увійдіть, щоб відповісти
user-avatar-847
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Ідея банк тероризує спамом та дзвінками сторонніх людей,намагається вивідати персональні дані

Ніколи не була клієнтом Ідея банку, ніколи не здійснювала платежі в ньому і для мене цей банк взагалі ніколи не існував, оскільки завжди обходила його стороною.Але раптово почала отримувати дзвінки з пропозицією взяти кредит, тобто банк невідомо звідки незаконним шляхом роздобув мій персональний номер телефону та використовує його тероризуючи і спамлячи мене... Читати повністю та тримаючи його в своїй базі без моєї на те згоди, нахабно відмовляючись видалити його всупереч законодавству
Співробітники на гарячій ліній відмовляються припинити спам дзвінки з розсилками всупереч закону та уявіть на хвилиночку. …вимагають надати їм свої інші персональні дані, нібито щоб зареєструвати звернення для припинення спам терору.
Тобто незаконно заволоділи моїм номером телефону і намагаються шахрайським шляхом, дістаючи спамом та розсилками, вивідати (вибити) мої інші персональні дані, нібито, щоб припинити спам терор
Куди дивиться керівництво банку, що ви собі дозволяєте, ви хочете заяв в правоохоронні органи і інші інстанції, чому ви порушуєте законодавство та переслідуєте сторонніх людей, ви що там очуміли геть…
Дзвонять з різних телефонних номерів 067 4704802, 067 542 82 77 та інші, щоразу змінюючи їх щоб уникнути блокування.
Негайно припиніть це шайрайство зі спам терором та фактично переслідуванням!!!!!

user-avatar-811
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Менеджери у відділенні Київ-10 - залишили приємне враження. Над додатком "О.Банк" ще працювати й працювати

Менеджер Діана у відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 біля метро Дарниця - справжній професіонал своєї справи: максимальна ввічливість, максимальна зацікавленість давати відповіді на питання. Наше спілкування почалося з того, що вона зателефонувала і запропонувала скористатись одним з банківських продуктів по акції. Я їй задавав чимало питань і на всі... Читати повністю отримав детальну відповідь. Картку видавали в самому кінці дня, прибіг під закриття відділення. Мене не послали на всі чотири сторони, а оформили всі документи. Вперше за всю свою історію користування банками бачу таку лояльність до клієнтів, таку ввічливість, та ще й у п'ятницю ввечері.

Коли ви прийдете в Приват чи в Ощадбанк - ви такого не побачите, навіть у найцентральнішому відділенні Ощада на площі Спортивній, 1-А у ТРЦ "Гулівер" чи десь на вулиці Мечнікова, 10/2 у Приваті навіть в першій половині дня. Під вечір в цих найбільших банках менеджери, а особливо, касири - перетворюються на радянських продавщиць. Ти прийшов, шоб відбирати в них час. Задасиш питання: "Га? Шо?" Я не з усіма менеджерами спілкувався, але з усіма касирами.

Ідея-банк мене просто приємно вразив. Може й у країни Євросоюзу можна не поспішати їхати, якщо в інших банках менеджери та касири будуть такі ввічливі?

Додатково, крім менеджера Діани, хочу подякувати менеджеру Дар'ї, яка допомагала заповнити папери і касиру Ользі. Ви просто молодці. Діану взагалі час підвищувати до керівника контакт-центру. Чи хоча б до рівня тренера, старшого майстра. Без перебільшень.

========
У відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 - принаймні два чудових менеджери Діана та Дар'я, і один ввічливий касир Ольга, яка каже "будь ласка" після кожного звернення: "Введіть цифри, будь ласка", "І ще раз, будь ласка", "Дякуємо", "Гарного вечора".
========

Додаток О.Банк - програма, в якій поки зареєструєшся - згадаєш усі слова, які не можна казати в телевізорі і друкувати в газетах. Такого сирого і глючного банківського додатку - в житті не бачив. Наприклад, під час реєстрації приходить SMS і треба ввести код. Так от на дисплеї 854 х 480 крапок ви просто не зрозумієте куди його вводити, бо поле для вводу і кнопки з цифрами будуть поза межами екрану. І так - в усьому. Після оформлення картки, коли ти її вже отримав у відділенні і користуєшся, додаток 3 доби писав "Заберіть картку у відділенні". Стирай дані, не стирай, перевстановлюй - поки не зателефонував в контакт-центр - нічого не змінювалось. Причому, ніхто не передзвонив. Просто раз на день заходив і в один з днів - додаток почав показувати баланс картки, а не пропонувати забрати.

Техпідтримка Ідеябанку у Viber робить граматичні помилки. Деякі оператори спілкуються не так, як прийнято в 2020-х роках. Замість "Так, вірно", або "Ні, дозвольте вам пояснити принцип роботи" ви отримаєте "Так" або "Ні". Як у цифрового хлопчика. Це не погано, але спілкування на рівні Ощадбанку. Ні в яке порівняння з тими менеджерами, про яких я написав.

user-avatar-759
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Самий гірший банк !

Уже так місяців 6 звонять кожен день разів по 10 -30 в день по чужому кредиту знайомої яка не проживає на Україні. Я не являюсь клієнтом банку ні поручителем і ніяких дозвлів на обробку своїх персональних данних не давала банку. І дуже сумніваюсь що дала номер моя знайома так як вона його не знає.Співробітники банку дуже багато говорять непраду.Я переконалас... Читати повністюь .

Відповідати на звінки банка не має ніякого сенсу так як вони говорять одне й те саме, з дня у день, що шукайте нашого боржника і просіть щоб він відав нам кредит — а то будуть і далі звонити кожен день, і погрози та одним словом шантаж)) Якщо не припинете телефонувати буду писати в прокуратуру.Мій номер удаліть

user-avatar-597
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Для переказу грошей з Європи - саме те

Користуюся банком вже як рік для перекладу сім'ї грошей з Литви, де я на заробітках буваю часто. За 200 євро беруть всього 5 євро комісії, що нижче, ніж в інших банках. Курс у них теж не скаче, тримається в межах ринковій норми (30-31 гривні). Ніяких додаткових сум (за обробку виведення, і т.д) і "лівих" комісій з мене не брали, тут все дійсно чисто і прозор... Читати повністюо. Кредити тут не брав і не збираюся, тому що є монобанк для цього. Тут же чисто технічний переклад, і вони з цим поки ідеально справляються. Гроші надходять, до речі, на картку в Україні за хвилин 5, прострочень ніколи не було.

user-avatar-605
icoКредити
icoicoicoicoico
Кредит на вигідних умовах

Два місяці тому терміново знадобилися гроші на операцію дочці, сума потрібна була досить немаленька, а в нас як на зло в той момент виникли певні фінансові складнощі. Загалом за порадою знайомих звернулися в Ідея Банк. Що сподобалося, це приємне і нормальне ставлення персоналу, а також індивідуальний підхід менеджера, який спочатку вислухав нас уважно, відпо... Читати повністювів на питання, що цікавлять нас питання, а потім запропонував найбільш оптимальний в нашій ситуації варіант. У підсумку, ми отримали кредит на півроку на досить-таки хороших і вигідних умовах під 13,7% річних. Зазначу, що з документів потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код.

user-avatar-811
Дмитро Дмитро
ico01 Лют 2021 в 03:38

Нажаль, таких кредитів під 13,7% за "паспорт так код" у банку немає. Це ставка на іпотечний чи автокредит. Але ажніяк не готівковий кредит, в якого ставка - понад 40% річних.

Увійдіть, щоб відповісти
user-avatar-532
icoКредити
icoicoicoicoico
Ставлення банку до клієнтів під час карантину

Огидний банк. За 2 роки спілкування з ними подібне сталося вперше. На листи відправлені на електронну скриньку не відповідають, заяви вчасно не розглядають і зворотного зв'язку не дають.
Заяви на кредитні канікули приймають, однак зворотного зв'язку не дають, по телефону несуть просто маячню і брехню. Дуже не люблять коли їх по телефону на цьому ловиш.
Сам... Читати повністюе ця ситуація з карантином, його наслідками, показала мені наскільки це гнилої банк по відношенню до своїх клієнтів.
Судячи з усього керівництву банку більш цікаво займатися своїми справами. а не контролювати роботу окремих персонажів.
Не раджу цей банк ні для отримання кредитів. ні для роботи для бізнесу (якщо вони так працюють з людьми, то краще не знати, як вони роблять свої "послуги" бізнесу.user-avatar-505
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Гарне обслуговування, високі відсотки, кешбек

Оформила депозит на 3 місяці, під 12.25% для мене виявився найвигідніший на даний момент. Можу сказати, що з обслуговування цей банк в лідерах, мені все пояснили, дівчина відповіла на всі мої запитання. На сайті дуже зручний депозитний калькулятор і я відразу розрахувала приблизну суму, яку отримаю. Батьки брали в цьому банку кредит на навчання, залишилося 2... Читати повністю останніх платежі, проблем взагалі ніяких не виникло. У чоловіка кредитна картка card blanche white, при покупках в багатьох магазинах є кешбек, невеликий, але все одно приємно. Собі подумую оформити кредитну картку з кешбек для покупок в інтернет-магазинах, там повернення коштів більше.

user-avatar-493
icoКредити
icoicoicoicoico
Отримання кредиту готівкою

Робимо в будинку ремонт, тому знадобився кредит готівкою. З усіх банків сподобалися умови Ideabank. Особисто звернулася в офіс банку в Одесі за адресою Люстдорфська дорога, 54. Менеджер Катерина швидко розповіла мені про умови кредитування та заповнила анкету. Заявка була відправлена ​​на розгляд, але відповідь відразу не надійшла. Для зручності менеджер взя... Читати повністюла мій номер, щоб зателефонувати, коли прийде відповідь. Ближче до вечора надійшов дзвінок від Катерини, і вона сказала, що можу під'їхати на підписання договору. Дуже зручно, так як не потрібно було їздити туди-сюди, щоб дізнатися про статус. Приїхала вже на наступний день, ознайомилася з договором, зробили скани документів і підписала договір. Гроші отримала в касі. Брала 10 тис. Дякую за допомогу!

user-avatar-477
icoКредити
icoicoicoicoico
Зручна розстрочка, кешбек і відчутні відсотки на кредитні кошти

Півроку тому стала клієнтом цього банку. Купилася на акцію за вигідним кредитування. Вірніше розстрочку без відсотків і крокову доступність, в буквальному сенсі цього слова. Відділення у нас в Полтаві по Європейській, на першому поверсі мого будинку. Зараз правда їхньої кредиткою не користуюся і в борги намагаюся більше не влазити, т.к після закінчення пільг... Читати повністюового періоду відсотки вже відчутні. ЗП переоформила на дебетову картку, щоб користуватися особистими засобами і отримувати за це кешбек від покупок. Кешбек до речі нараховують справно. Тут він близько 5%, але не на все. Ну а кредитка так і лежить, як непотріб, бо виходить дорогувато, якщо в пільговий не встигаєш.user-avatar-472
icoКредити
icoicoicoicoico
Проблеми з кредитним лімітом

Сто років користуюся послугами цього банку та в принципі все влаштовувало, і все було добре. Хіба що пару додаткових відділень по місту не були б зайвими. Але недавно трапився наступний неприємний для мене випадок. У мене був кредитний ліміт в 25 тисяч, яким користувалася час від часу, ніколи не мала прострочень по платежах. І раптом виявила, що кредитний лі... Читати повністюміт зрізали до 10 тисяч. При цьому у мене нічого в плані доходів не змінювалося, кредитів не з'являлося, проблем з іншими банками немає. Прийшла розбиратися в відділення, менеджер щось подивився, підтвердив зниження і заявив, що все вирішує система і вони тільки можуть надіслати заявку на підвищення. Заявку не схвалили, так і сиджу зі зниженим лімітом без найменших пояснень з боку банку.

user-avatar-418
icoКредити
icoicoicoicoico
Автокредит

Ще до карантину потрібно було внести останній внесок за автокредит і отримати довідку про погашення кредиту. Півтора роки тому угораздило мене взяти машину в кредит саме в цьому банку. Кожен раз оплата внеску перетворюється в квест з непередбачуваним результатом. Зазвичай плачу по дорозі додому в відділенні на Раїси Окіпної, 4а - це тихий жах. До каси черги,... Читати повністю касирка (середніх років, звуть Тетяна) грубіянить, кричить і постійно чимось незадоволена і Маstеrсаrd не приймаються.
Коли менеджер Олексій закривав кредит і виписував довідку, раз п'ять пропонував взяти різні кредити під шалені відсотки. Я дуже ввічливо відмовлявся, але це його не зупиняло - довелося сказати "пару ласкавих", щоб він перестав пропонувати дорогі кредити.Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.