Форвард Банк (позбавлено ліцензії)

МФО: 380418
ЕДРПОУ: 34186061
м. Київ, вул. Саксаганського, 105
+38 044 390-95-95; 0 800 300-880

Про банк

Форвард Банк (далі Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого протягом більше 12-ти років спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України. При цьому акцент роботи банку зроблено на інноваційності продуктів і послуг європейського рівня та впровадженні нового підходу щодо якості обслуговування. Пріоритети діяльності Forward Bank — це турбота про фінансове благополуччя клієнтів та високі міжнародні стандарти якості банківських продуктів і сервісів.

Банк сьогодні:

У 2021 році журнал Banker.ua у рейтингу ТОП digital-банків України відзначив Forward Bank у двох номінаціях «ТОП найпопулярніших сайтів банків», «Найпопулярніші мобільні додатки»  (10 місце).

За результатами діяльності 2020 року українське рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило АТ «БАНК ФОРВАРД» рейтинг депозитів на рівні 5 (відмінна надійність) і кредитний рейтинг на рівні uaA з прогнозом «у розвитку».

Протягом 2020 року Forward Bank стабільно підтверджував надійність своїх вкладів, згідно з Рейтингом надійності (привабливості) банківських депозитів РА «Стандарт Рейтинг».

Також банк був визнаний переможцем у номінаціях «Роздрібний банк» і «Ощадний банк для населення» в рамках VII LEGAL BANKING FORUM від організаторів «Фінансовий клуб» і видавництва «Юридична практика».

За успішний запуск КОКО КАРД Forward Bank отримав нагороду «Картковий стрибок вперед» на щорічній церемонії нагородження Mastercard Day Awards 2020 року.

Згідно з рейтингом незалежного порталу Finance.ua, КОКО КАРД визнана кращою дебетовою банківською карткою і кращою карткою для зберігання грошей.

Forward Bank став першим в номінації «Лідер по кредитних картах» на церемонії нагородження лідерів ринку за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших», видавництва «Економіка».

Банк отримав срібло Фінансового Оскара – 2020 у номінації «Драйвер споживання» за лідируючі позиції в сфері споживчого кредитування від всеукраїнського ділового видання БІЗНЕС.

Новини банку

Останні відгуки

Филипп
30.06.2020

НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

При спробі взяти розстрочку співробітники банку подзвонили по всіх номерах (колегам, знайомим, батькам) і роздзвонили де, на яку суму і на що збираюся брати розстрочку. Від послуг банку відмовився. По тому яке враження склалося ще ДО користування послугами, на етапі, так би мовити, входження склалося чітке враження, як про банк-шантажиста і здирника. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

mykola.golovko75
02.03.2020

Нікому не раджу звязуватся з цим жахливим банком

Нікому не раджу звязуватся з цим жахливим банком, відсотки по кредиту зовсім не ті про які вони розказують у віділенні. І не дай боже вам хоть трохи прострочити вони напишуть вам жахливі смс про вас, ваших родичів, дітей, зразу всім вашим родичам поздвонять і розкажуть що у всіх все заберуть засудять і т.д.

Юрий Ящук
24.02.2020

Забрали гроші

ДРУГИЙ раз така ситуація коли не віддають гроші за неуспішну операцію по дебетовій картці. . перший раз сказали що гроші прийшли але їх не було. Через колл-центр нічого зробити не можна-там несуть марення (все-час різне)