КОКО КАРД від Forward Bank – лідер рейтингу дебетових карток українських банків

КОКО КАРД від Forward Bank визнано лідером рейтингу дебетових карток українських банків, відповідно до опублікованого дослідження впливового фінансового видання Finance.ua.

Картка набрала найбільшу кількість балів – 15.00 із можливих 17.50 та стала кращою серед 23 учасників рейтингу.

При відборі враховувалися такі показники: доступність для будь-якої фізособи, без обмежень, умови картки були актуальні станом на 07.12.2021 року; відсутність кредитного ліміту; якщо в різних тарифних планах банк пропонує одну картку, але різного класу (Standart, Gold, Platinum тощо), то в рейтингу бере участь картка мінімального рівня і розглядається найпростіший/найдешевший для клієнта тарифний план.

Оцінювалися також такі критерії: плата за обслуговування; комісія за поповнення та зняття готівки; наявність кешбеку та спосіб його виплати; відсоток на залишок; можливість оформлення картки онлайн; наявність кур’єрської доставки; картка випускається самостійно, або є частиною пакету.

КОКО КАРД отримала першість в окремій номінації – найкраща картка для зберігання грошей, адже вона пропонує найвищий відсоток на залишок коштів. На суму до 15 тис. грн нараховується 12% річних, а на суму від 15 тис. грн – 8% річних.

Нагадаємо, що у листопаді Forward Bank запустив один із найбільш затребуваних продуктів на ринку – можливість миттєвого оформлення віртуальної картки без візиту в банк, завдяки віддаленій відеоідентифікації та електронному підпису документів у мобільному додатку Forward Online.

Тарифи по віртуальних картках повністю відповідають тарифам наявних продуктів лінійки КОКО КАРД, що поєднує всі переваги, які тільки можуть бути у дебетової картки:

  • 0% за зняття готівки в будь-яких банкоматах як в Україні, так і за кордоном;
  • 0% за переказ коштів на будь-яку картку;
  • 0% за поповнення з будь-якої картки іншого банку;
  • 0% за поповнення готівкою в касі відділення та банкоматах.

Доступне дистанційне керування рахунком у режимі 24/7 та контроль руху коштів у додатку Forward Online. КОКО КАРД можна використовувати для оплати товарів і послуг як за допомогою платіжних гаманців Apple Pay та Google Pay, так і в інтернеті.  А також переказати гроші на будь-яку фізичну картку для зняття з неї готівки в банкоматі.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)