БІС Банк

МФО: 380281
ЕДРПОУ: 33695095
вулиця Мельникова, 83Д
+38 044 207-70-20
www.bisbank.com.ua

Про банк

Банк інвестицій та заощаджень — це український комерційний банк з головним офісом в місті Київ, який було засновано в 2005 році.

Банк невеликий, але надійний, та вже понад 10 років працює на українському фінансовому ринку і прагне надавати високоякісні банківські послуги як приватним, так і корпоративним клієнтам. В банку постійно удосконалюють власний сервіс, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Місія банку полягає в наданні якісного, інноваційного та професійного банківського обслуговування своїм клієнтам, що зробить населення заможним, підприємства — конкурентоспроможними та прибутковими, а економіку України — процвітаючою та стабільно-зростаючою.

В 2020 році незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» в черговий раз поновило рейтинги Банку інвестицій та заощаджень, та присвоїло фінансовій установі кредитний рейтинг uaAA за Національною рейтинговою шкалою (прогноз стабільний) та рейтинг надійності вкладів на рівні r4+ (висока надійність).

Останні відгуки

Андрей Кулич
18.05.2020

Хороші умови на отримання кредитної картки.

Два місяці тому оформляв кредитну картку в банку БІС по вулиці Мельникова, 83Д. Родичі порадили саме сюди звернутися. Умови мене влаштували, спеціально для порівняння звертався в кілька інших найближчих банків. У плані обслуговування не все гладко пройшло, менеджер Тетяна в грубуватою формі і не на прізвище батькові, а на "ти". Але це стосується тільки одного співробітника, на якого я потрапив. В

Виктор Борисов
29.06.2018

Дякую за користь

Добрий день. Дуже дякую банку інвестицій і заощаджень, що розширює мережу банкоматів та терміналів. Взагалі без проблем можу знайти місце, де зняти або покласти гроші на картку!

Кирилл Майборода
31.05.2018

Внесок по кредиту

Взяв кредит під заставу квартири в Банку інвестицій і заощаджень. Коли прийшов час платити відсоток, був не в своєму місті. Довелося йти до найближчого відділення. Думав почнуться проблеми, буду довго сидіти, але НІ! Як все зручно, швидко і якісно! Спасибі!

Инга Старшинская
29.05.2018

Дякую за депозит

Вітання. Дякую за відмінні ставки по депозитах! 16,5% в гривні - це дуже вигідно, як на мене. Радилася з чоловіком, прийшли до висновку, що саме Банк інвестицій та заощаджень гідний, щоб довірити свої гроші!