ico
Ср, 22 Вер
USD 26.7081 ico
EUR 31.3566 ico
RUB 0.36516 ico
RU
USD 26.7081 ico
EUR 31.3566 ico
RUB 0.36516 ico

БІС Банк

МФО: 380281
ЄДРПОУ: 33695095
icoвулиця Мельникова, 83Д
ico+38 044 207-70-20
icohttps://www.bisbank.com.ua/
МФО: 380281
ЄДРПОУ: 33695095
icoвулиця Мельникова, 83Д
ico+38 044 207-70-20
icohttps://www.bisbank.com.ua/

Банк інвестицій та заощаджень — це український комерційний банк з головним офісом в місті Київ, який було засновано в 2005 році.

Банк невеликий, але надійний, та вже понад 10 років працює на українському фінансовому ринку і прагне надавати високоякісні банківські послуги як приватним, так і корпоративним клієнтам. В банку постійно удосконалюють власний сервіс, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Місія банку полягає в наданні якісного, інноваційного та професійного банківського обслуговування своїм клієнтам, що зробить населення заможним, підприємства — конкурентоспроможними та прибутковими, а економіку України — процвітаючою та стабільно-зростаючою.

В 2020 році незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» в черговий раз поновило рейтинги Банку інвестицій та заощаджень, та присвоїло фінансовій установі кредитний рейтинг uaAA за Національною рейтинговою шкалою (прогноз стабільний) та рейтинг надійності вкладів на рівні r4+ (висока надійність).

Останні відгуки

ico

Хороші умови на отримання кредитної картки.

Два місяці тому оформляв кредитну картку в банку БІС по вулиці Мельникова, 83Д. Родичі порадили саме сюди звернутися. Умови мене влаштували, спеціально для порівняння звертався в кілька інших найближчих банків. У плані обслуговування не все гладко пройшло, менеджер Тетяна в грубуватою формі і не на прізвище батькові, а на "ти". Але це стосується тільки одног... Читати повністю

user-avatar-491
logo
ico

Дякую за користь

Добрий день. Дуже дякую банку інвестицій і заощаджень, що розширює мережу банкоматів та терміналів. Взагалі без проблем можу знайти місце, де зняти або покласти гроші на картку!

user-avatar-60
logo
ico

Внесок по кредиту

Взяв кредит під заставу квартири в Банку інвестицій і заощаджень. Коли прийшов час платити відсоток, був не в своєму місті. Довелося йти до найближчого відділення.
Думав почнуться проблеми, буду довго сидіти, але НІ!

Як все зручно, швидко і якісно! Спасибі!

user-avatar-62
logo
ico

Дякую за депозит

Вітання. Дякую за відмінні ставки по депозитах!
16,5% в гривні - це дуже вигідно, як на мене. Радилася з чоловіком, прийшли до висновку, що саме Банк інвестицій та заощаджень гідний, щоб довірити свої гроші!

user-avatar-63
logo


Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×