БІС Банк

Депозити БІС Банк

  • UAH
  • USD
  • EUR
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Прибутковий 10.5% 500 UAH 1 місяць Оформити
Зростаючий 8% 500 UAH 2 місяці Оформити
Стабільний 10% 500 UAH 2 місяці Оформити
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Прибутковий 2.25% 100 USD 1 місяць Оформити
Зростаючий 1.25% 100 USD 2 місяці Оформити
Стабільний 2% 100 USD 2 місяці Оформити
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Прибутковий 1% 100 EUR 1 місяць Оформити
Зростаючий 0.6% 100 EUR 2 місяці Оформити
Стабільний 0.9% 100 EUR 2 місяці Оформити

Останні відгуки

Андрей Кулич
18.05.2020

Хороші умови на отримання кредитної картки.

Два місяці тому оформляв кредитну картку в банку БІС по вулиці Мельникова, 83Д. Родичі порадили саме сюди звернутися. Умови мене влаштували, спеціально для порівняння звертався в кілька інших найближчих банків. У плані обслуговування не все гладко пройшло, менеджер Тетяна в грубуватою формі і не на прізвище батькові, а на "ти". Але це стосується тільки одного співробітника, на якого я потрапив. В

Виктор Борисов
29.06.2018

Дякую за користь

Добрий день. Дуже дякую банку інвестицій і заощаджень, що розширює мережу банкоматів та терміналів. Взагалі без проблем можу знайти місце, де зняти або покласти гроші на картку!

Кирилл Майборода
31.05.2018

Внесок по кредиту

Взяв кредит під заставу квартири в Банку інвестицій і заощаджень. Коли прийшов час платити відсоток, був не в своєму місті. Довелося йти до найближчого відділення. Думав почнуться проблеми, буду довго сидіти, але НІ! Як все зручно, швидко і якісно! Спасибі!

Инга Старшинская
29.05.2018

Дякую за депозит

Вітання. Дякую за відмінні ставки по депозитах! 16,5% в гривні - це дуже вигідно, як на мене. Радилася з чоловіком, прийшли до висновку, що саме Банк інвестицій та заощаджень гідний, щоб довірити свої гроші!

Иван Стилов
28.05.2018

Спасибі за допомогу

Я ось спонтанно виявився в іншому місті, і потрібно було терміново потрапити в банк. Думав будуть проблеми, тому що не в своєму відділенні, але їх не було! Дякую за якісну роботу!

Денис Ворошин
27.05.2018

Дякую за обслуговування

Хотілося б подякувати всій структурі за якісне обслуговування. Сьогодні ходив до відділення, щоб оформити кредит. Ну, дуже круто обслужили, все привітні, все пояснюють добре і зрозуміло. Без незрозумілих слів!

АТ «Банк інвестицій та заощаджень» пропонує оформити один з 5 депозитів на термін від 10 до 555 днів. Максимальний розмір відсоткової ставки становить 15% у гривні (депозитна програма «Прибутковий+»), 2,25% в доларах США і 1% в євро (депозитна програма «Прибутковий»). Депозити банку Bisbank припускають кілька варіантів валют (UAH, USD, EUR) і способів отримання відсотків:

  • в кінці терміну (депозити «Гостинний», «Прибутковий» та «Прибутковий+»);
  • щомісяця (депозит «Стабільний»);
  • щомісяця з можливістю капіталізації (депозит «Зростаючий»).

За програмою «Зростаючий» передбачена можливість поповнення. Всі види вкладів можна оформити у відділенні Bisbank, або подати заявку через інтернет банкінг.