БІС Банк

Платіжні картки БІС Банку

Останні відгуки

Андрей Кулич
18.05.2020

Хороші умови на отримання кредитної картки.

Два місяці тому оформляв кредитну картку в банку БІС по вулиці Мельникова, 83Д. Родичі порадили саме сюди звернутися. Умови мене влаштували, спеціально для порівняння звертався в кілька інших найближчих банків. У плані обслуговування не все гладко пройшло, менеджер Тетяна в грубуватою формі і не на прізвище батькові, а на "ти". Але це стосується тільки одного співробітника, на якого я потрапив. В

Виктор Борисов
29.06.2018

Дякую за користь

Добрий день. Дуже дякую банку інвестицій і заощаджень, що розширює мережу банкоматів та терміналів. Взагалі без проблем можу знайти місце, де зняти або покласти гроші на картку!

Кирилл Майборода
31.05.2018

Внесок по кредиту

Взяв кредит під заставу квартири в Банку інвестицій і заощаджень. Коли прийшов час платити відсоток, був не в своєму місті. Довелося йти до найближчого відділення. Думав почнуться проблеми, буду довго сидіти, але НІ! Як все зручно, швидко і якісно! Спасибі!

Инга Старшинская
29.05.2018

Дякую за депозит

Вітання. Дякую за відмінні ставки по депозитах! 16,5% в гривні - це дуже вигідно, як на мене. Радилася з чоловіком, прийшли до висновку, що саме Банк інвестицій та заощаджень гідний, щоб довірити свої гроші!

Иван Стилов
28.05.2018

Спасибі за допомогу

Я ось спонтанно виявився в іншому місті, і потрібно було терміново потрапити в банк. Думав будуть проблеми, тому що не в своєму відділенні, але їх не було! Дякую за якісну роботу!

Денис Ворошин
27.05.2018

Дякую за обслуговування

Хотілося б подякувати всій структурі за якісне обслуговування. Сьогодні ходив до відділення, щоб оформити кредит. Ну, дуже круто обслужили, все привітні, все пояснюють добре і зрозуміло. Без незрозумілих слів!

На даний момент карти з кредитним лімітом відсутні в лінійці продуктів Банку інвестицій та заощаджень, але представлені зарплатні та дебетові карти різного рівня: «Універсальна» (в євро, гривні або доларах США), «Зарплатна», «Platinum VIP», «Прибутковий гаманець», «Infinite».