Відгуки про БІС Банк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 27
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
6
Відповідей банку
0
user-avatar-491
icoКредити
icoicoicoicoico
Хороші умови на отримання кредитної картки.

Два місяці тому оформляв кредитну картку в банку БІС по вулиці Мельникова, 83Д. Родичі порадили саме сюди звернутися. Умови мене влаштували, спеціально для порівняння звертався в кілька інших найближчих банків. У плані обслуговування не все гладко пройшло, менеджер Тетяна в грубуватою формі і не на прізвище батькові, а на "ти". Але це стосується тільки одног... Читати повністюо співробітника, на якого я потрапив. В іншому в принципі нормально все пройшло. За часом швидко оформили картку, договір менше ніж за годину був оформлений. Банк залишив неоднозначне враження, вибір і умови хороші, а ось обслуговування не сподобалося.

user-avatar-60
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Дякую за користь

Добрий день. Дуже дякую банку інвестицій і заощаджень, що розширює мережу банкоматів та терміналів. Взагалі без проблем можу знайти місце, де зняти або покласти гроші на картку!

user-avatar-62
icoКредити
icoicoicoicoico
Внесок по кредиту

Взяв кредит під заставу квартири в Банку інвестицій і заощаджень. Коли прийшов час платити відсоток, був не в своєму місті. Довелося йти до найближчого відділення.
Думав почнуться проблеми, буду довго сидіти, але НІ!

Як все зручно, швидко і якісно! Спасибі!

user-avatar-63
icoДепозити
icoicoicoicoico
Дякую за депозит

Вітання. Дякую за відмінні ставки по депозитах!
16,5% в гривні - це дуже вигідно, як на мене. Радилася з чоловіком, прийшли до висновку, що саме Банк інвестицій та заощаджень гідний, щоб довірити свої гроші!

user-avatar-64
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Спасибі за допомогу

Я ось спонтанно виявився в іншому місті, і потрібно було терміново потрапити в банк. Думав будуть проблеми, тому що не в своєму відділенні, але їх не було!
Дякую за якісну роботу!

user-avatar-65
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Дякую за обслуговування

Хотілося б подякувати всій структурі за якісне обслуговування. Сьогодні ходив до відділення, щоб оформити кредит. Ну, дуже круто обслужили, все привітні, все пояснюють добре і зрозуміло. Без незрозумілих слів!Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.