ico
Ср, 22 Вер
USD 26.7081 ico
EUR 31.3566 ico
RUB 0.36516 ico
RU
USD 26.7081 ico
EUR 31.3566 ico
RUB 0.36516 ico

ПУМБ

МФО: 334851
ЄДРПОУ: 14282829
icoвулиця Андреєвська, 4
ico+38 044 290-7-290
icohttps://www.pumb.ua/
МФО: 334851
ЄДРПОУ: 14282829
icoвулиця Андреєвська, 4
ico+38 044 290-7-290
icohttps://www.pumb.ua/

Перший Український Міжнародний Банк — це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Банк був заснований в перший рік незалежності України — в 1991 році. Тридцятирічна історія фінустанови сповнена злетами — сьогодні ПУМБ домінує в банківському секторі України, будучи одним з найбільших приватних банків на ринку. Так, за показником розміру активів банк посідає 7 місце по країні, за обсягом виданих кредитів — 5 місце, а за доходами входить в 4-ку найбільших.

На даний момент банк обслуговує 1,5 млн приватних клієнтів в понад 200 відділень і філій у всіх куточках країни.

Банк надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам.

Головним акціонером банку є ТОВ «СКМ Фінанс», а кінцевим бенефіціаром — український підприємець Рінат Ахметов.

Останні відгуки

ico

Горячая линия забирает бонусы себе

Хотел оформить карточку, вычитал на сайте что кешбек за коммуналку 10 процентов, позвонил на горячую линию чтобы уточнить детали, менеджер начала настаивать что по телефону оформление тоже самое что и через сайт, в итоге этот бонус я не получил, видимо горячая линия подрабатывает так

user-avatar-822
logo
ico

Крадуть Гроші з карток!

Унікальний банк по іншому не скажеш! Гроші пропадають з картки і нічого не добєшся і не докажеш! Мало того, починаєш виясняти, так кидають слухалку бо немає що відповисти! І вже не знаєш що робити, чи в суд подавати на них чи в міліцію йти, але просто розумієш що нічого не докажеш! Кожний місяць мені з картки почали знимати гроші, я пробував вияснити чому, н... Читати повністю

user-avatar-650
logo
ico

Відділення на Пермській, 39 - хлопці просто врятували мене.

Забула картку в банкоматі і моторошно злякалася. Добре, що згадала, коли була поруч з відділенням. Спрацювали як служба порятунку - карта була заблокована і перевипущена за півгодини. Всі гроші повернулися на нову карту, мене заспокоїли і навіть пригостили чаєм. Віра в українські банки знову зі мною.

user-avatar-449
logo
ico

Хочу похвалити роботу відділення на вул. Оводова в Вінниці

Дівчата завжди з відмінним настроєм, обслуговуватися одне задоволення. Завжди знімаю зарплату тут, відкривала депозит разом з чоловіком і пару раз міняла валюту - завжди все супер. Так повинно бути всюди.

user-avatar-569
logo


Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×