ПУМБ

Платіжні картки ПУМБу

Карта Кредитний ліміт Пільговий період
всеМОЖУ 200 000 грн 62 дні Оформити
soloМАНДРИ 200 000 грн 62 дні Оформити

Останні відгуки

makab23476
26.02.2024

Крадуть гроші за вказівкою 3-х сторін

Зникли мої кошти з рахунку, замість них написали мені декілька тисяч з мінусом. А замість цифр моїх коштів зверніться в підтримку. В підтримці відповіли, що нам так сказали — звертайтесь до них. Шахрайство ст. 190 ККУ. Звернусь до 3-ї сторони і я — в суд. Ніколи не довіряйте свої кошти шахраям.

Вендаловский Вадим
20.10.2022

Банк, который не возвращает деньги клиентов!

Примерно с мая 2021 года пользуюсь услугами банка Пумб. В основном использовал карту для покупки-продажи криптовалюты. До апреля 2022 года не было никаких проблем. И вот в мае 2022 началось: В связи с большим оборотом по счету за период пользования (2,9 млн грн) банк заблокировал мне и моей жене карты. При обращении в отделение сотрудники сказали, что для разблокировки нужно предоставить «подтверж

Лесюк Алексей
22.02.2021

Горячая линия забирает бонусы себе

Хотел оформить карточку, вычитал на сайте что кешбек за коммуналку 10 процентов, позвонил на горячую линию чтобы уточнить детали, менеджер начала настаивать что по телефону оформление тоже самое что и через сайт, в итоге этот бонус я не получил, видимо горячая линия подрабатывает так

Kostiantyn Shenherr
03.08.2020

Крадуть Гроші з карток!

Унікальний банк по іншому не скажеш! Гроші пропадають з картки і нічого не добєшся і не докажеш! Мало того, починаєш виясняти, так кидають слухалку бо немає що відповисти! І вже не знаєш що робити, чи в суд подавати на них чи в міліцію йти, але просто розумієш що нічого не докажеш! Кожний місяць мені з картки почали знимати гроші, я пробував вияснити чому, на гарячій лініі, так спочатку не міг до

Екатерина
04.05.2020

Відділення на Пермській, 39 – хлопці просто врятували мене.

Забула картку в банкоматі і моторошно злякалася. Добре, що згадала, коли була поруч з відділенням. Спрацювали як служба порятунку - карта була заблокована і перевипущена за півгодини. Всі гроші повернулися на нову карту, мене заспокоїли і навіть пригостили чаєм. Віра в українські банки знову зі мною.

Светлана
02.05.2020

Хочу похвалити роботу відділення на вул. Оводова в Вінниці

Дівчата завжди з відмінним настроєм, обслуговуватися одне задоволення. Завжди знімаю зарплату тут, відкривала депозит разом з чоловіком і пару раз міняла валюту - завжди все супер. Так повинно бути всюди.

Сергей
30.04.2020

На минулій роботі був зарплатний проект в банку ПУМБ, тому користувався їх картою 2 роки.

Ну як користувався, скоріше, просто знімав зарплату. Єдиний плюс - можна було зняти з будь-якого банкомату без комісії. А так більше нічого сказати не можу - змінив роботу, закрив картку.

Василий
27.04.2020

Хамські колектори !!!

Так, прострочив кредит на пару днів, погасив, але все одно дзвонять. Я так зрозумів, вони дані з жорстким запізненням передають дані про боржників. Дзвоню на гарячу лінію ПУМБу +38 044 290 7 290 - дівчина говорить "платіж отримано". Так чому мені продовжують дзвонити? !!! Так триває вже другий тиждень, якщо ситуація не зміниться буду звертатися в правоохоронні органи.

Владимир
24.04.2020

Банк, який давно на ринку і з хорошою репутацією

Користуюся їх картою "ВсеМОЖУ" з кредитним лімітом на 62 дня. Виручала пару раз перед зарплатою. Гасив вчасно - проблем ніколи не було. Перевипускав недавно в відділенні на Деревлянській, 8. Все пройшло відмінно, витратив 20 хвилин часу.

Юлия Ковальчук
24.02.2020

Шахраї

03.02.2020 з кредитної картки "Все можу", шахраями були списані 13 000 грн. Ніяких даних не повідомлялося, заблокували сім-карту, зайшли в ПУМБ-онлайн і перевели гроші на карту Приват банка. А найцікавіше, що служба безпеки ПУМБ, вільно без підтвердження, дала це зробити. Писала заяву в банк про крадіжку, але через три тижні мені, працівники банку повідомили, що гроші мені треба повернути. Вистави

ПУМБ пропонує клієнтам безкоштовні кредитні карти з лімітом до 200 тис. грн. і пільговим періодом на 62 дня.

Програма «всеМОЖУ» пропонує реальну річну ставку поза пільговим періодом 47,88% і безпроцентну оплату частинами на строк до 3 місяців. Мінімальний обов’язковий платіж стягується щомісяця в сумі 3% від суми заборгованості. Обслуговування кредиту можливо декількома способами: через внесення готівки в касу відділення банку ПУМБ, через сервіс ПУМБ Online або термінали банку.

Програма «soloМАНДРИ» передбачає реальну річну ставку поза пільговим періодом в розмірі 41,88% і безпроцентну оплату частинами на строк до 3 місяців. Мінімальний обов’язковий платіж – 3% від суми заборгованості. Обслуговування кредиту також можливо трьома способами: через касу в відділенні ПУМБ, ПУМБ Online або через термінали банку.