ПУМБ

Депозити ПУМБу

  • UAH
  • USD
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Ювілейний 11% 500 UAH 3 місяці Оформити
Дохідний 9% 500 UAH 1 місяць Оформити
Скарбничка+ 7.5% 100 UAH 12 місяців Оформити
Накопичувальний 7.5% 5 000 UAH 3 місяці Оформити
Вільний 5% 100 UAH 6 місяців Оформити
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Дохідний 0.1% 1 000 USD 6 місяців Оформити
Накопичувальний 0.05% 1 000 USD 6 місяців Оформити
Вільний 0.01% 10 USD 6 місяців Оформити

Останні відгуки

Лесюк Алексей
22.02.2021

Горячая линия забирает бонусы себе

Хотел оформить карточку, вычитал на сайте что кешбек за коммуналку 10 процентов, позвонил на горячую линию чтобы уточнить детали, менеджер начала настаивать что по телефону оформление тоже самое что и через сайт, в итоге этот бонус я не получил, видимо горячая линия подрабатывает так

Kostiantyn Shenherr
03.08.2020

Крадуть Гроші з карток!

Унікальний банк по іншому не скажеш! Гроші пропадають з картки і нічого не добєшся і не докажеш! Мало того, починаєш виясняти, так кидають слухалку бо немає що відповисти! І вже не знаєш що робити, чи в суд подавати на них чи в міліцію йти, але просто розумієш що нічого не докажеш! Кожний місяць мені з картки почали знимати гроші, я пробував вияснити чому, на гарячій лініі, так спочатку не міг до

Екатерина
04.05.2020

Відділення на Пермській, 39 – хлопці просто врятували мене.

Забула картку в банкоматі і моторошно злякалася. Добре, що згадала, коли була поруч з відділенням. Спрацювали як служба порятунку - карта була заблокована і перевипущена за півгодини. Всі гроші повернулися на нову карту, мене заспокоїли і навіть пригостили чаєм. Віра в українські банки знову зі мною.

Светлана
02.05.2020

Хочу похвалити роботу відділення на вул. Оводова в Вінниці

Дівчата завжди з відмінним настроєм, обслуговуватися одне задоволення. Завжди знімаю зарплату тут, відкривала депозит разом з чоловіком і пару раз міняла валюту - завжди все супер. Так повинно бути всюди.

Сергей
30.04.2020

На минулій роботі був зарплатний проект в банку ПУМБ, тому користувався їх картою 2 роки.

Ну як користувався, скоріше, просто знімав зарплату. Єдиний плюс - можна було зняти з будь-якого банкомату без комісії. А так більше нічого сказати не можу - змінив роботу, закрив картку.

Василий
27.04.2020

Хамські колектори !!!

Так, прострочив кредит на пару днів, погасив, але все одно дзвонять. Я так зрозумів, вони дані з жорстким запізненням передають дані про боржників. Дзвоню на гарячу лінію ПУМБу +38 044 290 7 290 - дівчина говорить "платіж отримано". Так чому мені продовжують дзвонити? !!! Так триває вже другий тиждень, якщо ситуація не зміниться буду звертатися в правоохоронні органи.

Владимир
24.04.2020

Банк, який давно на ринку і з хорошою репутацією

Користуюся їх картою "ВсеМОЖУ" з кредитним лімітом на 62 дня. Виручала пару раз перед зарплатою. Гасив вчасно - проблем ніколи не було. Перевипускав недавно в відділенні на Деревлянській, 8. Все пройшло відмінно, витратив 20 хвилин часу.

Юлия Ковальчук
24.02.2020

Шахраї

03.02.2020 з кредитної картки "Все можу", шахраями були списані 13 000 грн. Ніяких даних не повідомлялося, заблокували сім-карту, зайшли в ПУМБ-онлайн і перевели гроші на карту Приват банка. А найцікавіше, що служба безпеки ПУМБ, вільно без підтвердження, дала це зробити. Писала заяву в банк про крадіжку, але через три тижні мені, працівники банку повідомили, що гроші мені треба повернути. Вистави

Арье Зоар
23.02.2020

Цей банк займається коллектортсвом

Будьте уважні. Цей банк може повісити на Вас неіснуючий борг за змовою з приватними виконавцями.

Jack Crow
28.04.2019

Чорна карта на білий день … або чорний тиждень з банком ПУМБ

ПУМБ широко рекламує свій новий продукт - кредитна карта з 62 днями відстрочки платежу. Зателефонувавши в банк і видавши свої дані мені повідомили що попередньо погодили видачу мені кредитної картки і запросили до відділення банку для подальшого оформлення. У відділенні банку з мене зібрали додаткові особисті дані і затвердили кредитний ліміт (в 2 рази менше ніж я просив), і найголовніше, я підпис

У банку ПУМБ клієнтам доступні 5 депозитних програм на термін від 1 до 18 місяців на суми до 25 млн грн. Максимальна відсоткова ставка в банку ПУМБ за програмою депозит «Ювілейний» становить 11% в гривні. Депозити банку ПУМБ припускають:

  • Щомісячну виплату відсотків (програми «Прибутковий», «Вільний» та «Ювілейний»);
  • Щомісячну капіталізацію відсотків (програма «Накопичувальний»);
  • В кінці терміну договору (програма «Скарбничка+»).

Всі види вкладів у банку ПУМБ можна оформити у відділеннях або через сервіс ПУМБ Online. Передбачена автоматична пролонгація, для частини вкладів дозволено поповнення та дострокове зняття коштів.